Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki blat do kuchni?

23 lip 2020 - 18:55:18

Polecam blat z granitu. Odporny na zabrudzenia, temperature, uderzenia, itp. Ja swój blat zamawiałam w okolicach Strzegomia w firmie Pakal. Polecam ich bo bez problemu zrobili, dowieźli i ułożyli mi na szafkach.

Jaki blat do kuchni?

15 lis 2020 - 12:01:44

Jestem tego samego zdania.

Jest takie powidzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. Można je przypasować do praktycznie każdego aspektu naszego działania. Projektowanie swojej wymarzonej kuchni na dobrą sprawę nie musimy powierzać żadnym ekspertom. O wiele więcej przyjemności sprawi nam szukanie inspiracji we własnym zakresie. Mogą nam do tego posłużyć blogi poruszające tą tematyke czy fora internetowe. Jeśli chodzi o blat do kuchni to jest to jeden z elementów do jakich co raz większą wagę przykładają inwestorzy. Właściwie to podstawowy element wyposażenia naszej kuchni z którego będziemy korzystać praktycznie codziennie. Najważniejsze aby spełniał nasze wymagania w kwestii wizualnej oraz praktycznej. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się blaty kuchenne na wymiar ze względu na idealne dopasowanie do mebli. Jeśli chodzi o materiały to króluje głównie granit oraz marmum ze względu na swoje właściwości i wytrzymałość.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-29 20:27 przez 88ewka.

Jaki blat do kuchni?

27 lut 2021 - 18:49:57

Mnie się zdecydowanie bardziej podobają blaty drewniane, taki właśnie blat zrobili nam na zamówienie panowie z firmy Albinex, zamówiliśy także stół na wymiar z tego samego drewna :) Polecam ich usługi http://www.parkietymarzen.com.pl/c/125/uslugi-stolarskie.html.

Jaki blat do kuchni?

17 kwi 2021 - 09:55:43

Bardzo ciekawe propozycje. Ja zdecydowałam się na blat kuchenny z granitu. Materiał ten wyróżnia się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia oraz silne środki czyszczące. Dodatkowo posiada piękny wygląd, dzięki czemu doskonale komponuje się w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Blat wykonała i zamontowała u mnie firma https://www.uni-stone.pl.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-17 09:56 przez Mirabelka90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzwi zewnętrzne drewniane czy metalowe