Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co można robić w Krakowie?

11 sty 2018 - 12:51:36

Drugą połowę lutego i początek marca spędzam na wyjeździe szkoleniowym w stolicy Małopolski. Pomóżcie- podpowiedzcie co można robić w Krakowie?

Będę tam dwa tygodnie, szkolenie mam tylko 3h dziennie także reszta dnia wolna. Chciałabym jak najwięcej ciekawych miejsc odwiedzić. Zwiedzę oczywiście te miejsca z przewodników itp czyli najbardziej znane i oczywiste a Was pytam o te których w przewodnikach nie znajdę raczej;)

Może jakieś ciekawe wystawy? galerie? sklepy? sh? zabytki? ogólnie miejsca gdzie można spędzić czas w pojedynkę i dowiedzieć się/ zobaczyć coś ciekawego.

co można robić w Krakowie?

30 sty 2018 - 13:28:07

To zależy od twoich prywatnych, osobistych preferencji. Ja mógłbym Ci polecić spacer po Kazimierzu, Podgórzu, czy też zwiedzanie Nowej Huty, Muzeum Narodowe. Ale Tobie może to nie spasować :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

co można robić w Krakowie?

06 mar 2018 - 09:29:48

W Krakowie jest sporo rzeczy do zobaczenia :) Jeśli chodzi o wystawy to zawsze jest coś ciekawego w Muzeum Narodowym, polecam również wybrać się do teatru Odwróconego, jest po prostu niesamowity!

co można robić w Krakowie?

06 mar 2018 - 12:57:44

W losowej kolejności miejsca, które uważam za najciekawsze:
Muzeum Armii Krajowej, MANGGHA Muzeum Sztuki Japońskiej, Dom Jana Matejki, Dom Stanisława Wyspiańskiego, Kościół św.Piotra i Pawła na Grodzkiej, Kościół św.Józefa na Koronie, Opera Krakowska, Teatr SłowackiegoExit Room na Floriańskiej, Lost Souls Alley (dom strachów), Skałki Twardowskiego, Kopiec Kościuszki, Kopiec Kraka, Kopiec Piłsudskiego, krakowskie ZOO, cmentarz Rakowicki też jest bardzo piękny i wart odwiedzenia.

co można robić w Krakowie?

10 mar 2018 - 14:24:52

Popytaj przypadkowych ludzi na ulicy. Możesz się dużo dowiedzieć zbierając tak informacje :)

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

co można robić w Krakowie?

01 cze 2018 - 11:58:59

Warto pójść na zapiekanki na Kazimierzu i lody na Starowiślnej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje Wakacje Wakacje