Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Też się zajadam nutellą:)

zweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny , mój chłopak ma za miesiąc 20-ste urodziny. Nie stać nas na jakieś mega prezenty gdyż zbieramy na wspólny wyjazd za granicę. W maju pisze maturę. Wpadłam na pomysł żeby kupić jakiś ekskluzywny czarny długopis z grawerem +tort upieczony przeze mnie. Myślicie że to dobry pomysł?
Długopis mógłby mu potem służyć na studiach na które się razem wybieramy.
Myślałam żeby wygrawerować "Wierzę w Ciebie kochanie " i data od kiedy jesteśmy razem. Co Wy na to? proszę o pomoc

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

A myśleliscie moze o prezentach w postaci przeżyć ?
<moderacja> spam
Mysle ze nasi faceci będa szczególnie zadowoleni z takiego prezentu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:36 przez moderator.

A może zrób coś sama? ;>

Cytat
xanthina
poszukuje firmy (lub osoby) wynajmującej auta na różne okazje (w tym przypadku chodzi o urodziny); potrzebuję wynająć auto na 1 dzień; chodzi mi o auta sportowe, ekskluzywne etc. najlepiej mercedesy, audi, bmw

Auta sportowe można przetestować w trakcie jazd na torach wyścigowych. Kupujesz bon na taką jazdę i do wyboru masz full różnych opcji: Subaru, Ferrari, Mitsubishi, BMW, bolidy czy inne auta wyścigowe.

Zalezy czego dokładnie szukasz:

<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

może obrazek przestrzenny z www.paperworks.pl ? polecam :D mój się cieszył ja małe dziecko, a niby taki prosty gadżet :)

Mój chłopak jeździ na crossie i ma bzika na tym punkcie. W tym roku wpadłam na taki <moderacja> spam, żeby zamówić mu taką a'la gazetę, gdzie zamieściłam jego zdjęcie na motorze + artykuł o tym, jak mój mężczyzna został mistrzem świata w tej dziedzinie :P Ucieszył się strasznie, po pierwsze, taki oryginalniejszy prezent, a poza tym docenił to, że też się jaram jego pasją :P
Zatem dziewczyny, pamiętajcie, jak tylko będziecie wiedziały, co Wasz ukochany lubi, nie będziecie miały wielkiego problemu z prezentem, zawsze można coś wymyślić, nawet przy ograniczonym budżecie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:36 przez moderator.

Witajcie dziewczyny . :)
Mój chłopak ma 19 urodziny co myślicie o Perfumach David Beckham The Essence + żel pod prysznic a do tego wieczorem zamówić pizze i upiec dla niego muffinki ?;> Dobry pomysł czy nie bardzo ?

ja mojemu kupuje ubrania :P
zawsze cos ciekawego sie trafi a on zawsze zadowolony. jako ,że jest fanem star wars mam juz nawet ulubionego sprzedawce na allegro co ma koszulki z takimi motywami własnie ze SW :)
w sumie to mojemu łatwo dogodzić chyba - jak kupowałam ciuszki dla młodego w lumpie to znalazłam koszule wranglera męską i tez mu sie podoba.

Cześć dziewczyny :) Mam do Was pytanie, a raczej prośbę o rade :> Mój facet ma niedługo urodziny (20), a ja już kompletnie nie mam pomysłu, co mogłabym dla niego kupic, gdyż jesteśmy ze sobą już jakiś czas i ze tak powiem wiele rzeczy już "było". Wypatrzyłam w sieci taka koszulkę
<moderacja> spam
Właściwie, z ubrań nigdy nic nie kupowałam (poza paskiem :P) no i nie wiem, czy zdecydować się na nią, czy lepiej moze cos innego.
Nie jest zbyt "wyzywająca" ale dosc zabawna.
A moze macie pomysł, co dodać do takiego prezentu? Żeby jakoś współgrało, czy coś..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy prezent to prezent sprwdzony czyli np butelka dobrego alkogholu - żubrówka palona zawsze się idealnie sprawdza :)

Cytat
paamek
kup 2 "obrączki" na których wygraweruj date waszego np. poznania, bycia razem itp. oraz imie :) Moim zdaniem bardzo fajny prezent ;)
Wszystko tylko nie to :D

Cytat
Sacrum
Cytat
Asztarte


Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Zawsze, przy okazji takich pytań na forum, zastanawia mnie to samo....
Mnie też. Ja dla mojego mam tyyyyle pomysłów tylko kasy brak. Może kiedyś się dorobię to będę mu to wszystko kupować :P

Może coś typowo męskiego - jakiś scyzoryk czy nóż składany?

może coś związanego z zainteresowaniami
a czym właściwie się interesuje?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weekend z chlopakiem