Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

blender pomocy

07 kwi 2015 - 12:35:06

Hej nie długo wesele mojej siostry i postanowiłam że jako prezent chciałabym jej dać blender tylko nie wiem jaki nie mam nawet pojęcia z której firmy jest najlepszy. Szukałam coś na necie ale wiadomo jak to jest teraz same strony i komentarze sponsorowane i specjalnie zachwalane. Dodam że chce sie zmieścić w cenie do 200 zł a chciałabym aby był to blender o większej mocy który może pokruszyć lód czy jakieś twarde składniki:)
Pomożecie ? Jakie mamcie blendery w domu i która firma was nie zawiodła:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

blender pomocy

07 kwi 2015 - 12:58:50

Daj lepiej siostrze te pieniądze a ona sama sobie wybierze blender. Ja dostałam na wesele. Sprzedałam za połowę ceny, bo tyle wyszło na licytacji i kupiłam inny, taki, jaki mi pasował. Takie rzeczy każdy powinien wybierać sam.

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

blender pomocy

07 kwi 2015 - 13:36:27

ale ja się nie pytam czy powinnam dać czy nie powinnam tylko pytam jaki jest dobry :] więc takie odpowiedzi są zbędne ...

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

blender pomocy

22 kwi 2015 - 09:13:52

Ja na urodziny 25 dostałam blender Brauna, jestem zadowolona z niego, patrzyłam na cenę, ale on kosztuje nieco więcej jak 200 zł, ale może złóż się z kimś na prezent ? We dwie osoby to już kwota podwójna i myślę, że warto więcej zainwestować. Ja nie mam problemu z kruszeniem lodu, orzeszków itd. Mój blender jest z tym fajny, że ma wymienne końcówki, nie wiem no ja uważam, ze jak już kupować sprzęt AGD do kuchni to już z lepszej półki. http://www.euro.com.pl/blendery/braun-mq775-patisserie.bhtml to jet ten co ja dostałam w prezencie. Tyle, że ja mam inny kolor.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

blender pomocy

30 lip 2015 - 16:10:22

Ja mam blender Russell Hobbsa Aura. Ma 6 wymiennych końcówek I służy mi praktycznie przy każdej potrawie. Mam go już kilka miesięcy I jak dotąd nic się nie zepsuło. Bardzo funkcjonalny sprzęcik, a kosztował niecałe 200zł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żelazko