Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze kremy BB

06 maj 2014 - 09:54:25

Zdecydowanie nie polecam Garniera, do niczego się nie daje. Wg mnie najlepszy jest AVON ANEW.

Wasze kremy BB

06 maj 2014 - 09:59:49

Cytat
katrina1995
Ja mogę polecić fluid z Ander Twenty antybakteryjny
zdjęcie 1 kosztował zaledwie 12 zł (wycofany z produkcji)
zdjęcie 2 kosztuje około 18 zł bodajże :)
Nie wiem dlaczego zmienili opakowania ..
Ale mogę go szczerze polecić :)

Dziękuję za polecenie . Jutro pójdę to kupię. I spróbuje i zobaczymy jak moja twarz na to zareaguje czy będzie dobrze


ogółem mam już dość bo nic sobie nie mogę dobrać.

Wasze kremy BB

06 maj 2014 - 10:01:50

Ja mam bb z rimmela. Jestem zadowolona, nie wysusza skóry, fajnie matuje niedoskonałości

Wasze kremy BB

06 maj 2014 - 10:29:34

Jeszcze ktoś coś może mi polecić

Wasze kremy BB

06 maj 2014 - 10:37:26

Vichy Idealia BB, nawet dobrze kryje i rozświetla, delikatna konsystencja i bardzo przyjemny zapach;) dostępny w dwóch odcieniach.

Wasze kremy BB

07 maj 2014 - 12:17:44

Polecam krem BB z Eveline -ładnie matuje, naturalnie wygląda, przypudrowany długo się trzyma, jak najbardziej ok:)

Wasze kremy BB

08 maj 2014 - 22:49:53

Ja mam so pretty, soraya. Bardzo dobry, nawet do jasnej karnacji.

Wasze kremy BB

08 maj 2014 - 23:21:23

ja polecam z Rimmela - rewelacyjny jak dla mnie, dobrze kryje i matuje a jednocześnie jest lekki. nie polecam Garniera, jest ciężki, tłusty, błyszczy się...

Wasze kremy BB

08 maj 2014 - 23:32:40

ja mam z under twenty, jestem bardzo zadowolona. czesto do niego wracam bo jest tani a dobry :)

Wasze kremy BB

08 maj 2014 - 23:40:03

A nie lepiej pomyśleć o CC? :)

Wasze kremy BB

08 maj 2014 - 23:42:01

uzywam kremu bb vichy i jestem zadowolona,wczesniej uzywalam bb rimmela i tez bylam zadowolona chociaz vichy lepiej kryje i ma spf 25:)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wasze kremy BB

09 maj 2014 - 12:33:12

Krem rozmarynowy HB jest znakomity, stosuje mniej więcej od 2 lat, duża poprawa w wyglądzie skóry i w dotyku. Pory nie są już tak poszerzone. Oczywiście zmiany przychodziły dopiero z czasem, ale generalnie jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki uzyskałam.

Wasze kremy BB

09 maj 2014 - 12:48:05

Jestem przeciwniczką europejskich podróbek kremów BB i CC - zwykłe flidy, tylko rozcieńczone, które nie są warte nawet połowy ceny, jaką osiągają. Zwykle są ciężkie, ciemne i w lato spływają z twarzy(!). Używałam Gold i pink Skin79 - pierwszy był nieco za jasny, gdy go kupiłam po wakacjach, ale całkiem dobrze krył. Pink daje matowe wykończenie i ale nie kryje za dobrze. Obecnie przymierzam się do kremu CC od Skin Food - kończę pierwszą próbkę i muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona, bo ładnie rozjaśnia cerę, matuje i długo wytrzymuje na twarzy, choć krycie ma na tym samym poziomie, co Skin79 pink. Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem Skin79 Orange, ale dopiero, gdy znajdę próbki, ponieważ doświadczenie nauczyło mnie, że kupowanie kosmetyków bez ich wypróbowania może się źle skończyć (od Normaderm Vichy dostałam tak okropnego uczulenia na twarzy, że skończyło się u lekarza, a krem wylądował w śmieciach).

Wasze kremy BB

13 maj 2014 - 08:42:52

Warto jes zaglądać na Azjatyckicukier ta młoda sympatyczna dziewczyna jest super ...

Wasze kremy BB

13 maj 2014 - 09:08:05

A to mój, bardzo lekki, wydajny i fajnie odświeża cerę :)
Cena ok. 25zł



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog - pielegnacja twarzy mieszanej