Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 22:41:25

berciaaa11, podaj źródło.


Cytat
Aloo89
Hmm, to mnie teraz zdziwiłyście, że nie można w nich biegać...a właśnie do tego chciałam je kupić, żeby sobie bezpiecznie biegać i nie obciążać tak stawów...To może zamiast TrainTone wybrać RunTone?
Ja biegam (z braku innych) w easytone'ach i jest ok, jeśli nie biegasz więcej niż 2-3 razy w tygodniu i na krótkie dystanse (mniej niż 10km) to na chwile Ci się nadadzą, jak myślisz o butach typowo biegowych to idź do sklepu sportowego, tam sprawdzą jaki masz typ stopy, jak biegasz, jak ustawiają Ci się kości stopy podczas biegania, zapytają na jakim podłożu biegasz itd. i dobiorą odpowiednie obuwie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 22:48:53

Cytat
berciaaa11
to nie sa buty treningowe ani biegowe, reebok poczatkowo tak nazwal te buty i mowil o takim przeznaczeniu ale potem za to placili ogromne kary gdyz te buty nadaja sie tylko do spokojnego chodu, bo sa bardzo niestabilne i przy szybkich nieprzemyslanych ruchach mozna skrecic stope


Dokładnie. To są buty do spacerów, chodzenia na codzień. Ćwicznie w nich lub bieganie może doprowadzić do kontuzji. Jeśli chcesz kupić buty do biegania to wybieraj coś z serii run.

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 23:54:23

Cytat
alpina
Cytat
berciaaa11
to nie sa buty treningowe ani biegowe, reebok poczatkowo tak nazwal te buty i mowil o takim przeznaczeniu ale potem za to placili ogromne kary gdyz te buty nadaja sie tylko do spokojnego chodu, bo sa bardzo niestabilne i przy szybkich nieprzemyslanych ruchach mozna skrecic stope


Dokładnie. To są buty do spacerów, chodzenia na codzień. Ćwicznie w nich lub bieganie może doprowadzić do kontuzji. Jeśli chcesz kupić buty do biegania to wybieraj coś z serii run.

Co do tego, ze seria RunTone jest do biegania to się zgadzam, ale TrainTone nie są do chodzenia tylko, tak mi się zdaje:>
Obrazek na potwierdzenie:D:D:D


Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 23:58:54

Cytat
gala-gradiva
Nie mam i bym nie kupiła - brzydkie sa.

buty sportowe najpierw dobiera się do stopy a potem pod względem koloru.

Autorko na oko fajne ale czy do twojej nogi to nie wiem tego

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 00:22:23

Cytat
Zuosnica
berciaaa11, podaj źródło.

moim zrodlem są szkolenia, bo pracuje w sklepie Reeboka wiec informacje mam z pierwszej ręki i takie tez mam przekazywać sprzedając cokolwiek :P

z runtonami sie nie spotkałam jeszcze bo my ich nie mamy, ale wydaje mi sie ze wszystkie buty z seri TONE to buty niestabilne , z owymi poduszkami z powietrzem i nie nadaja sie do biegania , mimo tego ze tak sie glosilo :)
poprostu Reebok wycofal potem te wszystkie "stwierdzenia" dotyczace tych butow bo duzo osob zrobilo sobie w nich krzywde i placili wysokie kary.
Teraz juz w zadnych katalogach na kolejne sezony nie ma Easy Tonow bo zostaly wycofane dla bezpieczenstwa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 00:22 przez berciaaa11.

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:23:53

Cytat
berciaaa11
duzo osob zrobilo sobie w nich krzywde i placili wysokie kary. Teraz juz w zadnych katalogach na kolejne sezony nie ma Easy Tonow bo zostaly wycofane dla bezpieczenstwa ;)
Poważnie? Ludzie (kobiety) są doprawdy niesamowici, na 15cm szpilach biegają codziennie na autobus i po 10 godzin dziennie w nich stopy krzywią i jest ok, ale na butach z poduszkami wystającymi na 1cm robią sobie krzywdę i żądają odszkodowań. Niebywałe:)

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:26:56

Mojemu chłopakowi kupiłam takie męskie na siłownie były za 150zł :D Jest nimi zachwycony. Mówi, że bardzo wygodne i świetne do biegania.

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:27:39

EasyStone były niewypałem i musieli je wycofać z produkcji teraz są te ale pamiętaj że to są buty do biegania a raczej do marszu, fitnesu itp
Pomyliłam się tam miało być to nie są buty do biegania:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 16:30 przez malwina-kocaj.

Reebok Traintone Slimm opinie

27 kwi 2013 - 13:31:31

rozne głosy słyszałam o tych easy ale o train niewiele...Ale chyba jednak kupie...Zuosnica ma rację co do szpilek:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula Hop z masażerem