Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:18:32

Monia_ka to faktycznie masz trochę problem, a to podobno kobiete trudno zadowolić :D

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:45:01

mi się pomysły nigdy nie skoncza :) na Mikołaja nie kupujemy sobie nigdy nie wiadomo czego i mój P dostanie 2 paski i fartuszek do robinia pizzy (sam chciał ;p ) mamam dostanie komplet biżuterii a siostra torebkę :)

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:49:43

Cytat
vixen89
Cytat
olgate
Cytat
vixen89
Różnie, zdarzały się książki (fan fantastyki), płyty z ulubionymi zespołami

U mnie to samo ;) ale powoli wyczerpują mi się pozycje ulubionych autorów :p

Mój troszeczkę mi podpowiadał i często jest tak, że te książki tworzyły serię lub trylogie, to np na święta jedna część a na urodziny druga :P Jeden autor, który bardzo mi utkwił w pamięci to na pewno Sapkowski ;)



oo Sapkowski,uwielbiam :P

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:58:17

a moj jest fanem mtocross i zawsze dostaje cos z tego sportu. niszcza mu sie te akcesoria wiec co roku ma nowe i juz wie ze sam nie moze sobie ich sprawic bo dostanie ode mnie. moze nie ma efektu zaskoczenia ale ja wole praktyczne prezenty niz cos co odlozy na bok i bedzie lezalo. jesli chodzi o mikolajki to wyjscie do kina kolacja. jego prezent dla mnie to zlozony -urodzinowo imieninowo mikolajkowy ten z dnia kobiet i walentynek...byl to nasz wspolny skok ze spadochronem:) drogi dlatego w wyzej wymienione swieta dostawalam tylko jajko niespodzianke :)

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 14:44:23

Cytat
konieczna
Monia_ka to faktycznie masz trochę problem, a to podobno kobiete trudno zadowolić :D

Heh nie musisz mi tego mówić. ;P już mu raz mu powiedziałam, że ciągle wybrzydza i nic nie dostanie ;P. Ogólnie rzecz biorąc jedyne co by go zachwyciło to chyba lamborghini (ewentualnie bmw X6), najnowszy samsung galaxy i tablet. A i jest jeszcze zachwycony elektryczną kulą i w ogóle je nie wyłącza ;P. Zastanawiam się, czy jest coś podobnego do elektrycznej kuli, żeby mu kupić? Albo kupię mu dmuchaną lalę i tyle ;D

zweryfikowana
Posty: 480
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

10 lis 2012 - 17:58:01

Ha, i ten problem męczy mnie dziś.

Pal licho prezent świąteczny - myśli moje Mikołajki zaprzątają. Chciałabym aby było to coś niewielkiego, może z akcentem świątecznym - wyrażonym choćby poprzez opakowanie w postaci np. Mikołaja.

Sęk w tym, że nie wiem, co kupić - perfumy, książki i ubrania odpadają, dostał ostatnio, a chciałabym uniknąć powtórzeń.

Prezent na święta ZBIORCZY

10 lis 2012 - 18:07:00

Mój na mikołajki pewnie symbolicznie dostanie czekoladowego gwiazdorka ;p

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 16:19:43

Ja byłam wczoraj w Złotych Tarasach i tam mozna juz wybierac po mału preznety. Na parterze jest takie fajne stoisko. Moze to jest sposób na wybór prezentu.

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:38:40

hej Dziewczyny:)
Wiem, że do świąt jest jeszcze trochę czasu ale ja już zastanawiam się nad prezentem dla chłopaka.
Jeśli macie jakieś fajne pomysły tak do 100 zł to piszcie.
zaznaczam, że zestaw kosmetyków odpada:P

z góry serdecznie Wam dziękuję:)


ma 20 lat
uczy się na ratownika medycznego
skończył szkołę muzyczną i gra na różnych instrumentach
raczej spokojny

portfel już ma, zegarek i pasek też :/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-14 21:11 przez meggi92.

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:40:59

To fajnie, że się tak dobrze znacie, że aż wiecie co sobie kupić na święta. To na prawdę fajnie.

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:42:47

rany, ja znam niektore osoby bardzo dobrze ale zawsze jest problem z prezentem, odpuść sobie takie złośliwości

a co do tematu, podaj wiecej szczegółów o chlopaku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-14 20:43 przez kote.

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:43:53

moze:
*pioro/dlugopis z grawerem?
Na allegro z parkera mozna taki zamowic:)
*koszulka z orginalnym napisem do spania
*fotoksiazka a4 z Waszych wakacji/wypadow
*skorzany portfel/pasek-praktyczne i stylowe

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:44:00

Hym, ja mojemu jakies pierdolki kupilam ;d i byl zadowolony :d Kubek, jakas tabliczke do naklejenia, i jakies slodycze ;d

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:45:43

pasek do spodni skórzany, zegarek na reke, jesli lubi bizuterie to jakas bransolete, ksiazke, cos do ubrania koszula czy sweterek, akcesoria do samochodu jesli ma (typu szampon, odswierzacz powietrza, gabka, lejek)

Prezent na święta ZBIORCZY

14 lis 2012 - 20:50:13

kulki analne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki materiał?