Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Prośba do szalonych Pań

08 sie 2018 - 11:27:41

Czesc Wam! To, ze duzo facetow a nawet bardzo duzo prosza tu kobiety o sprzedaz znoszonych butow czy skarpetek to juz chyba nie jest temat tabu i nic nadzwyczajnego wiec DARUJCIE SOBIE PROSZE ZBEDNE KOMENTARZE. NIE JESTES ZAINTERESOWANA- NIKT NIE KARZE CI TU PRZEBYWAC. POST TYLKO DLA ZAINTERESOWANYCH PAŃ.

Dla naciągarek mówę stanowcze NIE. To, że są tu psy które często zapłacą słono to ich sprawa. Proszę tylko o racjonalne i normalne oferty a na pewno się dogadamy :)

CHĘTNIE ODKUPIĘ ZNOSZONE BALERINKI, KAPCIE, TRAMPKI LUB ADIDASY. MOGĄ BYĆ TEŻ SKARPETKI KRÓTKIE ALBO BARDZO KRÓTKIE (typu stopki).

PROSZĘ O KONKRETNE INFORMACJE NA PRIV CZYLI: PRODUKT ZDJECIA CENA

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-08 11:36 przez 666music.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Prośba do szalonych Pań

08 sie 2018 - 20:38:42

Kultura na poziomie chlewu, do tego brak umiejętności czytania i permanentne zawracanie głowy zbędnymi pytaniami!
Nie polecam użytkownika!

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Prośba do szalonych Pań

08 sie 2018 - 21:45:40

Klient nasz Pan kochana:) jezeli pytam ile cos kosztuje to odpisujesz ile to kosztuje nie karzesz zagladac do ogloszenia piszac kropki zbulwersowana. Zadajac pytanie napisalem ile z WYSYLKA NA PCZKOMAT bo tego tam kochanie nie stety nie ma :) na pytanie ile ponosisz na wstepie tez napisalas ambitnie.
Odpisalem wiec, ze zegnam i, ze nie potrafisz robic interesow.Duma zabolala Cie tak, ze nawet tutaj pokazujesz swoja glupote.
Jak nie masz faceta i nie ma Cie kto zrobic to nie wyrzywaj sie na innych. A pretensje, ze nikt Cie nie chce miej do siebie nie do ludzi, pozdrawiam skarbie

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Prośba do szalonych Pań

08 sie 2018 - 22:19:25

Konwersacja poniżej poziomu najniższej przeciętnej i tak faktycznie nie da się robić interesów z kimś bez kultury i jakikolwiek chęci zakupu, bo jeśli wysyłam linki z ogłoszeniami gdzie wszystko jest napisane ceny i koszty wysyłek, to jeśli jest ktoś zainteresowany wchodzi w nie i patrzy!!!!
Więcej chyba już nie muszę pisać...
Dziewczyny nie radzę w ogóle się z nim kontaktować, a tym bardziej wchodzić w konwersacje...
Dalsze obrażanie mnie radzę sobie darować, bo zgłoszę twój profil do administracji...

<moderacja-usunięcie fragmentów prywatnych wiadomości>
<treści obraźliwe w wiadomościach prywatnych podlegają zgłoszeniu bezpośrednio do Administracji>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-09 16:13 przez moderator.

Prośba do szalonych Pań

08 sie 2018 - 22:35:34

Wieśniaku ? :O dobre sobie :D musze uwazac bo i ja jeszcze od wiesniakow bede powyzywana :D

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Prośba do szalonych Pań

09 sie 2018 - 08:04:55

A bylas kiedykolwiek przeze mnie wsrod naszych wczesniejszych rozmow? :*

A ty Beatko zglaszaj nawe do NASA. Jestes tak <moderacja-treści obraźliwe> zyciowym, ze ja skonczylem rozmowe :) ide kupic husteczki na ciezkoe chwile rozpaczy jak zostane usuniety.... z szafa;( o nie!;( skad sie biora takie <moderacja-treści obraźliwe> na tej planecie wiatrak



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-09 16:05 przez moderator.

Prośba do szalonych Pań

03 wrz 2018 - 14:10:42

Widzę że wątek zbudza dużo agresji :( i po co ?? Ja tam nie narzekam jest ok panie są uprzejme i konkretne co transakcji .Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-03 14:26 przez foxi74.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Prośba do szalonych Pań

03 wrz 2018 - 14:31:49

Skoro Ty jesteś uprzejmy, to i Panie są wobec Ciebie kulturalne.
Przeciwnie działa to jak wyżej widać.
Pozdrawiam

Prośba do szalonych Pań

05 wrz 2018 - 14:34:40

Może i ja coś znajdę ?

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Prośba do szalonych Pań

05 wrz 2018 - 16:14:32

Ej spokojnie, niewarto się spinac ;) każdy ma swoje racje

Prośba do szalonych Pań

06 wrz 2018 - 07:22:11

,Kochana’, ‚Skarbie’... - I Ty ziomus piszesz Pani wywod w temacie co to kultura, plus wywlekasz watki z korespondencji prywatnej zapewne jako jej przyklad... Zulbys sandaly rowniez tych, ktorym zes tu naublizal, bos prosty ziemniak, napalony na zapocone, zdeptane cizmy, zaden tam facet, a juz z pewnoscia nie mezczyzna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kapciuszki nr 39