Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 15:25:06

Dziewczyny proszę o pomoc, jakiekolwiek inspiracje, pomysły, zdjęcia na przebranie na imprezę Sylwestrową, coś z ciekawych postaci filmowych czy strój stylizowany na jakieś lata ubiegłego wieku, przede wszystkim aby to nie były oklepane opcje typu pielęgniarka czy Myszka Minie.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 15:46:39

Może nie koniecznie o to Ci chodziło ale znalazłam fajne przebrania, które wprawdzie są dla dzieci, ale też by się fajnie prezentowały na dorosłych :)



Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 18:24:54

Raczej nie są to stylizacje na jakich by mi zależało ;)

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 18:33:56

Może kostium bawarki?



Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 18:58:36

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-30 19:17 przez ala1561.

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 19:03:17

Wiedźma, postaci z filmów i bajek jest tysiące, dziewczyna lata 60,u mnie znajdziesz idealną sukienkętańczyowoce,ale to wymaga sporo pracy, więźniowie z kajdanami na rękach, kobiety w strojach z różnych epok, krasnale, lalka barbi, popularny obecnie Puchatek, kot w butach, face i w czerni-łatwe i wygodne, smerfy,

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 19:10:55

Cytat
Elzbieta1958
Wiedźma, postaci z filmów i bajek jest tysiące, dziewczyna lata 60,u mnie znajdziesz idealną sukienkętańczyowoce,ale to wymaga sporo pracy, więźniowie z kajdanami na rękach, kobiety w strojach z różnych epok, krasnale, lalka barbi, popularny obecnie Puchatek, kot w butach, face i w czerni-łatwe i wygodne, smerfy,

Postaci z filmów są tysiące, a jak przychodzi co do czego nie mam pomysłu jaki strój można odtworzyć :D

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Przebranie Sylwestrowe

30 lis 2014 - 19:22:14

Wiesz nie wiem ile masz lat, jaką figurę itd ale mam jeszcze kilka propozycjizły/size]


Czerwony Kapturek:


Dama z Wersalu:


Dziewczyna Robin Hooda:


Kleopatra:


Maria Antonina:


Wróżka:


Dziewczyna gangstera:


Jasmina:


niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Przebranie Sylwestrowe

08 mar 2015 - 20:26:29

Świetne są te przebrania. Ja na różne okazje często wypożyczam coś z http://czasnazabawe.com. Wybór zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych jest ogromny, a ceny wypożyczenia bardzo przystępne. Można się wcielić np. w hinduską księżniczkę, albo postawić na coś rodem z epoki wiktoriańskiej.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Przebranie Sylwestrowe

20 mar 2018 - 14:22:28

Zdjecia piekne, rzeczywiście. Ja jednak swojemu dziecku wolę robić zdjęcia w plenerze. Najładniejsze wyszły kiedy kupiłam rowerek biegowy dla 2 latka z tego sklepuhttps://www.bobokiosk.pl/pl/c/rowerek-biegowy/50. Dzięki temu zakupowi moje dziecko bardzo szybko nauczyło jeździć się na rowerze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poduszka - odpowiednia cena?