Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

3 minuty temu

transport i spedycja

47 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 19:08:07

Witam
Chcialabym sie zapytac czy ktoras z was stosowala Garnier BBkrem ??
ja zakupilam dla cery jasnej ale po nalozeniu naprawde cieniutkiej warstwy jestem pomaranczowa...
Mam niezbyt duzy wybor podkladow,fluidow i kremow do twarzy gdyz mam alergiczna skore na twarzy.a stosujac krem nawilzajacy tej firmy nie dostalam uczulenia wiec skusilam sie na ten upiekszajacy krem.cale szczecie ze to tylko groszowe sprawy...
Jakie sa wasze opinie ??
pozdrawiam

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 19:11:09

ja stosuje juz od lata :) i dla mnie jest genialny ! numer 1, idealnie nadaje si edo mojej porcelanowej cery, naniego nakladam troche pudru brazujacego arabian glow i naturalnie dosc to wyglada, jak bym wogole nie miala make upu- oczywiscie ma znaczenie ile dajemy na twarz kosmetyku i jak dobrze rozprowadzamy, ja daje pod bb krem matujacy z nivea



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 19:14 przez anoushka85.

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 19:12:40

ja używam, właśnie do cery jasnej. Dla mnie jest dobry ale nie na zimę, powrócę od niego na wiosnę i lato :)

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 19:13:51

nie wiem bo nie używam garniera... ani innych tego typu drogeryjnych kosmetyków- ja polecam oryginalny bb krem azjatycki- np skin79 -mozesz kupic najpierw próbki i posprawdzać kolor, moj skin 79 oriental- jest jasny z chłodnym odcieniem
skin 79 pink ( mam mini tubke) jest jasny ale moim zdaniem ciemniejszy niz oriental i raczej cieplejszy- i te azjatyckie dla mojej cery sa idealne.

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 19:18:02

mam ten krem:)
ogólnie dla mnie jest dość dobry:)
skóra jest po nim nawilżona, gładka i lekko koloryzuje, ale nie kryje dość dobrze, w końcu to tylko krem;)

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 20:52:50

Tylko ze jak nakladam na reke to ladfnie sie dostosowuje i go nie widac,a jak poloze odrobinke na chociazby sama brode to jest duza roznica ... nie wiem czemu tak jest :(

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 20:53:51

Miałam,jest totalnie beznadziejny ;)

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 20:54:44

Znowu ta tandeta? Tego w ogóle nie powinno się nazywać kremem BB... Jak już ktoś wspomniał- jeśli BB, to tylko azjatyckie.

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 20:55:51

stosuję go od paru miesięcy, a właściwie to nie stosuję. leży i straszy... jest okropny. tak jak mówisz, mam bardzo bladą cerę, a po posmarowaniu wyglądam jak efekt uboczny zbyt długiego siedzenie w solarium. po za tym po posmarowaniu wygląda strasznie sztucznie. jakbym miała drugą skórę. NIE POLECAM

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 20:56:33

beznadziejny :) z takich tańszych kremów tego typu (no to nie BB) polecam ziaja z serii nuno :) tańszy o ponad połowe i zdecydowanie lepszy :) chociaż nie wiem, czy odcień 01 nie będzie dla ciebie zbyt ciemny, skoro ten tez jest :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 21:00:08

Kolorystycznie mi nawet pasuje, mimo, że naturalnie nie jestem pomarańczowa i po nim pomarańczowa też się nie robię. Konsystencja też jest bardzo fajna. I tyle byłoby plusów. Mam podkład mineralny, który też mi ładnie wyrównuje koloryt i przy tym jest mineralny, a nie jest syfską chemią takiej samej jakości, więc wybór jest oczywisty.

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 21:00:47

też go używam, a mam bardzo jasną cerę i jest akurat :) świetnie kryje :)

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 21:00:53

Moja mama używa tego kremu do cery jasnej, dla niej jest akurat świetny, dobrze nawilża, nieźle kryje. Ja miałam taki krem do jasnej cery z Nivea, ale też właśnie byłam cała pomarańczowa, a dawałam go niewiele. Takie kremy chyba nie dla mnie, za blada jestem, ale moja mama sobie chwali.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 1/5

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 21:07:21

ja miałam go kupić, jednak Pani w drogerii poleciła mi bardziej Nivea (równiez krem BB). I niestety jest do wyrzucenia, bo wziełam jasniejszy (rowniez z 2), a jest przynajmniej 2 tony za ciemny:((
Pózniej czytałam rozne recenzje na wizazu, w tym takie, że garnier jasniejszy jest dla wielu osób tez za ciemny.

Pozniej znalazłam firmy BELL. Było wiele pozytywnych opinii które mnie przekonały, dzis kupiłam i jest idealny!:D polecam! są 4 odcienie, z czego rozważałam 2 jasne. 011 jest jasny wpadajacy w róż, a 012 w beż.
Ze swojej strony moge polecic 012- bardzo ładnie się wtapia i wygładza cerę!

Garnier BBkrem opinie

24 sty 2013 - 21:12:47

mam ten krem dla cery ciemnej i nie powiem by jakos mega przyciemnial normalny kolor skory po nim mam , co do nawilzenia to zadowalajacy chodz teraz w taka pogode nie wskazany zwlaszcza jak wychodzimy na powietrze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki REVALID i maska do włosów WAX :)