Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dodatki w stylu prowansalskim?

13 maj 2016 - 13:48:57

Podobają wam się takie dodatki? Czy takie dekoracje są teraz "modne"?

Dodatki w stylu prowansalskim?

14 maj 2016 - 08:35:14

tak ja uwielbiam styl prowansalski :) co do pytania czy sa modne ja za moda nie podążam ubieram sie tak jak chce oraz mieszkanie mam urządzone pod mój gust a nie gust innych i mnie inetresuje to czy sie komus to podoba bo w domu mieszkam ja a nie kolezanki czy znajomi ;) a ostatnio udało mi sie dorwac w sh ramkę na zdjęcia w takim stylu :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-14 08:36 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Dodatki w stylu prowansalskim?

16 maj 2016 - 14:43:29

To nie w moim stylu, lecz brzydko nie wyglądają, ale w swoim domu takich rzeczy jakoś nie widzę - po prostu nie pasuje do mojego wnętrza. Z nieszablonowych dodatków lubię takie w stylu patriotycznym, ewentualnie ludowym. Chociażby taka ceramika http://www.artykulypropagandowe.pl/ceramika-szklo/1289-filizanka-ceramiczna-okragla-polska.html lub też różne akcesoria kuchenne w oryginalnych wzorach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-16 14:44 przez sofilda89.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Dodatki w stylu prowansalskim?

16 maj 2016 - 16:02:25

Ja mam całe mieszkanie w takim stylu, ale jest to pomieszane z nowoczesnym. Osobiście uwielbiam ten styl :-) Jeśli ktoś szuka dodatków w tym stylu zajrzyjcie do sklepów English Home.

Dodatki w stylu prowansalskim?

17 maj 2016 - 08:36:52

Cytat
dIgItAl_gIrL
Ja mam całe mieszkanie w takim stylu, ale jest to pomieszane z nowoczesnym. Osobiście uwielbiam ten styl :-) Jeśli ktoś szuka dodatków w tym stylu zajrzyjcie do sklepów English Home.
English Home cudny sklep ja bym mogła tam fortunę wydac ;) w Home&you tez bywają rzeczy w stylu prowansalskim, a najlepiej to samemu sie nauczyć ozdabiac co nie jest trudne a ile satysfakcji przy tym ze cos sie samemu zrobiło :) a i zapomniałam o Pepco tam tez bardzo czesto mozna cos takiego trafic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-17 08:37 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plama i zapach :( z ryby pomocy! :(