Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Świece Yankee Candle - opinie

27 lis 2015 - 08:27:26

Hej,
czy któraś z Was używa Yankee Candle? Czy warto zainwestować i je kupić? Kosztują ok. 100 zł i zastanawiam się co takiego w sobie mają, że aż tyle trzeba za nie zapłacić? :o
Na ile wystarczają?

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 18:44:55

Ja miałam już kilka! I polecam Snowflake Cookies.
Ogólnie to maja woski po 7-10zł ale maja podstawowe zapachy. Jak juz kupujesz swiece yankee candle to polecam kupić zapachy takie nie podstawowe, tylko inne. Nie takie typu żurawina, wiśnia, co możesz kupić za kilka złotych w ikei :P Ogólnie jak zapalisz ich świeczke to w całym domu pachnie :D Polecam :D

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 18:47:26

a to ciekawe a gdzie te świece się kupuje

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 19:01:19

właśnie miałam zamawiać woski, a tu taki temat;)
świecy nie miałam, woski są fajne chociaż cena trochę wygórowana, no ale i tak je ludzie kupują więc chyba coś w sobie mają;).
Może polecicie jakiś fajny zapach na teraz (tylko nie korzenny bo mam ich już dość;))

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 20:12:56

Próbowałam już kilka zapachów i jednym z moich ulubieńców jest Soft Blanket oraz Vanilla Satin. Niestety ten drugi wycofano z produkcji. Muszę przyznać, że nie zamieniłabym ich na żadne inne świeczki. Jedyny minus to cena ;/ zwykle kupowałam duże słoiki, ale teraz zainwestowałam w kominek na woski za 39 zł z dywyty (też z firmy Yankee candle) i teraz jedynie kupuję woski tam za 7 zł i zwykłe podgrzewacze. Na pewno jest to tańsze i również zapach jest mocny :) W dywycie jest duży wybór wosków i świec w dobrych cenach. Znajduje się tam stoisko Yankee Candle.

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 21:20:24

Ja mam 7 świeczek YC i je uwielbiam :) świece mega intensywnie pachną, na każdej Masz ich wydajność, czyli przez ile godzin się pala. Najbardziej się opłaca kupić duże sloje;) często w sklepach internetowych są w promocji i wychodzą 70zl:) woski tez są super, uwielbiam palić i nie wyobrażam sobie bez nich zimy ;)

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 21:34:04

Woski są super, tylko jest mniej zapachów :(

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 23:08:29

mam na sprzedaż kilka świec na koncie allegro sdamians9411
sklep YC mam niedaleko mieszkania, mogę sprowadzić praktycznie każdy zapach i rozmiar świecy i wiele innych akcesoriów niedostępnych w Polsce
zainteresowanych zapraszam na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-01 17:00 przez dIgItAl_gIrL.

Świece Yankee Candle - opinie

30 lis 2015 - 23:34:00

Ja mam kilka świec, ale głównie palę woski. To znaczy, żeby było taniej, to kupuję małe świeczki (samplery) i palę je jak wosk. Kosztują zwykle trochę więcej niż wosk, ale że są większe, to wystarczają na dłużej. Ja sobie dzielę sampler na 4 części i podgrzewam normalnie w kominku:)
Co do zapachów, to naprawdę...co kto lubi. Po wielu próbach i rozczarowaniach woskami polecanymi wszędzie, trafiłam w końcu na kilka cudownych zapachów. Ale najlepiej po prostu gdzieś wąchać, bo ja po wydaniu kupy kasy stwierdziłam, że nie lubię zapachów kwiatowych, ale jak powąchałam tulipana, to normalnie się zakochałam...tak więc nie ma reguły:)

Świece Yankee Candle - opinie

20 maj 2016 - 09:26:58

Sama nie byłam przekonana do tych produktów, bo tak je wszyscy reklamowali, że aż podejrzane, ale kupiłam ostatnio kilka wosków i naprawdę jestem w szoku jak one pięknie, mocno i długo pachną. Nie ma porównania do innych tego typu pachnidełek na rynku.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Świece Yankee Candle - opinie

09 sie 2016 - 15:03:06

Ja również jestem tego samego zdania. Kiedyś kupowałam wiele tanich świec ale od jakiegoś czasu to inwestuję praktycznie jedynie w Yankee. Dłużej pachną . Dużo zalezy od wybranego aromatu ale w przypadku niektórych zapachów aromat utrzymuje sie nawet na nastepny dzień. Poza tym taki malutki słoiczek wystarcza na ponad 40 godzin palenia:


Tak więc pomimo niskiej ceny są ekonomiczne. Zamawiam przez internet. Ceny są korzystniejsze.
https://mebleidekoracje.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 07:27 przez calour.

Świece Yankee Candle - opinie

02 wrz 2016 - 10:38:01

Ja też je uwielbiam np shea butter czy olive& thyme i polecam dużo testować, aby wyłowić swoje ulubione perełki, a zapachów jest mnóstwo :). Ostrzegam to uzależnia :) Oprócz tego super pachną też kringle, woodwick i goose creek .Jeśli ktoś zainteresowany mam kilka zapachów w nadwyżce.Jak coś zapraszam na priv. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie z teściami