Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lokal na wesele Warszawa i okolice

19 sie 2014 - 12:42:50

Poszukuje lokalu na wesele Pod Warszawą słyszałam bardzo dobre opinie o Pałacyku Otrębusy czy ktoś miał tam swoje wesele podzielcie się opiniami.

lokal na wesele Warszawa i okolice

18 wrz 2014 - 16:07:54

Śmiało mogę polecić Pałacyk Otrębusy, bo byłam tam kilka razy i miejsce okazało się być niezwykle klimatyczne,zachwyca pięknym pałacowym wnętrzem i dużym ogrodem.. ślicznie wygląda latem, zerknij tutaj www.palacykotrebusy.pl

Marzyłam o ślubie, jak prawdziwa księżniczka, dlatego z narzeczonym szukaliśmy jakiegoś dworku pod Warszawą, bo mieszkamy w centrum miasta.
Znajomi polecili nam Pałacyk Otrębusy i był to strzał w dziesiątkę. Pałacowe wnętrze i wszystko na najwyższym poziomie, również śmiało polecam http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-23 12:54 przez 1Agata66.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

24 wrz 2014 - 13:06:22

Niestety akurat tego miejsca nie znam, ale jeśli chodzi o okolice Warszawy (swoją drogą jest już taki temat ;) ) Hotel Książę Poniatowski Aranżacja wnętrz i atmosfera w nim panująca niemalże jak wlasnie w pałacyku, więc może Cię zainteresuje :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

22 gru 2014 - 12:20:38

Rest w Morach, świetne miejsce, dopasowane, w wysokim standardzie, bardzo ładna sala, i tam macie bardzo dobrą stawkę - w zeszłym roku to było poniżej 160 złotych, piękna sala na 200 osób, pyszne jedzenie - radzę pytać. Wawa nie oznacza od razu stawek z kosmosu.

lokal na wesele Warszawa i okolice

09 sty 2015 - 09:32:59

Na pewno nie zawiedzie Was Pałacyk Otrębusy. Przyjęcia są przygotowywane na najwyższym poziomie. Byłam na kilku więc w pełni mogę tak powiedzieć i polecić poszukującym :) Podzielam pochlebne opinie, lokal idealnie trafia w moje gusta, przepiękne sale i duży ogród :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

09 lut 2015 - 13:00:33

Pałacyk mówisz? No ok, ale ile za to trzeba zapłacić? Rest miał w zeszłym roku stawkę za gościa poniżej 170 złotych, przy bardzo bogatym pakiecie. A ile trzeba zapłacić w takim pałacyku?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

25 lut 2015 - 12:55:57

anadana - w tej okolicy Rest ma najlepszy stosunek ceny do jakości, widziałam wiele sal. Na większości 10 lat temu mieli takie stawki jakie Rest ma teraz, a jednak standard u nich jest na prawdę super.

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

07 mar 2015 - 12:12:04

Witam wszystkie pary młode, jeżeli któraś z was nie ma jeszcze fotografa i filmowca na wesele to zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio www.kraskastudio.pl



niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

04 maj 2015 - 02:47:13

A co byście powiedziały na wesele w plenerze. Moja mama wspominała o takim weselu w sadzie. też bym takie chciała mieć. Podobno teraz takie są bardzo modne. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat: http://weddingroom.pl/slub-plenerowy-jakie-dekoracje-wybrac/

lokal na wesele Warszawa i okolice

01 lip 2015 - 11:01:30

Byłem w tym roku z żoną na dwóch przyjęciach w Pałacyku Otrębusach i mogę w pełni polecić ten lokal. Za każdym razem bardzo oryginalne i pyszne potrawy, miła obsługa, pięknie udekorowane sale i możliwość skorzystania z komfortowych pokoi dla gości.

lokal na wesele Warszawa i okolice

14 lis 2015 - 14:44:53

ja bym polecała za jedzenie, za klimat, za lokalizację i za piękny ogród restaurację Wilanów. Była to kiedyś część Pałacu Wilanowskiego http://www.restauracjawilanow.com

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

17 gru 2015 - 08:59:57

jeśli chodzi o cenę wesela w Pałacyku, gdy trafisz na "okazyjny" termin to w granicach 200zł/osobę będziesz już miała bardzo bogaty pakiet. Weź też pod uwagę, że organizując imprezę w takim miejscu i tak odejdą ci koszty na przykład dodatkowej dekoracji czy przejazdu/opłacenia miejsca do sesji plenerowej - tam jest tak ładny ogród, że wszystko załatwisz w jednym miejscu;)
Jestem dość częstym gościem Pałacyku Otrębusy, więc z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatni tydzień wakacji