Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:09:13

Niedługo rocznica, a dokładniej za miesiąc natomiast ja dalej nie mam prezentu, mój chłopak stara się jak może zaplanował już wyjazd atrakcje itp a ja jestem w kropce ponieważ kompletnie nie wiem co mu kupić... Może wy byłyscie w podobnej sytuacji, doradzicie coś?:)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:15:06

jakiś fajny perfum :P i zróbcie sobie grila :D camembert kiełbaski chlebek :P

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:22:44

skoro on planuje wyjazd to ty bądź dla niego prezentem niespodzianką ;P w sensie kup sobie coś ładnego(przy okazji będziesz miała dodatkową bieliznę) i obwiąż się kokardką ;p może szalony pomysł, ale nie jednemu by się spodobało :) albo kup mu coś w związku z jego zainteresowaniem :) np tenis- rakieta, muzyka-płyta itp :)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:23:28

Cytat
Mikumomo
jakiś fajny perfum :P i zróbcie sobie grila :D camembert kiełbaski chlebek :P

właśnie chodzi o to że wyjeżdżamy razem w tym dniu na tydzień także czas mamy zorganizowany, chodzi mi raczej o jakiś upominek ;)
Cytat
asia663
skoro on planuje wyjazd to ty bądź dla niego prezentem niespodzianką ;P w sensie kup sobie coś ładnego(przy okazji będziesz miała dodatkową bieliznę) i obwiąż się kokardką ;p może szalony pomysł, ale nie jednemu by się spodobało :) albo kup mu coś w związku z jego zainteresowaniem :) np tenis- rakieta, muzyka-płyta itp :)[/quot

myślę nad tym i chyba to będzie najlepszy pomysł - jakaś bielizna i niespodzianka ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 20:24 przez toskafkax3.

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:29:21

skoro on planuje wyjazd to ty bądź dla niego prezentem niespodzianką ;P w sensie kup sobie coś ładnego(przy okazji będziesz miała dodatkową bieliznę) i obwiąż się kokardką ;p może szalony pomysł, ale nie jednemu by się spodobało :) albo kup mu coś w związku z jego zainteresowaniem :) np tenis- rakieta, muzyka-płyta itp :)[/quot

myślę nad tym i chyba to będzie najlepszy pomysł - jakaś bielizna i niespodzianka ;)[/quote]


to pochwal się później jak zareagował :P a po za tym Wszystkiego Dobrego :)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:30:42

Cytat
asia663
skoro on planuje wyjazd to ty bądź dla niego prezentem niespodzianką ;P w sensie kup sobie coś ładnego(przy okazji będziesz miała dodatkową bieliznę) i obwiąż się kokardką ;p może szalony pomysł, ale nie jednemu by się spodobało :) albo kup mu coś w związku z jego zainteresowaniem :) np tenis- rakieta, muzyka-płyta itp :)[/quot

myślę nad tym i chyba to będzie najlepszy pomysł - jakaś bielizna i niespodzianka ;)


to pochwal się później jak zareagował :P a po za tym Wszystkiego Dobrego :)[/quote]

Na pewno się odezwę ;)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

05 cze 2014 - 20:35:45

ja ze swoim chłopakiem jestem już 6 rok. Wiem, że lubi sporty ekstremalne i adrenalinę toteż z racji "święta" rocznicowego połączonego z jego urodzinami kupiłam mu skok na bungee z 222 metrów. Myślę żę mu się bardzo spodoba.

A wracjąc do pytania-droga użytkowniczko to wszytsko zależy od upodobań Twojego mężczyzny.

Może lubi jakiś zespół - wtedy płyta/ bilety na koncert.
Może lubi czytać - książkę o wybranej tematyce.
Może cos bardziej szalonego - czasami na necie sa naprawdę fajne promocje:)

Jeśli kompletnie nie masz pomysły - zrób coś sama.
Upiecz, ugotuj, narysuj, zrób. COKOLWIEK.
Chyba Ty najlepiej wiesz co ucieszy Twojego mężczyznę :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

13 cze 2014 - 17:42:48

Rzuć okiem na tshirty na mostrami.pl są rewelacyjne i dobrej jakości, a przy okazji w rozsądnych cenach.

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

13 cze 2014 - 17:55:48

może spinki do mankietów z własnym projektem :)



niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

13 cze 2014 - 18:05:51

seksowna bielizna to jest to ;)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

26 cze 2014 - 21:23:04

mam ten sam problem, pomocy :P
dodam że mój jest romantykiem i uwielbia klub atletico ale wolałabym zeby nie było to z tym związane (z klubem)bo to rocznica więc wolabym żeby z nami:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-02 23:21 przez ona_anita.

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

07 lip 2014 - 15:29:39

Ja też co roku zastanawiam się co kupić swojemu mężczyźnie ;) zawsze chce, żeby prezent był oryginalny i wyjątkowy dla mojego narzeczonego. I to na każdą okazję czy urodziny, walentynki czy rocznica. My ostatnio obchodziliśmy 5lecie naszego związku i wybraliśmy się do barcelony. Narzeczony zorganizował całą wycieczkę, więc ja postanowiłam mu jeszcze kupić prezent :) jest on wielkim fanem piłki nożnej, a w dodatku fc barcelony :) i kupiłam mu koszulkę fc barcelony z autografami (kupowałam przez sklep internetowy www.ikonysportu.pl ). narzeczony był prze szczęśliwy z niespodzianki i nawet nie wiedział, że można coś takiego kupić :) A potem polecieliśmy do pięknej barcelony! :)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

07 lip 2014 - 15:33:47

dziewczyny, po sobie wiem, że wystarczy się wsłuchać w swoją drugą połówkę, poobserwować:) może niszczy się mu portfel? może wspominał coś o filmie, który chciałby zobaczyć? grze, w którą chciałby zagrać? zepsuł mu się pad? Mój chłopak szukał ostatnio po kolegach do pożyczenia piłkę do kosza, bo podłapał coś i lubi ostatnimi czasy sobie porzucać. I to właśnie piłkę dostanie ode mnie w najbliższym czasie:)

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

07 lip 2014 - 15:42:18

a może jakiś dobry alkohol, który wypijecie wieczorem w waszą rocznice :) ?

PREZENT 'DLA NIEGO' NA ROCZNICĘ

07 lip 2014 - 22:05:28

może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł ?
ale polecicie jakieś placek ? :p
lubi jak mu coś upiekę ale umiem robić tylko takie proste esh..
aaa myślałam o zrobieniu zdjęcia żeby ręce ułożyć tak aby wyszło serce albo, napisać na kartce jakieś wyznanie, każde słowo osobno i skleić w jedno zdjęcie, mój jest romantykiem i myślę że to dobry pomysł , ale próbowałam dziś te pierwsze zdjęcie i zabradzo mi nie wyszło muszę się postarać :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niespodzianka dla Pana Mlodego od Pani Mlodej