Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 02:50:35

ja się dziś wkurzyłam bo powinnam w tym tygodniu dostać zaproszenia a dziś po moich telefonach jakie wykonałam okazało się ze podobno źle wykonano moje zamówienie i dopiero jutro wyślą!!! taka zła jestem, już prawie 4 tyg czekam a do tego akurat teraz mój narzeczony będzie z zagranicy ma tydzień i chcieliśmy zacząć zapraszać :/ makijażystka do której teraz idę na próbny na termin mojego ślubu ma już 4 osoby zapisane i mnie może dopiero o 10.30 pomalować :/ do tego sesja mnie zaskoczyła jak zwykle, jestem załamana tym wszystkim :( dziwna ta nowa nazwa wątku, trzeba się przerzucić na nowy wątek.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 08:55:54

przesyłam zdjęcia polowy mojej sukni.. Pas lepiej matowy (1 zdjęcie) czy błyszczący (2 zdjęcie)?

I moje okroooopneee ramionaaaa!!!:(




ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 10:36:12

Właśnie chciałam coś innego. Fajnie ,że wam sie podobają te zaproszenia.
Będziemy jeszcze wkladac do pudełeczek cukierki albo mini albo jakieś czekoladki.
Będzie to mniej więcej wyglądało tak,że po otworzeniu pudełeczka i wyciągnięciu zaproszenia pod spodem ukażą się cukierki.
Mamy do rozdania ok. 80 zaproszeń. Mam nadzieję,że do polowy lipca już je rozdamy. W każdym domu będziemy zostawiać od 3 do 5 zaproszen

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 13:22:52

Cytat
AgnnieszkaK
Cytat
ELIZABETH-
Oj tak 21 czerwca zbliża się wielkimi krokami a ja coraz bardziej się stresuję, dopinamy wszystko na ostatni guzik. Dzisiaj z narzeczonym byliśmy zapłacić ZAIKS. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie tak jak sobie to wymarzyliśmy.

Gdzie to się opłaca i ile kosztuje?

Ja u siebie w Zielonej Górze płaciłam w filharmonii i kosztuje 10 procent kwoty jaką bierze orkiestra lub dj plus 23 procent VAT, zdzierstwo totalne, ale ja na szczęście dodstałam 50 procent rabatu i zapłaciłam niecałe 185 złotych. A w razie gdyby wpadła kontrola i okazałoby się, że ZAIKS jest nie opłacony to jest mandat w wysokości 5000zł nie pomyliłam zer! ale na szczęście można się z nimi dogadać żeby spuścili trochę z kosztów.
paskudnik28 ja gdybym była na twoim to bym wybrała matowy pas, przynajmniej patrząc na zdjęcie lepiej wygląda ten matowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-06 13:49 przez ELIZABETH-.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 13:27:34

Po 1 nie gol rąk! odrosna Tobie twarde i ciemne, nie przesadzaj, niedługo beda pytac czy zrobic operacje na ślub. PO drugie po co balsam? możesz się zbędnie świecić. Po 3 jak sikać nie wiem, ale wszyscy sobie dają rade wiec nie rób hałasu.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 13:34:22

hej , dziewczyny przyspamuję ciut,,,jakby któraś z was potrzebowała animatora dla dzieci na wesele zapraszam do mnie na priv - zajmuję się tym zawodowo ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 14:20:31

Hej Dziewczyny ja juz po śłubie i weselu było świetnie nic bym nie zmieniła :)

Dodaje pare fot :)

Pozdrawiam!



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 14:28:09

Pokazuje wam dziewczyny moje kolczyki na slub.
Kiedyś już o nich wspominałam
że są robione na wzór swarovskiego.
Zapłaciłam za nie tylko 25 zł a nie jak w przypadku svarowskiego musiałabym co najmniej ze 100zł więcej zapłacic.


ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 14:34:09

Polecam jedwab do ciała marki Eveline Cosmetics, mi nie pobrudził sukni i pięknie rozświetlił skórę.
Z wc w czasie ślubu/wesela rzeczywiście jest problem mi pomagała świadkowa :), chociaż najbardziej utkwiło mi w pamięci, że na twardym tiulu przy siedzeniu boli dupa i to bardzo :/ hehe

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 14:49:33

aniulka1111 gratulacje :)

ewelina90186 fajne masz kolczyki :) ja natomiast wybrałam cos takiego :)



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 14:56:22

Cytat
Jasemmine
aniulka1111 gratulacje :)

ewelina90186 fajne masz kolczyki :) ja natomiast wybrałam cos takiego :)






DZIĘKUJE BARDZO :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 15:06:29

Jasemmine- Dziękuję. Jeszcze muszę dokupić bransoletkę też były po 25 złotych ale mi z mojej chudej raczki spadała:) Mam nadzieję,że uda mi się kupić bo szkoda mi płacic tyle kasy ze swarovskiego.

Twoja biżu ciekawa. Ja bym niebyła taka odważna jak ty aby ją założyć.

Co do rudowłosej panny młodej. Przesliczna buzia i fryzurka. Piękne długie włosy. Suknia slubna Megaaa odważna szczegolnie tren.
Pięknie wyglądałas. Wszystkiego dobrego.


Ja jutro wybieram się na ślub i wesele jako gość.
Przeczuwam,że bedąc jutro w kościele i patrząc jak wygląda slub się zestresuję,że my już bedziemy tak stali przed ołtażem za 89 dni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-06 15:08 przez ewelina90186.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 15:15:29

Cytat
aniulka1111
Hej Dziewczyny ja juz po śłubie i weselu było świetnie nic bym nie zmieniła :)

Dodaje pare fot :)

Pozdrawiam!

Ale wypaśna suknia- jakiej to marki?

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 16:48:16

Cytat
martonka
Cytat
aniulka1111
Hej Dziewczyny ja juz po śłubie i weselu było świetnie nic bym nie zmieniła :)

Dodaje pare fot :)

Pozdrawiam!

Ale wypaśna suknia- jakiej to marki?


Dziękuje :) Suknia była szyta w salonie Agata

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

06 cze 2014 - 18:10:54

Dziewczyny pomocy!!! Pilnie potrzebuję informacji czy na dni skupienia trzeba się wcześniej umawiać z proboszczem czy kimkolwiek danej parafii, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji że trzeba, a do kancelarii też nie idzie się dodzwonić żadnej ani do księży bo nikt nie odbierazły Jak macie jakieś informacje na ten temat to podzielcie się a jak wiecie coś jak to jest w Lublinie to już koniecznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niespodzianka dla Pana Mlodego od Pani Mlodej