Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pierścionki zaręczynowe

02 mar 2018 - 18:07:31

Wow! Moleksy, bardzo oryginalny. Jeśli obrączki pasowały by stylem to kolor nie powinien przeszkadzać. Możesz np wprawić w swoją mały nieoszlifowany diamencik żeby jeszcze lepiej współgrało z pierścionkiem.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

10 cze 2021 - 09:22:04

Dziewczny sama szukam czegoś oryginalnego. I tak, wybieram pierścionek sama, uważam, ze jest to bardzo ważny dzień i nie chcę zostawić wyboru swojemu partnerowi :) Zastanawiam się nad czymś jednak bardziej oryginalnym niż nad pojedynczym brylantem.

Co sądzicie o tym? z ergold https://ergold.pl/137-srebrne-pierscionki


Czy jednak wybrać coś w neutralnym kolorze?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-17 09:21 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 9/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

15 lip 2021 - 09:32:40

Jak dla mnie pierścionek to symbol, każda dziewczyna ma inny gust, jedna woli klasykę, innej podoba się ekstrawagancja i kolorowe oczka, inna w ogóle woli coś w zupełnie innym klimacie. Ale już nie wnikając w gusta i guściki - liczy się symbol, sam fakt ZARECZYN, tego że facet zadeklarował, że chce z tą dziewczyną spędzić życie. Z tego trzeba się cieszyć i tego gratulować, a nie porównywać czy kupił fajny, czy nie fajny pierścionek Czy pierścionek ma tutaj naprawdę aż taką rangę? Czy ten kto kupił droższy i z większym oczkiem to bardziej kocha? Nie popadajmy w skrajności. Doceńmy to co NAJWAŻNIEJSZE w zaręczynach Odpowiadając na pytanie: tak, taki pierścionek jak najbardziej może być zaręczynowym
https://subiektywnalinia.pl/pierscionek-na-zareczyny-co-wybrac-i-gdzie-go-kupic/Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-26 08:51 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komunia - prezent dla dziewczynki