Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:31:03

Smutne to, ale jesteśmy świadkami ostatniego tygodnia wakacji 2014 roku. Wam też tak szybko ten czas minął... Nawet nie poimprezowałam porządnie.. tylko jeden weekend nad morzem. Wiecie może czy w Wawie warto jest się gdzieś wybrać na najbliższy weekend? Dzieje się coś ciekawego

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:34:41

ja nie mialam wakacji :)

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:34:58

A to tylko w wakacje można imprezować? skończysz szkołę studia to i wakacje się skończą

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:38:24

Ja mam wakacje od lutego i juz mam dosc.chce do pracy :-)

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:40:26

przyjdzie taki dzień , będziesz miała wspomnienia jak rano szurgałaś na 8 do szkoły .
Za kilka lat sama przyznasz mi rację jak to było być młodym , latka lecą oj lecą.

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:40:59

Ja rownież nie byłam nigdzie na te wakacje. Praca praca praca :) Ale za to w weekendy trochę się jednak z mężem bawiliśmy. W tę niedzielę na przykład byliśmy na chmielakach w Krasnymstawie.A w ten weekend jedziemy do brata męża własnie do Warszawy .Trochę sie jednak w mieście dzieje.
Tutaj:
http://cjg.gazeta.pl/otworzmiasto/0,138246.html
znajdziesz sobie rozpiskę imprez na jakie warto jest się wybrać.
My idziemy na pewno na festiwal lampionów w ogrodzie chińskim. Uwielbiam takie azjatyckie klimaty,

Ostatni tydzień wakacji

25 sie 2014 - 18:43:13

proponuję uczcić to wydarzenie minutą ciszy... eh dzieciarnia :D

Ostatni tydzień wakacji

27 sie 2014 - 01:30:41

ja słyszałam o imprezie "Rejs statkiem nad Wisła" w Wawie to może być ciekawe, dzisiaj o 21 odbędzie się taki ostatni, także może warto spróbować :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koncertowo. Na co warto jest się wybrać w najbliższych dniach