Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK Wiedeń

19 lut 2014 - 13:33:36

Cześć dziewczyny ;)
Z racji tego iż w najbliższym czasie wybieram się do primarka w Wiedniu chciałabym zaczerpnąć od Was trochę informacji. Na pewno znajdą się dziewczyny które miały okazje robić tam zakupy.
Otóż moje pytanie brzmi czy ceny w sklepie są niższe/wyższe od tych internetowych?
Jak wygląda zaopatrzenie sklepu? wybór jest spory? jak z rozmiarówką?
Polecacie jeszcze jakieś inne godne uwagi sklepy ciężko dostępne w Polsce do których warto wstąpić będąc w Wiedniu?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję ;)

PRIMARK Wiedeń

19 lut 2014 - 13:38:33

podejrzewam, ze ceny w Austrii i w Uk sa podobne, ale z pewnoscią nizsze, niz te na necie, windowane na maxa;)

PRIMARK Wiedeń

19 lut 2014 - 14:14:30

dzięki ;)
jeszcze ktoś?
jakie polecacie sklepy godne uwagi?

PRIMARK Wiedeń

19 lut 2014 - 14:39:23

jeśli chodzi o asortyment w Primarku to w UK jest tak, że często w różnych sklepach są różne rzeczy (zależy od wielkości sklepu). Co do innych sklepów to new yorker w Wiedniu ma bardzo fajne promocje i można kupić tam rzeczy taniej jak w PL (mama często kupuje). Zobacz też w H&M w UK jest często taniej niż w PL nie wiem jak w Wiedniu.

PRIMARK Wiedeń

28 lut 2014 - 14:59:06

Chetnie wybiore się z kims na zakupy poza Wieden do Primarku :) mieszkam w Wiedniu wiec dajcie znac dziewczyny kiedy na shopping :P

PRIMARK Wiedeń

26 mar 2014 - 11:20:31

Hej Wiola :) przeprowadziłam się w okolice Wiednia 2 tyg temu, jestem na etapie poszukiwania kursu,chętnie wybrała bym się na shopping -umieram z nudów,pozdrawiam Ula :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Delegacja Katowice