Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 09:59:58

Witam , chcę z znajomymi wybrać się na ok 7 dni do Francji .
Czy ktoś z was ma jakieś propozycje noclegów, które mógłby polecić . ?
hostele też wchodzą w grę , chodzi o jak najtańszy nocleg, bo większość czasu i tak będziemy zwiedzać .
będę wdzięczna za każdą pomoc .; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 10:01 przez blackxbow.

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:02:09

ja wam moge polecic tylko to że jak juz bedziecie blisko Paryża na 100% musicie odwiedzić disneyland. Jedyne co mnie zauroczył w Paryzu to właśnie disneyland:):)

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:03:31

poszukaj schronisk mlodziezowych tam zawsze jest najtaniej . i tu masz caly zestaw ;)
http://www.hostelsclub.com/youth-hostels-pl-134-Paris.html

niezweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:04:45

no tak , disneyland jest w planach . ;) pamiętasz może ile płaciłaś za bilet. ?

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:08:18

Cytat
blackxbow
no tak , disneyland jest w planach . ;) pamiętasz może ile płaciłaś za bilet. ?
coś kolo 50 euro 56 chyba;) ale warto, warto:) Dnia nam zabrakło na wszystko:)

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:08:21

Hey jak bylam z wycieczka to spalismy w formule 1 , podobno jest ich kilka , koniecznie wieża eiffla i Luwr !! :)) Za bilet do Disneylandu placilismy okolo 24 euro ale to byl grupowy chyba i jezdzic itp na czym chcesz placisz tylko za wstep :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 10:08 przez Landryna91.

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:09:29

haha odrazu przypomina mi sie rozmowa z mlodymi szwetkami, a pytalam gdzie sie wybieraja na wakacje, te mowia ze do Paryza, ja ze to super ze jada do Francji, jedna znich mowi ze do zadnej Francji sie nie wybieraja tylko do Paryza.
a co do twojego pytania to agata74 podala ci dobra strone tam mozesz cos znalesc

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:09:40

w starym disneyu 50 euro w nowym chyba 65 ale można zarezerwować przez internet wtedy jest taniej

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:10:49

Cytat
kasiulekasiek
ja wam moge polecic tylko to że jak juz bedziecie blisko Paryża na 100% musicie odwiedzić disneyland. Jedyne co mnie zauroczył w Paryzu to właśnie disneyland:):)

Zgadzam się,ogólnie Paryż jest przereklamowany ale Disneyland to cuuudo :D

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:12:26

Tez polecam formule 1 zarówno w paryżu jak i londynie,(pracują tam też polacy)

Ja za bilety nie płaciłam dużo bo byłam na grupowym to nie pomogę ale raczej nie jest to taka wysoka cena jak 50 euro

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:12:56

Cytat
rezydentka
haha odrazu przypomina mi sie rozmowa z mlodymi szwetkami, a pytalam gdzie sie wybieraja na wakacje, te mowia ze do Paryza, ja ze to super ze jada do Francji, jedna znich mowi ze do zadnej Francji sie nie wybieraja tylko do Paryza.
a co do twojego pytania to agata74 podala ci dobra strone tam mozesz cos znalesc
teraz to mnie zaskoczylas tym co mowily szwedki do tej pory myslalam ze tylko amerykanie sa tak durnowaci , a tu jak widac europa tez chce ich dogonic :(

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:13:59

my jedziemy na podroz poslubna do paryza, ale nam organizuje pobyt biuro, bo nam sie nie chce wszytskiego zalatwiac :)

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:27:06

agata74
oj bys sie zdziwila haha kiedys bylam na barze w jednym z kretenskich hoteli animatorzy robili jakis konkurs i padlo pytanie o stolice Grecjii, a tu facet do swojej dziewczyny dlaczego nie pytaja o stolice Krety a o stalice jakiejs tam Grecjii haha dalam im mala podpowiec bo powiedzialam ze Kreta to Grecka wyspa, panstwo bylo z Polski



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 10:30 przez rezydentka.

niezweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:36:33

hahah , ludzka niewiedza jest czasami bardzo zabawna .
był ktoś może w Vintage Hostel ?

Wydaje się być okey , w dodatku cena nie jest wysoka i obejmuje śniadania .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 10:37 przez blackxbow.

Francja - paryż

13 mar 2012 - 10:45:28

Noclegi w hostelach najtaniej wyjdą - jedzenie np w lidlu francuskim nie jest drogie a dobre nawet wiec mozna jechac bez wyzywienia nawet spokojnie ;)

:) i ja dodam od siebie,że jeśli studiujecie/uczycie sięto do 25 roku życia za okazaniem dowodu macie darmowy wstęp do mieszkosci muzeów w Paryżu (Luwr,d'orsay, Pompidou, muzeum historii naturalnej , Wersal - zamek darmowy macie wtedy i płacicie tylko 5 euro za ogrody a nie około 30 euro za zamek + ogrody ).
La defense warto też zobaczyć - mały nowy jork jaksię mawia ;)

Z płatnych atrakcji polecam katakumby, disneyland, parc de la Villette .Oraz przepłynięcie sięSekwaną koszt około 8-10 euro- najlepiej w godzinach zachodzącego słońca wspaniałe widoki.


No i jak chcecie podrozowac metrem to kupcie jakis bilet taki na 7 dni odrazu - nie wiem ile kosztuje bo ja kupowałam na miesiąć karte navigo,ale sie oplaca duzo bardziej niz kupowanie ciagle - i nie wyrzucajcie biletów po przejsciu bramek bo czesto kontrole sa na stacjach jak sie wychodzi przy bramkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 10:46 przez kimiko321.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję schroniska w okolicy dolnego śląska!