Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 lis 2017 - 10:40:45

Osobiście w poszukiwaniach noclegu nad morzem korzystam z portalu z tego <moderacja-spam> . Serwis ten ma bogatą bazę noclegową i znalezienie odpowiedniego obiektu nie zajmuje mi zbyt dużo czasu bo wszystko mam w jednym miejscu. Szczególnie polecam miejscowość <moderacja-spam> . Bardzo klimatyczne miejsce. Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 10/5

06 mar 2018 - 09:23:00

Polecam w tym roku się pospieszyc.Niby jeszce dużo czasu do wakacji . bo marzec. Ale jeśli poszukacie noclegów to zobaczycie sobie,ze bardzo wiele lokalizacji jest już pozajmowanych.
Polecam apartamenty Sun&Snow. Dobry standard, czesto lepszy niż w hotelach czy kwaterach prywatny. No i jeśli jedziecie grupką to wynajęcie mieszkania jest o wiele tańsze niż wynajęcie sobie pokoi w hotelach

Pewnym wyjściem jest air bnb ale tylko jeśli chcecie jechać budżetowo. Często jest tam problem ze znalezieniem kwatery w dobrym standardzie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 16/5

18 gru 2018 - 09:00:08

W tym roku byłam w Jastarni,przepiękne miejsce Ma to coś, po prostu to miejsce jest magiczne i mnie przyciąga tam co rok już od 12 lat,czysta plaża,fajne miasto,dobre kluby,polecam.

Jeśli chodzi o noclegi to najlepiej jest poszukac sobie mieszkania na wynajem. Wyjdzie cenowo o wiele taniej niz w przypadku rezerwacji sobie noclegu w hotelu ( hotele są dość drogie).

Poniżej zdjęcie plaży w Jastarni:

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:16 przez moderator.

04 mar 2019 - 16:13:29

Co roku wybieram się z mężem i z dziećmi do Gdańska. Pomijając moją miłość do morza to zawsze przyjemnie spędzało mi się czas w tym mieście. Głównie z powodu ogromu atrakcji. Zazwyczaj nocowaliśmy u znajomych, ale zeszłym razem trochę minęliśmy się z planami. Dlatego postanowiliśmy wynająć apartament. Wybraliśmy jeden z tych i muszę przyznać, że naprawdę nam się poszczęściło. Nie dość, że lokalizacja świetna to jeszcze na dodatek lokum było przestronne i wygodne. Aż chciało się wracać po męczącym dniu pełnym wrażeń ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

15 kwi 2019 - 15:32:42

My staramy się systematycznie odwiedzać nasze polskie morze z noclegiem w Sopocie https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-sopot, ponieważ jest to dobra lokalizacja z której wszędzie jest niedaleko do innych nadmorskich miast.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

27 maj 2019 - 15:35:44

Ostatnio szukała noclegu w Sopocie, trafiłam tu: https://www.e-wczasy.pl/noclegi/sopot I nie zawiodłam się, cenowo wyszło poniżej 50zł za noc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia z podróży- instagram