Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

WŁOSY

04 maj 2011 - 14:58:54

hej mam do Was takie pytanie:
Czy istnieje jakiś preparat który sprawia, że włosy się delikatnie falują??
Moje naturalne włosy są falowane, lecz chciałabym, aby te fale były bardziej wyraziste
Macie jakieś sposoby na to?? i czy w ogóle istnieje jakiś środek na falowanie włosów? :P

WŁOSY

04 maj 2011 - 15:00:32

Sama mam pofalowane włosy, chętnie się dowiem czy istnieje preparat do ulepszenia ich, podbijam ; )

WŁOSY

04 maj 2011 - 15:02:24

susz włosy suszarką z dyfuzorem

Dyfuzor służy do unoszenia włosów u nasady oraz układania naturalnych fal. Nakłada się go na suszarkę. Jeśli chcesz, by włosy nie przylegały do skóry, przykładaj dyfuzor miejsce przy miejscu do głowy, podnosząc kosmyki wypustkami. By zrobić fale, susz włosy na całej długości, chwytając je wypustkami dyfuzora.



WŁOSY

04 maj 2011 - 15:03:35

nivea w niebieskim opakowaniu pofalowanym ;D do prostowania była różowa odrzywka w protym opakowaniu a do kręconych w falowanym niebieskim ;d nie wiem jaka nazwa ;d

niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY

04 maj 2011 - 15:07:23

suszarka z dyfuzorem albo pianki-wellafleź loki i fale:)

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

WŁOSY

04 maj 2011 - 15:12:10

Cytat
sylvii
susz włosy suszarką z dyfuzorem

Dyfuzor służy do unoszenia włosów u nasady oraz układania naturalnych fal. Nakłada się go na suszarkę. Jeśli chcesz, by włosy nie przylegały do skóry, przykładaj dyfuzor miejsce przy miejscu do głowy, podnosząc kosmyki wypustkami. By zrobić fale, susz włosy na całej długości, chwytając je wypustkami dyfuzora.


hm...włosy suszę taką nakładką, ponieważ one same się unoszą i są dosyć puszyste, mogłabym powiedzieć, że nawet za bardzo puszyste,gdybym użyła takiej nakładki jaka zaproponawałaś miałabym szopę na głowie :P
Chodzi mi oto, aby fale były bardziej wyraziste :)

WŁOSY

04 maj 2011 - 20:57:15

Hmm...a ile mniej więcej kosztuje taka lepsza suszarka z dyfuzorem? ;)

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

WŁOSY

05 maj 2011 - 10:34:16

Cytat
FallinLove
Hmm...a ile mniej więcej kosztuje taka lepsza suszarka z dyfuzorem? ;)

ja za swoja dalam ok. 350 złoty, lecz ona posiada więcej nakładek
BRAUN SATIN HAIR :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używał Ktoś ???