Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, was dziewczyny mam pytanko, tylko błagam, jeśli macie zamiar obrażać, lub pisać coś zupełnie innego, darujcie sobie ;))

A więc tak, mam okropny kształt twarzy, nie mam pojęcia jak ją ,malować.
Zazwyczaj maluję różem policzka, oraz bronzerem pod kośćmi policzkowymi, jednak wtedy wygląda jeszcze gorzej, wtedy moja buzia jest okropnie kwadratowa ;///
Błagam pomóżcie ;]



Nie widzę nic złego w kształcie Twojej twarzy, nawet powiedziałabym, że to owal, a nie kwadrat jak twierdzisz :P

normalną masz buźkę ;p

powiem ci, że ciężko ocenic i kształt twarzy i co z nim zrobić, kiedy właściwie nie widać twarzy a sam jej kontur.. Mnie wydaje się ok..

wg mnie kwadratowe twarze są piękne!



Normalna twarz - nie widzę w niej nic okropnego pokaż się w makijażu może robisz to nie umiejętnie?

Masz ładny, owalny kształt twarzy. Dopasuj makijaż do kształtu twarzy i bedzie ok. Podkreślanie kości policzkowych przeciez twarz wyszczupla, więc ja nie wiem, jakim cudem widzisz kwadrat ;D

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ja tam nie widzę nic okropnego, normalna buźka :). wydaje mi się że z grzywką było by Ci dobrze bo masz czoło wysokie.

Twoja buźka ma ładny kształt i wystarczy tylko musnąć delikatnie różem kości policzkowe i powinno być ok. Ja z kolei mam taką dziecinną gębę, policzki jak chomik i mały nos, do tego krótkie włosy (przez chorobę) i tu pytanie, jak się malować? :D

chodzi o to, że po nałożeniu różu z mojej twarzy robi się kwadrat xD
tak, mam grzywkę.
Więc z różem wyglądam jak kwadratowy robot z małymi oczkami, wielką gębę wtedy mam, wkurza to ;//

Chyba jesteś przewrażliwiona.

Cytat
klasiula
ja tam nie widzę nic okropnego, normalna buźka :). wydaje mi się że z grzywką było by Ci dobrze bo masz czoło wysokie.

Zgadzam się :)
Cytat
Marguta
chodzi o to, że po nałożeniu różu z mojej twarzy robi się kwadrat xD
tak, mam grzywkę.
Więc z różem wyglądam jak kwadratowy robot z małymi oczkami, wielką gębę wtedy mam, wkurza to ;//

Więc nie rozumiem po co Ci róż skoro uważasz, że wyglądasz niekorzystnie? zrezygnuj z niego i będzie dobrze ewentualnie sama pokombinuj z jego nakładaniem tak, aby w końcu było dobrze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 12:45 przez villemo225.

no na pewno nie masz kwadratowej twarzy, tylko bardzo bliską owalu - czyli idealnego kształtu ;) możesz delikatnie nanieść bronzer na boki czoła, żeby optycznie je pomniejszyć

Ejj jest dobrze, żeby Twoja twarz lepiej wyglądała musisz mieć starannie wyregulowane brwi.

Cytat
Sandrus_xP
Ejj jest dobrze, żeby Twoja twarz lepiej wyglądała musisz mieć starannie wyregulowane brwi.

na codzień nie widać moich brwi, ponieważ mam grzywkę ;P

Cytat
Marguta
Cytat
Sandrus_xP
Ejj jest dobrze, żeby Twoja twarz lepiej wyglądała musisz mieć starannie wyregulowane brwi.

na codzień nie widać moich brwi, ponieważ mam grzywkę ;P

A może spróbuj chodzić bez grzywki? Masz ładną cerę, ja mam podobny kształt twarzy, normalnie posiadam grzywkę, ale lubię też założyć bandanę i wydaje mi się, że wtedy wyglądam lepiej, co potwierdzają moi znajomi. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za szminka? ;)