Obecnie rozmawiamy o:

schody i balustrady

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Dobry barber w Rzeszowie

dzisiaj o 14:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę do swojego pokoju wprowadzić trochę stylu pop-art, który ostatnio bardzo mi się podoba. I już mam mniej-więcej koncepcję, tylko nie mogę zdecydować się co do tapety. 3 ściany są już intensywnie żółte, a jedna (taka główna :D) będzie wytapetowana. I liczę, że pomożecie mi dokonać wyboru:
1.

2. 3. 4.[embed_image 2268d971c8619455a9e5c46be2954bcd]
5.[embed_image c535dccb07487105243064a1d880457e]
Dzięki z góry :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-02 22:28 przez monia_monika.

podoba mi się 1 i 4, ale do żółtego chyba lepiej by wyglądała ta 1 :)

mi się podoba druga ;)

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

a mi te kola sie podobaja to chyba byla 2

mnie się podoba 1wsza i ostatnia ale ta pierwsza bardziej pasuje do Twoich ścian

1 mi sie podobała najbardziej, ostatniej nie zdążyłam zobaczyć bo moderacja usunęła linki :/

ja nie zdążyłam zobaczyc żadnej d;

wstaw zdjęcia zamiast linków:)

Wstawiłam zdjęcia zamiast linków :)

mi sie podoba 1 . sama mialam taką wybrać. ^^ ale nie wiem czy bedzie pasowala do żółtej sciany. ;/ a wgl. styl pop art to bardziej 2 lub 3. ( tak mi się wydaje ) ale to juz twój wybór.

btw. sama chcialam miec pokoj pop art ale za poźno sie zdecydowalam. ;/ jestem po remonciee. i jeszcze dluugo nie bede zmieniac tapety. a ta niestey nie jest zbytnio w tym stylu. żaluje ale coz zrobic. xd

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Tym stylem można się bawić, więc niezależnie od tego jaka tapetę się kupi, to można dokupić rozmaite dekoracje i stworzyć sobie taką przestrzeń miejskiej dżungli, bo właśnie na tym opiera się styl pop-art. Wydaje mi się, że znakomite tapety można dostać na decorations.pl - zerknijcie sobie, jest taki wybór, że głowa boli, najmodniejsze wzory i całkiem atrakcyjne ceny.

Pop art. Och, uwielbiam styl pop art w pomieszczeniach. te wszystkie wykwintne barokowe stylizacje chowają sie przy pop arcie, plakatach Marylin Monroe na ścianach i plastikowych kolorowych mebelkach :D
A co do tapety.
http://decorations.pl/Tapeta_na_flizelinie_ekskluzywna_do_salonu_MARBURG_DIETER_LANGER_THE_WALL_78921-2875.html

Podoba sie taki wzór? Jesli wejdziecie w link to zobaczycie, jak ta tapeta świetnie na ścianie wygląda.
Widziałam kiedys podobna w krakowskiej knajpce. po prostu re-we-la-cja :D

Pierwsza tapeta nie przywodzi na myśl w ogóle pop artu, podobnie z resztą trzecia - najlepiej takiej koncepcji odpowiada zatem druga propozycja, ale ja mam kilka innych: tapeta 1 albo tapeta 2 - jesli pozostałe ściany sa w kolorze intensywnie żółtym to pokój wypadałoby uspokoić - a zaproponowane przeze mnie wzory tapet są też w innych kolorach - wszystko zalezy tutaj z kolei od koloru mebli ;)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Mnie sie bardzo podobaja takie połaczenia kolorków jak biała tapeta ze sliwkowa
a mma na mysli takie własnie połaczenie
http://studiorasch.pl/5-brooklyn-2012

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak urządzić pokój dla córek