Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoła Policealna GoWork.pl

17 maj 2010 - 09:48:54

Hej.
Szukam osób które zamierzają rozpocząć naukę w Szkole Policealnej GoWork.pl na kierunku technik usług kosmetycznych. Chodziłam do gowork na kurs wizażu i byłam bardzo zadowolona, dlatego głównie zdecydowałam się ich szkolę. profesjonalni wykładowcy i dobrze wyposażone sale. Polecam z czystym sumieniem. Mam nadzieję że nie zawiodą moich oczekiwań w stosunku do szkoły.

Szkoła Policealna GoWork.pl

15 lut 2011 - 12:31:02

Hej, Ja tez chodzilam na kurs wizażu do gowork jakis rok temu, moze bylysmy w jedej grupie bo widze ze wypowiedź jest prawie sprzed roku:) O szkole Ci nie powiem wiele bo nie chodzilam ale moja kolezanka własnie tam uczeszcza, niedlugo konczy. Wiem tylko tyle ze jest bardzo zadowolona :) A Ty juz pewnie zaczęłas? Jak Ci sie podoba? :)

Szkoła Policealna GoWork.pl

15 lut 2011 - 14:24:05

Śmierdzi mi to żałosną reklamą..

Szkoła Policealna GoWork.pl

16 lut 2011 - 11:21:11

Boże... Jak ja tego nienawidze. Ludzie Wy sie wszedzie doszukujecie spisków, manipulacji i klamstw?! Weszlam sobie na ten temat, z ciekawosci jako ze bralam udzial w kursach kiedys tam. skomentowalam co wiedzialam aby podzielic sie opinia a tu juz jakies poddeksty? Tak samo jak napisalam pozytywną opinie o resstauracji xxxxxx (nie bede pisac bo znowu powiedzie ze reklama) i rowniez ktos na mnie naskoczyl ze napewno jestem corka wlasciciela albo menagerka. Tendecja Polakow - piszmy o wszystkich zle i narzekajmy na wszystko! A jak juz jest jakis pozytyw to napewno nieszczery albo to jakis podstęp.
To jest dopiero żałosne

Szkoła Policealna GoWork.pl

16 lut 2011 - 11:26:00

Cytat
BiernackaM
Boże... Jak ja tego nienawidze. Ludzie Wy sie wszedzie doszukujecie spisków, manipulacji i klamstw?! Weszlam sobie na ten temat, z ciekawosci jako ze bralam udzial w kursach kiedys tam. skomentowalam co wiedzialam aby podzielic sie opinia a tu juz jakies poddeksty? Tak samo jak napisalam pozytywną opinie o resstauracji xxxxxx (nie bede pisac bo znowu powiedzie ze reklama) i rowniez ktos na mnie naskoczyl ze napewno jestem corka wlasciciela albo menagerka. Tendecja Polakow - piszmy o wszystkich zle i narzekajmy na wszystko! A jak juz jest jakis pozytyw to napewno nieszczery albo to jakis podstęp.
To jest dopiero żałosne

Jeżeli ktoś ma konto, z którego 3 razy się wypowiadała i za każdym razem o tej szkole (z kilkumiesięcznymi odstępami), to chyba coś jest nie tak? Szczególnie, że ktoś kto się uczył w danej szkole nie potrzebuje opinii innych osób, bo wie to z własnego doświadczenia ;)

Szkoła Policealna GoWork.pl

17 lut 2011 - 11:36:03

Przepraszam ale konto zalozylam jakies 2 tygodnie temu. Po drugie napisalam ze nie chodzilam do szkoły policealnej gowork tylko na kur (2 miesięczny) a to chyba roznica tak??? wiec dlatego nie chce sie wypowiadac o szkole policealnej bo o niej nic nie wiem... same zaczynacie sie gubic w swojej spiskowej teorii :) wrzućcie na luz

Szkoła Policealna GoWork.pl

17 lut 2011 - 12:29:52

Cytat
BiernackaM
Przepraszam ale konto zalozylam jakies 2 tygodnie temu. Po drugie napisalam ze nie chodzilam do szkoły policealnej gowork tylko na kur (2 miesięczny) a to chyba roznica tak??? wiec dlatego nie chce sie wypowiadac o szkole policealnej bo o niej nic nie wiem... same zaczynacie sie gubic w swojej spiskowej teorii :) wrzućcie na luz

Czy ty w ogóle czytasz wątki, na które odpowiadasz?

Czy ja gdziekolwiek napisałam, że piszę o tobie?

Szkoła Policealna GoWork.pl

21 lut 2011 - 13:21:44

nie zamierzam sie klocic ale o tym ze smierdzi Ci zalosna reklama napisalas po moim poscie a pozniej cos tam napisalas cytując moją wypowiedz wiec domyslam sie ze to do mnie. ale nieistotne. moze moj blad.

pzdr :)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoła Policealna GoWork.pl

21 lut 2011 - 13:26:17

Cytat
alka22
Hej.
Szukam osób które zamierzają rozpocząć naukę w Szkole Policealnej GoWork.pl na kierunku technik usług kosmetycznych. Chodziłam do gowork na kurs wizażu i byłam bardzo zadowolona, dlatego głównie zdecydowałam się ich szkolę. profesjonalni wykładowcy i dobrze wyposażone sale. Polecam z czystym sumieniem. Mam nadzieję że nie zawiodą moich oczekiwań w stosunku do szkoły.

a w jakim mieście do niej chodziłaś? interesuje mnie województwo warm-mazurskie, mazowieckie i ewentualnie pomorskie.

Szkoła Policealna GoWork.pl

22 lut 2011 - 13:15:47

Z tego co wiem to szkole oni mają tylko w Warszawie.

Szkoła Policealna GoWork.pl

24 maj 2011 - 00:18:26

Jest na szafie ktoś kto uczeszczał do tej szkoły?;] Interesuje mnie ona ale nie chce sie przejechac... Mozecie polecic inne szkoły policealne o kierunku technik architektury krajobrazu w Wawie?
Nikt?;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 00:25 przez pink989.

Szkoła Policealna GoWork.pl

18 lip 2013 - 13:58:03

nie wiem dlaczego ktos hejtuje tutaj wpisy.... przeciez jest zalozony topik "GoWork- szkoła policealna" i komentujemy, albo pozytywnie, albo negatywnie...

Szkoła Policealna GoWork.pl

05 sie 2013 - 21:55:10

W województwie mazowieckim z tego co wiem szkoła gowork jest również w Siedlcach. Podzielam zdanie BiernackaM bardzo dobra szkoła, profesjonalna kadra, dobra lokalizacja i przystępna cena.

Szkoła Policealna GoWork.pl

07 sie 2013 - 11:25:25

Oni maja sieć szkół w całej Polsce prawie. Ja zamierzam iść w Łodzi na technika usług kosmetycznych i dodatkowo na kurs manikiurzystki

Szkoła Policealna GoWork.pl

07 sie 2013 - 13:00:34

Wiem, że na pewno mają szkołę w Poznaniu i mają też kierunek Technika usług kosmetycznych. Z tego co wyczytałam z ich strony wynika, że maja najniższe czesne jeśli chodzi o ten kierunek. Można od razu zapisać się on-line:) www.szkola.gowork.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc z angielskiego