Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

transport i spedycja

40 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suplementy diety

21 lip 2013 - 15:52:49

Hej, czy na codzień przyjmujecie jakieś suplementy diety? Np. na włosy, paznokcie, cere, lub ogólnie witaminy. Piszcie jakie konkretnie środki, na co i czy pomagają/pomogły?

Suplementy diety

21 lip 2013 - 15:57:12

ja biore na wlosy, wlasciwie kazde kolejne opakowanie kupuje co innego i nie zauwazylam jakis efektow, chociaz juz od bardzo dawna biore, moze tylko paznokcie sie poprawiely. oprocz tego na oczy - doppelherz, i czuje roznice. i ostatnio zaczelam brac na cere, ale to dopiero kilka dni

Suplementy diety

21 lip 2013 - 15:58:15

Ja w okresie zimowym przyjmuję witaminy typu centrum. Latem jem wiele świeżych warzyw i owoców. Teraz wyjątkowo biorę suplement z Olimp Labs OLIMP Perfect Skin Hydro Complex, ale w sumie pic na wodę ;)

Suplementy diety

21 lip 2013 - 15:59:01

MERZ SPECIAL skora wlosy i paznokcie, przestaly wypadac mi wlosy ;) polecam

Suplementy diety

21 lip 2013 - 15:59:46

Ja stosuję Skrzyp Polny - na włosy, skórę, paznokcie, oraz żurawinę z witaminą C - na kłopoty z pęcherzem :)

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:02:21

Znajoma bierze Merzc Specjal jak ją dopada suchość skóry(tak ze dwa razy do roku).Mówi,ze nic jej nie pomaga na tę suchą skórę tylko te witaminy,bo one mają większe stężenia witamin niż inne.

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:06:05

tran na zęby i ogolnie na zdrowie ,u mnie w domu pijemy wszyscy dzieci t akze:) ,poza tym pije drozdze z mlekiem włosy niesamowicie rosna zdrowe cera zdrowa :) o włosy trzeba przede wszystkim zadbac od srodka ,czyli od organizmu :)musze sobie kupic także ocet jabłkowy niesamowicie poprawia przemianę materii ,sprzyja utrzymaniu idealnej wagi ciała:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-21 16:08 przez brunetka71.

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:10:32

Ja biorę skrzyp z Bioogrodów i piję codziennie drożdże. Paznokcie są mocniejsze i szybciej rosną, włosy podobnie :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:13:58

Nie, ale planuję kupić spirulinę i inulinę.

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:33:50

Cytat
matra
Nie, ale planuję kupić spirulinę i inulinę.

w czym one pomagają?

Suplementy diety

21 lip 2013 - 16:48:54

nie przyjmuje i nie wierzę w ich działanie. Wole dietę bogata w warzywa i owoce.

Suplementy diety

21 lip 2013 - 17:18:01

u mnie dieta bogata w owoce i warzywa nie jest wystarczająca. jestem po kilku operacjach a to wyniszcza i osłabia organizm

Suplementy diety

21 lip 2013 - 17:46:24

Cytat
dama_20
u mnie dieta bogata w owoce i warzywa nie jest wystarczająca. jestem po kilku operacjach a to wyniszcza i osłabia organizm
a to co innego. Okres rekonwalescencji to czas kiedy takie suplementy przyjmuje się aby wrócić do formy. Wiem że kilka osób w mojej rodzinie brało w podobnych sytuacjach kompleks witamin Centrum i bardzo sobie chwalili że wzmacnia i wspomaga apetyt. A lekarz niczego Ci nie polecał?

Suplementy diety

21 lip 2013 - 17:49:16

nie, po co się czymś faszerować, skoro z tych suplementów przyswajane jest pewnie 30% tylko tego co powinno? lepiej odżywiać się zdrowo, wtedy nic dodatkowego nie potrzeba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

soczewki