Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 12:24:19

dziewczyny a dla swiadków jaką piosenke dedykujecie ?

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 12:35:43

Jasemmine gdzie je kupiłas ?

My dka swiadkow tylko zaspiewamy 100 lat a piosenki jakiejs specjalnej nie wybieramy.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 13:12:42

na allegro ;) narzeczony mi zamowil oba modele, bo nie wiedziałam, ktory bedzie bardziej pasowac ;)

http://allegro.pl/stopki-skarpetki-do-balerinek-baletek-biale-35-41-i4243384740.html

http://allegro.pl/stopki-skarpetki-do-balerinek-baletek-biale-35-41-i4240965132.html

widze, ze tylko ja je kupiłam jak do tej pory ;p
a do slubu wybrałam jednak te z dziurkami, przewiewne sa ;) noga moze i tez nie poci mi sie z tego powdu, ze w środku moje buty sa skorzane ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-03 13:15 przez Jasemmine.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 13:38:32

te skarpetki sa swietne :) mam takie w domu biale czarne i bezowe :) swietnie sprawdzają sie do balerinek i szpileczek, noga sie nie poci, nie slizga i co najwazniejsze jak dla mnie to to ze buty nie obcierają stopy :) latem zawsze je nosze:) ja kupuje tansze w sklepie u siebie w miescie za 2 zł bawelniane i tez są swietne :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 13:48:04

barbara2101 racja, dobrze sie trzymaja na stopie :) ja wczesniej kupiłam na probe takie koronkowe całe, czułam sie w nich fatalnie, bo mi stopa slizgała sie w bucie ;) jakies takie sztywne były za bradzo, a te sa takie delikatne ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 15:53:25

daj znac jakl po przymiarce:) i jak masz foty to wrzuc:)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 19:25:47

Hej! Znowu kilka dni przerwy, a tu taaakie dyskusje :):) Nawet nie mam czasu wszystkiego przeczytać.
Dziewczyny z 21 czerwca, czy Wy też macie takiego stresa jak ja :P??
U Nas teraz zaczyna się szaleństwo, wszystko dopinamy na ostatni guzik. Składamy pudełeczka dla gości, tańczymy i takie tam ;) Byłam w zeszły wtorek na przymiarce sukni iiii jest idealna :):) Odbieram ją 18-06 żeby mój Narzeczony jej przez przypadek nie podpatrzył ;)
Sama nie wierzę w to, że za 18 dni o tej porze będę już żoną. Pamiętam jak dopiero co planowaliśmy ten dzień, jak mówiliśmy sobie, że te dwa lata przygotowań tak będą się wlekły, a tu zostało troszkę ponad 2 tygodnie ;) Serce mi się raduje :):):):)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 20:32:20

Karola090990 U nas jest to samo co i u Ciebie, schudlam do 50kg ikazdy mi mowi ze wygladam jak kosciotrup ;/ do tego nerwy mnie zzeraja bo nie mozemy sie w koncu skontaktowac z cukiernia gdzie zamowilismy ciasto...paranoja, a czas ucieka przez palce. Spisuje wszystko na karteczkach co mam zalatwic bo zapominam z nerwow a narzeczony jakos tuszuje swoje nerwy chociaz slabo mu to wychodzi. Wieczorem jak Mały spi, serce mocniej mi bije na mysl ze ten najpiekniejszy dzien zbliza sie wielkimi krokami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-03 20:36 przez strzaleczka18.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 20:39:57

a ja jestem załamana, w sobotę miałam próbną fryzurę i na miesiąc przed ślubem zostałam bez fryzjerki i ze zniszczonymi włosami zły
dramat...
fryzura nie była jakoś specjalnie wymyślna, prosty koczek a schodząc z fotela wyglądałam jak Wilma Flintstone
do tego dziewczyna spaliła mi włosy robiąc loki prostownicą ;(

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 20:52:03

xpatusiaxx Uuuuuuu.... to byla na pewno fryzerka ? Odzywka z avonu i serun z olejkiem arganowym powinny pomoc, sama stosuje i polecam, ewentualnie maseczka z olejkiem rycynowym tez cos da

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 21:25:28

Ja już po pierwszej przymiarce:) Nie robiłam zdjęć bo byłam sama. Dobrałam na miejscu biżuterię, podwiązkę, koszulkę, welon i spinki do koczka:) Więc jestem bardzo zadowolona:) Też mam odbiór 16 czerwca:)

Do ślubu zostało niecałe 8 tygodni a nam zostało:

