Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

15 sie 2011 - 21:34:11

A ja jestem z okolic Gdańska.

I mimo wszystko zapraszam na Półwysep Helski i do Ustki.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

17 sie 2011 - 12:23:16

znalazlam super kwatere we wladslawowie, w golr polecam polwysep Helski, aha za pokoj placilam 35zl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 15:29 przez natashcck.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

01 wrz 2011 - 21:41:06

ja sie naciełam tego roku na syf w pokoju i mysle że taki wątek jest przydatny bo masz jak na tacy podane namiary ile ja sie naszukałam dobreo taniego noclegu a i tak lipa była w koncu naszafie ktośpomyślał
gdańsk piękny mimo ze zatłoczony w sezonie strasznie i ci niemcy masakrycznie dużo ich tam więcej niż polaków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 21:43 przez zanetabylewska.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

14 wrz 2011 - 17:15:41

hej a któraś ma namiary na jakiś tani nocleg dla dwóch osób teraz we wrześniu?

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

14 wrz 2011 - 17:19:41

a co jesli chodzi o władysławow po 24 wrzesnia? jakie ceny?

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

30 wrz 2011 - 13:49:34

gdzieś już właśnie o tym pisałam, że wybieram się jesienią nad morze - do Dąbek :) Wybrałam ten sam hotel co w lato - Geovita, podoba mi się, ze do plaży mam 5 minut, a w ośrodku oferują pełną paletę zabiegów, także nie straszny mi na pewno będzie silny wiatr :) Uważam, że morze jest równie piękne jesienią / zimą jak i w lato, może nie bardzo warto się kąpać w nim, ale powdychać jodu jak najbardziej :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

15 paź 2011 - 12:28:38

cześć Dziewczyny!
szukam noclegu nad morzem, najlepiej Gdańsk, ale w sumie to obojętnie jakie miejsce aby było blisko do morza.
interesuje mnie termin ok 20 października. chciałabym wybrać się z dzieckiem, córcia ma 10 miesięcy, więc najlepiej żeby było to mieszkanie. proszę o sprawdzone miejsca, dobre warunki i przystępne ceny. jeśli możecie piszcie na moje prywatne konto.
serdecznie dziękuje. i czekam na namiary, bardzo mi na tym zależy
hej! czy macie jakieś namiary na kwatery (mieszkanie) nad morzem? proszę o kontakt i sprawdzone miejsca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-16 16:51 przez ota24.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 sty 2012 - 20:37:26

Szukam noclegów w styczniu w okolicy zatoki gdańskiej, mierzei wiślanej, żeby było tanio i blisko morza. Kwatery prywatne, agroturystyka, co się da........

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 sty 2012 - 19:57:48

Ja polecam Słowiankę w Darłówku, niesamowicie niskie ceny, miła kadra, przepyszne wyżywienie, jakieś 50m od morza.
http://www.slowianka.darlowko.pl/

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 mar 2012 - 15:34:29

Witam, ja wszystkim mama polecam Łebe i ośrodek Łeba Star, byłma 3 razy z dzieckiem i bardzo mi sie podobało,ośrodek ciagle odnawiany,cichy i bardzo czysty. My byliśmy w domkach co polecam wszystkim bo w pokoju to jak w bloku a przed domkiem mozna sobie grila robic i wieczorkiem gdy dzidzia spi na ławeczce posiedziec przed domkie i mieć małego na oku, tylko ta pogoda jak by byla troche u nas lepsza to i w tym roku bym sie wybrała, ale niestety dala nam popalic ostatnim razem (7 dni wakacji i 7 dni padalo) :), no ale to juz siła wyższa:)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 mar 2012 - 15:47:54

Dziewczyny od dłuższego czasu zastanawiam się gdzie wybrać się na wakacje.Mój partner nigdy nie był nad polskim morzem wiec stwierdziliśmy,że tam się wybierzemy.Problem tkwi w tym,że nie wiem jaką miejscowość wybrać żeby było ciekawie i żeby też porządnie odpocząć.Maci jakiś propozycje?Co polecacie?

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 mar 2012 - 19:23:35

Niunia jak nigdzie nie był to zapewne bedzie mu sie podobać wszędzie, ale jak jedziecie sami lub ze znajomymi to polecam Ustke, co prawda bylam już jakiś czas temu za nim zostalam mamą i jest co robic wieczorami i do zwiedzania też sie cos znajdzie, najlepiej wpisz w googlach jakie imprezy i koncerty beda organizowane nad morzem bo to też jest ważne przy wyborze miejscowości, a imprezy na plaży są SUPER:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 mar 2012 - 19:27:36

zalezy czy chcecie wypoczywać leżąc plackiem na plazy, czy imprezować w dyskotekach, czy może zwiedzać.. duże miasta, małe, ciche, czy imprezowe.:)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

20 mar 2012 - 12:31:00

Cytat
anikaem
polecam pole namiotowe "pomarańczowe" we władysławowie. ceny na www. pomarańczowe. pl

Rowniez polecam to pole jednak teraz nazywa sie ono LAZUROWE i jest w nim zawarte dawne Pomaranczowe i jeszcze troche !
Byłam i było super... www.lazurowe.com.pl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

28 mar 2012 - 22:40:56

a ja kilka lat temu chodziłam tam wieczorami na koncerty zespołu na którym chłopak świetnie grał na gitarce;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Węgry-Siofok warto??