Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

revitalash do rzęs jaki efekt

03 cze 2013 - 13:18:28

Dziewczyny czy któraś ma lub miała tą odżywkę, zastanawiam się nad jej zakupem gdyż mam proste średniej długości rzęsy marzą mi się piękne długie gęste rzęsy, i slyszałam że ta odżywka czyni cuda:) Czy to prawda?? Mam znajomą która ma bardzo długie rzęsy, jak firanki i mówi ze stosuję tą odżywkę.

revitalash do rzęs jaki efekt

03 cze 2013 - 13:21:53

ponoc super a cene ze 300zl ale to nie mozesz przerwac bo inaczej wszystko do bani



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 13:22 przez tatiana29.

revitalash do rzęs jaki efekt

03 cze 2013 - 13:23:40

Ona akurat kupuje u kosmetyczki za 220 , ja mam stałą pracę więc dopóki pracuje będę mogła sobie pozwolić za zakup raz na jakiś czas tej odżywki
Może ktoś się wypowie, ktoś kto stosuje jaki efekty?? Boje się że kupie i nie będzie zadnego efektu bo cena nie jest mała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 13:24 przez eunia1.

revitalash do rzęs jaki efekt

03 cze 2013 - 13:30:19

Mam koleżankę,która używa od jakichś 2 miesięcy i efekt już powoli jakiś jest ale trzeba dlugo na niego czekac. Jeżeli bedziesz w stanie pozwolić sobie na zakup go przed dluzszy czas, kupuj!

revitalash do rzęs jaki efekt

03 cze 2013 - 13:36:49

Tylko że ja mam wrażliwe oczy i często miałam tak że jak zakupiłam jakiś tani tusz i wlecaił mi do oczu to rano miałam tak zapuchnięte czy żę ich prawie nie mogłam otwoarzyć, czy ona może uczulic??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy krem z filtrem uv?jaki?