1. Garnitur na 1 dzień
2. Moje buty na drugi dzień
3. Buty dla mojego na oba dni
4. Poćwiczyć pierwszy taniec (na razie idzie nam fatalnie)
5. Zamówić winietki na stół
6. Ostatnia wizyta w poradni
7. Weekendowe nauki przed małżeńskie (28,29 czerwca)
8. Wizyta u księdza
9. Iść do organisty i załatwić skrzypce
10. Kupić bieliznę do ślubu (pas do pończoch?)
11. Załatwić pudełko na koperty
12. Kupić wina i piwa

Dużo tego... ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 22:01:21

Mój ślub za 74 dni i zostałam również bez fryzjerki i dodatkowo bez kosmetyczki! Fatalnie! A nawet zaklepałam już termin...
Miałam w weekend próbną fryzurę. Pokazałam zdjęcia tego, co chcę aby mi zrobiła kobietka i powiedziałam czego unikać (chciałam luźno spięte loki). No i oczywiście zrobiła mi dokładnie, idealnie to, czego nie chciałam! Ulizane włosy do tyłu, wyglądałam jak stara baba... Dodam, że na codzień mam burzę loków i każde "uklepanie" włosów sprawia, że czuję się nie sobą. Rzecz jasna fryzjerka mówi, że inaczej się nie dało mnie uczesać. Bzdura!
Do tego wszystkiego okazało się, że jestem wrażliwa/uczulona na wszelkie kosmetyki do makijażu, które używa makijażystka, którą wybrałam. 3 razy mnie malowała, za każdym razem tak płakałam, że wszystko ściekało...
Ja już nie wiem co robić... :(

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 23:47:31

Cytat
AgnnieszkaK
Mój ślub za 74 dni i zostałam również bez fryzjerki i dodatkowo bez kosmetyczki! Fatalnie! A nawet zaklepałam już termin...
Miałam w weekend próbną fryzurę. Pokazałam zdjęcia tego, co chcę aby mi zrobiła kobietka i powiedziałam czego unikać (chciałam luźno spięte loki). No i oczywiście zrobiła mi dokładnie, idealnie to, czego nie chciałam! Ulizane włosy do tyłu, wyglądałam jak stara baba... Dodam, że na codzień mam burzę loków i każde "uklepanie" włosów sprawia, że czuję się nie sobą. Rzecz jasna fryzjerka mówi, że inaczej się nie dało mnie uczesać. Bzdura!
Do tego wszystkiego okazało się, że jestem wrażliwa/uczulona na wszelkie kosmetyki do makijażu, które używa makijażystka, którą wybrałam. 3 razy mnie malowała, za każdym razem tak płakałam, że wszystko ściekało...
Ja już nie wiem co robić... :(

Kochana masz jeszcze mnóstwo czasu, w 74 dni na pewno znajdziesz kogoś innego. Ja mam 18 :O Muszę umówić się na próbny make up, ale nawet nie mam kiedy szczerze mówiąc...

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

03 cze 2014 - 23:59:22

Wypłoszek tak naprawdę to wszystko już chyba mamy zalatwione, zostało tylko wybranie ostatecznie kwiatów do kościola, wiązanki , zrobienie winietek;) i kupienie tablic ;) aaa i bizuteri :)

xpatusia wspolczuje :/ co za fryzjerka, napewno znajdziesz jakas lepsza.. a teraz kup maskę odbudowującą pasma włosów

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 cze 2014 - 09:01:49

Karola090990 ja póki co się nie stresuje, czuje taką ekscytacje, jestem mega szczesliwa :D z reszta narzeczony tez okazuje mnostwo entuzjazmu :D Tesciowa sie smieje, ze w domu ciagle gada tylko omnie, o weselu, "jak na nowo zakochany nastolatek" ;p
A jesli chodzi o załatwienia, to pisałam już ostatnio, ze wszystko jest juz gotowe, zosatło mi tylko odebranie sukni ;) miałam to zrobic jutro, ale zadzwoniła do mnie krawcowa, ze sie nie wyrobiła i przeniosła mi obiór z 5 na 12 czerwca, czyli równo za tydzien ;)

xpatusiaxx nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła tej fryzjerce. Przykra sprawa z tymi włosami, cięzko bedzie Ci je odbudowac ;/ wiadomo, olejek arganowy jest dobry, ale nie wiem, czy szybko przyniesie efekty. Pomaga, gdy włosy sa wyszuszone, ale nie wiem czy pomoze, gdy sa spalone. Spróbuj jeszcze jedwiabu do tego z Bio Silk, ja zawsze go uzywam przed prostowaniem i powiem Ci, ze włosy mam miekkie, moze to Ci jakos pomoze ;)

AgnnieszkaK masz jeszcze troche czasu, poszukaj na spokojnie, na pewno kogos znajdziesz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?