Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

19 wrz 2016 - 11:16:38

Dobry temat :) Już powoli trzeba się szykować do zakupów na święta. Ja wyznaję zasadę, że unikam nietrafionych pomysłów, dlatego np. dla mamy daje bon do sklepu z jej ulubionymi ciuchami, bielizną czy bon na zabiegi. Podobnie dla taty. W tym roku mam szalony pomysł żeby zrobić koszulki dla całej rodzinki z jakimś śmiesznym wzorem ;D w sam raz na wspólne wyjazdy. Na przykład coś takiego :D

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 8/5

28 gru 2016 - 13:31:59

Hej, i jak wasze prezenty świąteczne? CO dostałyście i co kupiłyście? Ja części rodziny sprezentowałam książki, bo prawie wszyscy jesteśmy molami książkowymi :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-04 21:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

12 gru 2017 - 08:47:22

Fajny pomysł z tą koszulką. Jednak chciałabym zaznaczyć,że są strony, na których mozńa zamowić gotowe już wzory koszulek jeśli nie wiecie na co się konretnie zdecydować :)
Fajna opcja bo nie wiem jak Wy ale sama nie mam jakichś super zdolnosci plastycznych...

12 gru 2017 - 09:39:53

U mnie w tym roku królują vouchery- głównie na sesje fotograficzne, znalazlam ofertę cudownej fotogrsfki i sama rozważam zakup dla siebie :D

25 lis 2019 - 22:27:24

I znowu szukanie prezentów... jak zwykle nie mam pojęcia co kupić, siostrze myślałam żeby może jakieś lakiery hybrydowe zabrać, mamie może kremy?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

29 lis 2019 - 22:37:00

Cytat
jusiawarda
I znowu szukanie prezentów... jak zwykle nie mam pojęcia co kupić, siostrze myślałam żeby może jakieś lakiery hybrydowe zabrać, mamie może kremy?

Na stronie Semilac masz różne zestawy prezentowe, może tam znajdziesz coś na święta :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień chłopaka