Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 26 27 -->

Tak niby najłatwiej - coś związanego z zainteresowaniami, ale jak się już nie ma pomysłów to warto w sprawdzone pomysły inwestować. ;D

masz rację a chyba ten scyzoryk nie jest znowu taki drogi

Ja z reguły mam problemy z prezentami dla kogokolwiek, ale często bywa tak, że niedługo przed jakąś okazją dowiaduję się lub do głowy mi wpada coś odpowiedniego. ;) Najgorzej było w pierwsze urodziny mojego lubego, bo znaliśmy się dopiero miesiąc. Kupiłam Mu wtedy zwykłą koszulkę z napisem "Szatan nie facet" i był zachwycony. Chwilowo też mam kilka pomysłów. :P Na ślub za miesiąc kupię Mu koszulę + spinki do mankietów, a na Jego urodziny za 2 miesiące już wymyśliłam fotoksiążkę. :D

Cytat
young_girl
Cytat
Sacrum
Cytat
Asztarte


Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Zawsze, przy okazji takich pytań na forum, zastanawia mnie to samo....
Mnie też. Ja dla mojego mam tyyyyle pomysłów tylko kasy brak. Może kiedyś się dorobię to będę mu to wszystko kupować :P


kurcze, a mnie nie dość,że zastanawiają takie pytania to jeszcze tłumaczenie się brakiem kasy..
sama nie mam jej dużo, nie zarabiam kokosów, ale systematycznie odkładam, nawet po 10 zł.. od jego jednych urodzin, do kolejnych.
tym sposobem kupuję swojemu w tym roku nowe buty do gry w koszykówkę..
z dnia na dzień nie wyłożyłabym tak dużej kwoty, a dzięki temu,że odkładałam mogę wybrać dowolny model z tych, które mu się podobały :) zawsze słucham o czym mówi, wyłapuję co mi pokazuje w sklepach, wiem co potrzebuje, co mu się podoba. i nigdy nie brak mi pomysłów.

madziorka007 - ja tez korzystałam z FotoBistro :D kupiłam swojemu lubemu kubek z napisem, który pojawiał się po zalaniu go gorącą wodą... a że mój chłopak to wielbiciel kawy, to prezent trafiony w 100% :P:P

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

moj rowniez pijaciel ale herbatkowy :) kupilam razem z siorką cały zestaw :) fajne wyprzedaze mozna znalezc na dekorii i tam wlasnie zamawialam: <moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:30 przez moderator.

Ja w tym roku kupiłam eleganckie rękawiczki Wittchen, zabrałam do eleganckiej restauracji, na wystawę World Press Photo potem kawa na ogródku bo było słoneczko. Dzień wcześniej upiekłam sernik(uwielbia) zrobiłam jako tort dodając świeczki, zdmuchną i skończyliśmy miłym wieczorem ;)
Można to zrobić taniej lub drożej jak tam kogo stać.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Na prezent dla mojego chłopaka w dniu jego 25 urodzin zrobiłam mu wielki tort, a do tego kupiłam trofeum sportowe, na którym napisałam mu kilka osobistych słów :) Jego mina - bezcenna ;) Ucieszył się i to naprawdę. Jest sportowcem i jeszcze takiej statuetki nie miał ;) Zobacz sama, może coś wybierzesz: <moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:30 przez moderator.

Ja swojemu chłopakowi staram się zawsze wręczać prezenty które wiem że mu się przydadzą i będzie z nich korzystał, więc na tegoroczne urodziny otrzymał koszulkę którą wyjątkowo pozwoliłam mu wybrać, książkę (bardzo lubi czytać ale wiecznie podkrada mi moje książki więc wkońcu miał swoją, którą zresztą pochłonął w 3 dni) i balsam po goleniu marki Tołpa (dzięki temu Tołpa stała się jego nową ulubioną marką kosmetyczną :). Póki co nie mogę się przekonać do prezentów typu medale, poduszki czy kubki z nadrukami.. może kiedyś :)

ja prowadzę bloga na ten temat, mam masę pomysłów zawsze ;)

z tym czołgiem bomba! gdybym miała pracę i kasę to bym czymś takim Go uraczyła :p

kup sobie jakas seksowana bielizne ;D i mu sie pokaz :)) to mu sie na 100 % spodoba

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

A co powiecie na takie gry dla dorosłychzłycolor=#FF0000]<moderacja> spam[/color] ? ;)
Jedną sekrety nocy zamówiłam dla narzeczonego i myślę, że na pewno mu się spodoba ...
Bardzo lubi takie niegrzeczne prezenty :D
Z uwagi na to, że w sklepie zakupy robiłam już kilka razy dostałam kod zniżkowy 10% : 89422 - pewnie jest jeszcze ważny tak więc jeśli chcecie możecie skorzystać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:30 przez moderator.

Po prostu się pytam co by chciał.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

Wiem z własnego doświadczenia, że najgorzej kupować prezent dla mężczyzny. Myślę, że zawsze fajnym pomysłem na prezent są perfumy. Ja z moim chłopakiem mam taką umowę,że kupujemy sobie zapach, który nam się podoba i chciałabym/chciałbym, żeby pachniała ta druga osoba.
Zawsze najpierw sprawdzałam w perfumerii który męski zapach mi się podobał, wybierałam kilka i szukałam gdzie można kupić w atrakcyjnej cenie. Ostatnio odkryłam stronę <moderacja> spam gdzie można często trafić na fajne promocje. Teraz robię odwrotnie :) najpierw szukam jakie perfumy są w atrakcyjnej cenie, później dopiero sprawdzam zapach w realu.
Chyba każda z nas lubi jak jej mężczyzna fajnie pachnie, to chyba nie grzech że można trochę oszczędzić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:31 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynajem samochodu, tak czy nie ?