Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:11:32

uż za miesiąc mam z moim mężczyzną swoje małe święto :)
Tak pomyślałam o tym, żeby zrobić taki album...książkę pamiątkową z naszymi zdjęciami, jakimiś fajnymi cytatami, opisem jakichś śmiesznych sytuacji które nas spotkały.
Ale nie wiem jak się do tego zabrać, jestem na etapie wybierania zdjęć do wywołania, czy może ktoś z Was robił już coś takiego?
Wiecie może gdzie dostać taką pustą książkę do wypełniania, macie może pomysły jak ją ozdobić, co napisać?
Może macie możliwość wstawienia zdjęć Waszych dzieł?
Z góry dziękuję za pomoc i rady :)
Albo może macie jakieś inne pomysły na własnoręcznie wykonane prezenty?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:16:34

jak na mnie to przesłodzone. Różowe kwiatuszki i jednorożce... Wątpię, by którykolwiek z facetów, których znam był z tego zadowolony. Jak chcesz coś romantycznego, to lepiej go gdzieś zabierz. Ja swojego brałam do teatru na "Kochankowie nie z tej ziemi". Uśmialiśmy się do łez



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 20:20 przez roksolana83.

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:19:27

powiem od razu, że oboje musicie lubić takie rzeczy, bo jeśli nie to wcale go może nie zadowolić taki prezent

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:20:46

Gotowe bazy do samodzielnego ozdabiania znajdziesz w sklepach z materiałami do scrapbookingu, choćby na wycinance[net]. Pusty album dostaniesz wszędzie.
Jeśli Twój facet nie jest jednocześnie Twoją psiapsółą, z którą wzajemnie malujecie sobie paznokcie u stóp, to bym sobie darowała.
No chyba, że wiesz na 100%, że jarają go takie motywy, to spoko. Ja bym czegoś takiego nie chciała dostać, mój facet tym bardziej.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:21:05

a jesteś pewna,że on ucieszy się z takiego kiczu ? faceci wcale nie lubią takich przesłodzonych rzeczy.... nie lepiej kupić coś praktycznego ? albo gdzieś go po prostu zabrać ?

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:26:05

Ale On nie lubi takich prezentów... że się wyda kasę i już masz i się ciesz. Zawsze mi powtarza, że sam sobie może kupić jeśli coś będzie chciał.
A jak daję mu takie zrobione przeze mnie rzeczy bardzo się cieszy o wie, że wkładam w to dużo pracy i serca

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:28:13

Cytat
la_pink
Ale On nie lubi takich prezentów... że się wyda kasę i już masz i się ciesz. Zawsze mi powtarza, że sam sobie może kupić jeśli coś będzie chciał.
A jak daję mu takie zrobione przeze mnie rzeczy bardzo się cieszy o wie, że wkładam w to dużo pracy i serca
to lepiej już kup sobie jakąś bieliznę i zorganizuj mu fajny wieczór. Bo co on z takim albumem zrobi ?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiątka

09 paź 2013 - 20:30:04

Cytat
la_pink
Ale On nie lubi takich prezentów... że się wyda kasę i już masz i się ciesz. Zawsze mi powtarza, że sam sobie może kupić jeśli coś będzie chciał.
A jak daję mu takie zrobione przeze mnie rzeczy bardzo się cieszy o wie, że wkładam w to dużo pracy i serca
a może po prostu nie chce, żebyś na niego wydawała? Przecież fajnie spędzonego wspólnie czasu sobie nie kupi. Jak miałabym zrobić coś sama, to wolałabym zrobić wypasioną kolację i upiec mega ciasto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 20:31 przez roksolana83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mały problem ze świadkowaniem