Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie skutecznie szukać pracy?

01 paź 2013 - 23:23:21

Witam.
Piszę bo chciałabym się poradzić Was gdzie mogłabym poszukać pracy. Problem jest taki, że nie mogę pracować wszędzie, a każda oferta jaką znajdę nie nadaje się dla mnie, ponieważ mam orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności i nie mogę ani długo stać, chodzić, dźwigać itd. Każda praca jaką znalazłam i jaka pasuje do mojego wykształcenia (póki co średnie, właśnie rozpoczęłam studia) to roznoszenie ulotek, hostessa, promocje, wykladanie towaru itp. Jestem wręcz załamana. Nie wymagam wielkich zarobków, chciałabym mieć po prostu jakieś pieniądze dla siebie. Nie chce ciągle brać od rodziców, tym bardziej, że ostatnio jest naprawdę ciężko i głupio mi prosić o 10 zł. W tej chwili nie mam w sumie żadnych pieniędzy. Całe wakacje szukałam pracy. Bezskutecznie. Poradźcie mi proszę co mogę robić? Gdzie szukać pracy? Podjęłabym się jakiejkolwiek, ale niestety nie mogę :(

Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie skutecznie szukać pracy?

01 paź 2013 - 23:26:24

gumtree.pl

również szukam i cały czas widzę oferty dla osób studiujących lub z orzeczeniem o niepełnosprawności..

Gdzie skutecznie szukać pracy?

01 paź 2013 - 23:27:04

Ty chyba żartujesz. W większości właśnie są oferty pracy dla ludzi z orzeczeniem O.o To młody, zdrowy, robotny człowiek ma problem choć zrobi 5 razy więcej. Przez to sama nabieram niechęci do takich osób, jak Ty ech.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 23:27 przez 19BaMbOoChA90.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

01 paź 2013 - 23:27:05

Dziękuję za odpowiedź.

Tam tez szukalam, jednak nie ma nic w moim miescie :(

Cytat
19BaMbOoChA90
Ty chyba żartujesz. W większości właśnie są oferty pracy dla ludzi z orzeczeniem O.o To młody, zdrowy, robotny człowiek ma problem choć zrobi 5 razy więcej. Przez to sama nabieram niechęci do takich osób, jak Ty ech.

Ja niestety nie trafiłam na taką ofertę, a jak już to nie w moim mieście. A uwierz, że szukałam naprawdę bardzo dokładnie i codziennie. Podjęłabym się jakiejkolwiek, gdybym tylko mogła. Nie chcę jednak narażać mojego chorego kręgosłupa na dźwiganie. Nie moge długo chodzić, po dwóch godzinach mam bardzo silne bóle. Nie chce ryzykować wylądowaniem w szpitalu.
Mimo wszystko dziękiuję za odpowiedź.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 23:29 przez tokarzyna.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

01 paź 2013 - 23:34:17

Cytat
19BaMbOoChA90
Ty chyba żartujesz. W większości właśnie są oferty pracy dla ludzi z orzeczeniem O.o To młody, zdrowy, robotny człowiek ma problem choć zrobi 5 razy więcej. Przez to sama nabieram niechęci do takich osób, jak Ty ech.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 09:57:31

Także mi się wydaję, że jest dużo ofert gdzie w wymaganiach jest orzeczenie o niepełnosprawności. Może jakaś praca biurowa, popytaj o staże, praktyki.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 10:09:09

Doskonale wiem jak jest ciezko znalezc prace zazwyczaj sa to jakies ochlapy w sklepach gdzie traktuja cie jak jakiegos intruza zarobki nijake i nie daloby sie za to przezyc a nawet zdrowy czlowiek jest tak po robocie zmeczony ze nie ma ochoty sie nawet umyc i nawet nie ma kiedy zjesc bo przerwa 20 minut i trzeba ze sklepu przemierzyc jakies okolo 300-400 m do pomieszczen tak jakby kuchennych wiec prawie cala przerwe tracilo sie na pojscie tam nie mowiac juz o zjedzeniu czegokolwiek

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 10:46:11

A masz blisko jakieś większe miasto? Może mogłabyś dojeżdzać? Bilety miesięczne PKS albo bilety PKP nie są aż tak horrendalnie drogie.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 10:57:19

Cytat
lilthug1
A masz blisko jakieś większe miasto? Może mogłabyś dojeżdzać? Bilety miesięczne PKS albo bilety PKP nie są aż tak horrendalnie drogie.


Ale wiesz jak w małych miejscowościach kursują autobusy?Czasem nie ma czym wrocic a jak ktoś musi jeszcze dojechać z dużego miasta do mniejesze i z tamtad na wies .

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:00:43

Ja nie rozumiem dlaczego naskakujecie na dziewczyne.Oferty sa dla osob z orzeczeniem,ale tylko z orzeczeniem-bo tak naprawde chca zdowych!!!Po prostu oszukuja państwo-nic wiecej.To jedna wielka bzdura.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:08:33

Przy PEFRONie działają pośrednictwa dla osób niepełnosprawnych. Poszukaj POPON tj polska organizacja pracodawców osób niepełnosprawnych. Tak naprawdę jest oferta dla osób z większą lub mniejsza niepełnosprawnością tylko trzeba umieć i chcieć szukać. Powodzenia.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:10:13

Więc zatrudnij się jako telemarketerka, praca jest siedząca i jak się umie mówić i nauczy się teorii to spokojnie się ją dostanie

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:11:08

Cytat
iwona899
Cytat
lilthug1
A masz blisko jakieś większe miasto? Może mogłabyś dojeżdzać? Bilety miesięczne PKS albo bilety PKP nie są aż tak horrendalnie drogie.


Ale wiesz jak w małych miejscowościach kursują autobusy?Czasem nie ma czym wrocic a jak ktoś musi jeszcze dojechać z dużego miasta do mniejesze i z tamtad na wies .

Jasne, ale a nóż widelec, może jest jakaś opcja;) Nie ma co załamywać rąk, tylko trzeba kombinować, takie życie.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:16:43

szukałam przez kilka miesięcy pracy i dużo, naprawdę bardzo dużo ofert było skierowanych dla osób z orzeczeniem. Pomijam już fakt, że działało mi to na nerwy, ale nie chce mi się wierzyć, że nie możesz nic znaleźć. Jeśli na prawdę nie ma nic w Twoim mieście, rozejrzyj się gdzieś w pobliżu. Niestety teraz są takie czasy, że trzeba się nastawić na ewentualny dojazd do miejsca zatrudnienia. Nie wszystko można mieć pod nosem.

Gdzie skutecznie szukać pracy?

02 paź 2013 - 11:18:50

Cytat
iwona899
Cytat
lilthug1
A masz blisko jakieś większe miasto? Może mogłabyś dojeżdzać? Bilety miesięczne PKS albo bilety PKP nie są aż tak horrendalnie drogie.


Ale wiesz jak w małych miejscowościach kursują autobusy?Czasem nie ma czym wrocic a jak ktoś musi jeszcze dojechać z dużego miasta do mniejesze i z tamtad na wies .

studiów chyba nie rozpoczęła na wsi tylko w mieście większym więc tam pewnie teraz będzie mieszkać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep internetowy