Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 09:42:39



Ja bym wybrała drugii od dołu- cudeńko :). Sama chciałabym dostać właśnie coś takiego, ale jeszcze pewnie parę lat poczekam eh... :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 09:43 przez xjednachwilax.

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 09:44:07

ja nie chcę wybierać sobie pierścionka zaręczynowego. marzą mi się takie niespodziewane zaręczyny ;D

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 09:48:36

Cytat
monic18
ja nie chcę wybierać sobie pierścionka zaręczynowego. marzą mi się takie niespodziewane zaręczyny ;D

no dokladnie! ja tak mialam , w nocy nad morzem... ajjjj :)

dla mnie wybierac kaza faceci ktorzy nie maja pojecia co sie podoba ich kobietom...

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 13:50:29

Cytat
jeanny88
Cytat
monic18
ja nie chcę wybierać sobie pierścionka zaręczynowego. marzą mi się takie niespodziewane zaręczyny ;D

no dokladnie! ja tak mialam , w nocy nad morzem... ajjjj :)

dla mnie wybierac kaza faceci ktorzy nie maja pojecia co sie podoba ich kobietom...

dokładnie ;) jak dziewczyna wybiera sobie pierścionek, to moim zdaniem zaręczyny tracą swoją magię...

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 14:00:36

śliczne macie te pierścionki :)) mi też się już marzy,ale póki co nie ma kto go mi wręczyć :d chyba sama sobie kupię ;D

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 14:19:52

Cytat
bitex4
A moj "pierwszy" zareczynowy byl z odpustu he he albo z jakiejs guma do zucia:-D swoja droga nei wiem skad maz go wytrzasnal. ale cena cos ok 5 zl:-D


i znacyzl wiele wiece niz ten "prawdziwy" swoja droga nawet wolalam tamten bubelkowy, a na palcu w czasie slubu i wesela mialam Oba :-D
WZRUSZAJĄCE :)

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 14:27:04




mi najbardziej podoba się 3 i 2 od góry. 3 wygląda jak jakiś motylek:) jest śliczny.

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 wrz 2009 - 21:00:49

Dziewczyny RUBINY to kamienie miłości.I wbrew pozorom wcale nie są aż takie drogie.Ja też uważem,że RUNA powinna wybrać ten trzeci od góry.

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 paź 2009 - 12:09:09

to i ja się pochwalę
Oto moje CUDEŃKO

Skarb wybierał sam. Oświadczył mi się nad morzem tego roku < wakacje>
Obrączek nie mamy,bo ślub za 2 latka.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-25 12:10 przez zoselin.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 paź 2009 - 12:39:14

RUNA 1 albo ostatni, jeśli chcesz coś oryginalnego to te podobają mi się najbardziej, są nietypowe no i większe, a ja muszę mieć coś widocznego dlatego najbardziej mi się podobają:)
aczkolwiek własnego nie mam, ale jak mieć bym miała to na pewno bym sugerowała coś z kamieniem kolorowym np. cytryn, ametyst... i coś co na palcu nie zniknie i ach koniecznie białe złoto, mam jeden złoty pierścionek kocham go nad życie ale wole srebrne, białe złoto itp.
tu taka składanka z Aparta co w przyszłości będę oczekiwać heh część pomysłów znaleziona na poczekaniu





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-25 12:41 przez Nowelka.

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 paź 2009 - 19:29:27

Cytat
ulya13
Ja właśnie mam pomóc kuzynowi wybrać pierścionek i jestem w kropce . Mówi że chce kupić go tutaj http://www.siudek.com.pl ( znajoma poleciła ) . Mi akurat się najbardziej podoba ten - > pierścionki zaręczynowe . a On nawet nie może go na oczy widzieć :) a Wy jak uważacie ? A może jakiś inny sklep Jubilerski ? Tylko ważne by posiadał punkt w Krakowie .

Pozdrawiam.

Twój wybór super, a ten od znajomej... moim zdaniem jest poprostu brzydki :P

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 paź 2009 - 19:35:53

Dziewczyny na zareczyny same sobie wybieracie pierscionki?? Nie wolicie zeby to byla niespodzianka???

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 paź 2009 - 19:36:17

nie cierpię żółtego złota... ;P
Ja mam na razie pierścionek z innej okazji ;) zaręczynowym pochwalę się jakoś w lecie :) ale pokazać mogę bo jest cudny ! :)



Wasze pierścionki zaręczynowe

02 lis 2009 - 09:45:12

tańczyza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-15 18:40 przez mika0207.

Wasze pierścionki zaręczynowe

06 gru 2009 - 13:43:49

mój pierscionek



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty ręcznie robione.