Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

10 sty 2021 - 22:13:13

Aha, super, wielki dzięki za link! Widzę, że mają super rzeczy - te albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" też mi się podobają :)

12 sty 2021 - 12:23:12

Cytat
Klarkaaa
Aha, super, wielki dzięki za link! Widzę, że mają super rzeczy - te albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" też mi się podobają :)

Ja kupiłam u nich wersję najbardziej ogólną "Drzewo rodowe naszej rodziny" i jestem na etapie uzupełniania. Sporo pracy przede mną, ale radości mam mega dużo bo już jestem po dwóch spotkaniach z babcią, które ja bardzo cieszą a sporo jeszcze przed nami;-) Świetny produkt do dalszej pracy własnej!

19 sty 2021 - 18:04:35

Cytat
ZosiaBo

Ja kupiłam u nich wersję najbardziej ogólną "Drzewo rodowe naszej rodziny" i jestem na etapie uzupełniania. Sporo pracy przede mną, ale radości mam mega dużo bo już jestem po dwóch spotkaniach z babcią, które ja bardzo cieszą a sporo jeszcze przed nami;-) Świetny produkt do dalszej pracy własnej!

Świetny pomysł... chyba kupię ten album dla siebie, bo długo szukałam przystępnej formy drzewa genealogicznego i to jest to;-) Dotarłam już do 5 pokolenia wstecz i mam ochotę na więcej;-)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

26 kwi 2021 - 11:40:07

Jeśli chodzi o zbiorcze prezenty do domu, to zdecydowanie polecam coś do domu. Będą mogli korzystać z tego wszyscy domownicy. Cała rodzina. Ja zazwyczaj wybieram coś z JYSK. Swoją drogą mają tam bardzo dobre warunki pracy i świetne pensje. Jest o tym mowa w zarobki i rozwój zawodowy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jest to lektura warta uwagi, warto ją przeczytać, lub choćby rzucić okiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Catering weselny w Krakowie