Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:26:06

na swoje wesele w maju kupuję MAXIMUSA radzę się pospieszyć bo po nowym roku akcyza wzrasta :)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:27:08

Cytat
amarylka
na swoje wesele w maju kupuję MAXIMUSA radzę się pospieszyć bo po nowym roku akcyza wzrasta :)

No właśnie o to chodzi, dlatego szybko ogarniam:)
Ile Maximus?:)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:28:57

23 w hurcie jedyna wódka po której nie mam kapcia na drugi dzień, poczytaj opinie w necie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 16:29 przez amarylka.

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:30:08

Pan Tadeusz

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:32:00

Cytat
amarylka
23 w hurcie jedyna wódka po której nie mam kapcia na drugi dzień, poczytaj opinie w necie polecam

Troszkę dużo, tzn czepiam się każdej złotówki że tak powiem, bo ja kupować będę 250 butelek i tutaj już każda zł daje różnicę:)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:37:29

rozumiem ja biorę połowę tego co ty. Ilu będziesz mieć gości?

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:40:07

Zapraszam około 230 osób, a to ile przyjdzie to nie wiadomo :) No ale musi być wódka na ewentualne zastawy/zabawy, koronę itp :)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:41:26

no ja planuję mniejsze wesele ale właśnie zastanawiam się ile wziąć tej wódki i czy np na bramy nie kupić jakiejś tańszej

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:41:57

Nie znam tej wódki i pierwsze widzę :)

Ja bym polecała Wyborową, Krupnik i jest też wódka producenta wyborowej Premium, też jest dobra. Ogólnie Żołądkową de lux nie polecam jest okropna i to nie tylko moje zdanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 16:44 przez puma73.

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:43:25

u nas będzie Sobieski :) lepiej brać znane marki :)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:44:55

Ja generalnie też nie wiedziałam że tyle ludzi będzie, ale ja mam dużą rodzinę a mój narzeczony jeszcze większą;/ i w obu rodzinach lubią wesela więc ja byłam na wiele proszona tak samo on. Po za tym jeszcze trochę znajomych no i tak się zebrało :)

Ja liczę 0,5 na głowę przy tym gdyby wszyscy przyszli (co jest nie możliwe raczej) no ale zaokrągliliśmy do 250 na wszelki wypadek. Lepiej żeby zostało niż brakło:)

Myślimy kupić 200 butelek normalnie, a 50 jakiejś tańszej na te zastawy itd:)

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:46:00

Cytat
puma73
Nie znam tej wódki i pierwsze widzę :)

Ja bym polecała Wyborową, Krupnik i jest też wódka producenta wyborowej Premium też jest dobra. Ogólnie Żołądkową de lux nie polecam jest okropna i to nie tylko moje zdanie.

Zdania są podzielone,ja za to większość osób które znam to lubią żołądkową. Nawet głupi przykład tego ile osób lubi na fejsie żołądkową.

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:47:35

Żołądkowa jak dla mnie jest spoko żeby tanio wypić na imprezie, natomiast na wesele wolałabym coś lepszego:>

A Premium jak dla mnie jest okropna niestety, a szkoda bo cena 17zł ;/

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:51:54

wódki ze zdjęcia nie kojarzę, ale na wesele tak jak już było pisane - Krupnik, ewentualnie Absolwent albo Sobieski też są często spotykane na weselach, osiemnastkach itd, wszystkie trzy ceny mają w sklepach podobne, między 18 a 23zł chyba, Krupnik kosztuje 19 zł w Biedronce o ile dobrze pamiętam :D

Wódka na wesele

09 paź 2013 - 16:52:38

Cytat
Osek
Cytat
puma73
Nie znam tej wódki i pierwsze widzę :)

Ja bym polecała Wyborową, Krupnik i jest też wódka producenta wyborowej Premium też jest dobra. Ogólnie Żołądkową de lux nie polecam jest okropna i to nie tylko moje zdanie.

Zdania są podzielone,ja za to większość osób które znam to lubią żołądkową. Nawet głupi przykład tego ile osób lubi na fejsie żołądkową.

No na pewno są podzielone jak ze wszystkim, każdy ma inny gust smakowy. Najlepiej jakby autorka sama, przy różnych spotkaniach rodzinnych czy ze znajomymi, wypróbowała sobie różne wódki i wtedy będzie wiedziała jaka u niej najlepiej się przyjmie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pamiątka