Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

" Regeneruje włosy zniszczone i po zabiegach fryzjerskich.
Połączenie protein mlecznych i jedwabnych doskonale nawilża wszystkie rodzaje włosów, przez co stają się jedwabiście miękkie, łatwe do modelowania.
Przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk.
Nie obciąża włosów. "


[embed_image 2c09ffe65206f57c6ba8c0ce776cd1f4]




Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoythyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Hydrolized Silk, Methylchlorisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena za 1L - ok. 21 zł + przesyłka ; )



Szukam pilnie czegoś DOBREGO i tym razem nie drogeryjnych nivei, gliss kurów, itd.
Może jeszcze coś innego polecacie ;> ?


Zapraszam do wypowiadania się temat tej maski ;P

uwielbiam zapach kokosa! moze byc ciekawa choc juz mialam szampon regenerujacy z kokosem i nie pomogl

Cytat
pasionfruit
uwielbiam zapach kokosa! moze byc ciekawa choc juz mialam szampon regenerujacy z kokosem i nie pomogl
jeszcze ktoś coś :P ?

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

jest cos konkretnego profesjonalnego sa to kosmetyki rekonstruktory maski odzywiki firmy JOICO aczkllwiek dosc drogie ale włosy sa po tym jak reklamy wvmaske z leo miałam i nic specjalnego to samo co wiekszosc z drogerii

ja używam z leo jedwabnego serum od około dwóch lat już i jestem bardzo zadowolona, więc możliwe,że ta odżywka również się sprawdzi;-) zaopatruję się w kosmetyki do włosów w hurtowni fryzjerskiej i jeszcze nie widziałam tej odżywki następnym razem o nią zapytam. póki co, ja używam obecnie maski z mlekiem i miodem i jestem zadowolona :-)



a ja polecam PLACENTE firmy kallos :)

Krem z wyciągiem z łożysk jest specjalnym kremem bogatym w białka, aminokwasy i witaminy. Swoje działanie zawdzięcza wyciągowi z łożysk zwierzęcych. Dzięki specjalnemu składowi włosy stają się mocne i łatwe w pielęgnacji. Jest polecany szczególnie do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych.
W 3 pojemnościach: 1000, 800 i 275ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Cyclomethicone, Limonene, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Triticum Vulgare (Wheat Extract), Bambusoidea (Bamboo Extract), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cena: Około 10 zł za litr na all. ( to najbardziej zielone opakowanie, pierwsze od lewej u góry)

Zdecydowanie polecam, ja mam właśnie tą pierwszą od lewej u góry i jest świetna. Kupowałam na all. u użytkownika (sklep) multidrogeria.



Ma silikon ciężko zmywalny.
Polecam maski BINGO, kallosa mlecznego, mile mleczna, stapiz sleek line :)

Cytat
ColorfulSky
Ma silikon ciężko zmywalny.
Polecam maski BINGO, kallosa mlecznego, mile mleczna, stapiz sleek line :)
Którego składniku unikać :P ?

Cytat
ilovelolipop
Cytat
ColorfulSky
Ma silikon ciężko zmywalny.
Polecam maski BINGO, kallosa mlecznego, mile mleczna, stapiz sleek line :)
Którego składniku unikać :P ?

właśnie? :)

stapiz sleek line -rewelacyjna zjedwabiem i pestkami słonecznika ja miałam ostatnio popalone włosy od prostownicy przez fryzjerke!!! zamowiłam juz drugi raz ta maske i jest rewelacyjna uzyłam drugi raz i widac juz efekt!

mialam ta maske kokosowa razem z szamponem.
na poczatku fajny elekt gladkich i miekkich wlosow, ale niesety szybko zaczela mi je obciazac.
jeszcze lezy gdzies w lazience ok. pol opakowania:P

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

tez jestem ciekawa

Cytat
mesy
a ja polecam PLACENTE firmy kallos :)

Zdecydowanie polecam, ja mam właśnie tą pierwszą od lewej u góry i jest świetna. Kupowałam na all..
Jak najbardziej się pod tym podpisuje używam go od dość dawna mam też kokosowa z tej seri ale zielona bardziej regeneruje włos ;)

Ja uwielbiam tą 'masko - odżywkę' :) Na allegro kosztuje tylko 10 zł.

Opis wklejam z opisu na allegro:

CREME AL LATTE – KREM MLECZNY DO WŁOSÓW MASKA Z PROTEINAMI MLEKA 1000ML

Profesjonalna włoska maska stosowana w salonach fryzjerskich!

Proteiny mleczne zapewniają optymalne nawilżenie i odżywienie włosów od nasady aż po same końce, wspierają regeneracje uszkodzeń, zwiększają elastyczność i sprężystość.
Krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i ożywione.

Krem doskonały dla zregenerowania włosów zniszczonych i osłabionych przez rozjaśnienie,
farbowanie oraz trwałą ondulację.

Maska pozostawia na włosach przyjemny, mleczno kokosowy zapach.
Lekka formuła kremu nie obciąża włosów.

Rezultaty stosowania maski
Optymalnie nawilżone oraz odżywione włosy.
Zapewnia szybką i trwałą odbudowę osłabionych włosów.
Regeneruje uszkodzenia struktury włosa, zapewnia połysk.
Ułatwia rozczesywanie oraz układanie włosów.
Doskonale zmiękcza, wygładza.
Zmniejsza ilość wypadających włosów.

Przeznaczenie
Włosy każdego rodzaju, w szczególności zniszczone, suche i osłabione przez rozjaśnienie,
farbowanie oraz trwałą ondulację.

Sposób użycia
Nanieść na umyte włosy, osuszone ręcznikiem, i pozostawić na ok. 5 – 10 minut.
Następnie obficie spłukać.
Stosować wg potrzeby, 1 – 3 razy w tygodniu.

Długa data ważności

Pojemność
1000 ml

Producent
Kallos



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:32 przez Itka87.

A powiedzcie jakie macie włosy ?
Bo ja kręcone, przesuszone i prostuję już długi czas.. może nie są jakieś mega zniszczone, bo stosuję sporo ochrony przed ciepłem, ale mimo wszystko chcialabym je jakoś pod-regenerować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kredeczki do oczu:) jakie polecacie?