Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

transport i spedycja

31 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:24:35

dziewczyny jesli mowie ze tez robicie henne to dodajcie moze zdjecia zobacze jak u was to wyglada.
a ma ktos henne i czarne wlosy..

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:24:36

Cytat
Laura1402
Cytat
Judzia19
(...) Nie rób henny ciągle, bo brwi Ci wyjaśniają... tak samo rzęsy.. to woda 3%, ale jednak robi swoje.
Jak to?! Pierwsze słyszę. Kosmetyczka mnie przed tym nie uprzedziła, chociaż reguluję brwi co 1,5 miesiąca od dwóch lat i przy okazji zawsze proszę o nałożenie henny (brąz z czernią) i na szczęście jeszcze nie zauważyłam, że brwi są jaśniejsze. Judzia19, napisz coś więcej o tym.

co 1,5 miesiąca? to ty jakie musisz miec odrosty.. fuuj.

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:28:09

spróbuj wycisnąć sok z cytryny na wacik i lekko przetrzyj myślę że pomoże albo octem

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:35:19

Ja jestem blondynką i robię i myślę że przesadzasz :D



niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

14 wrz 2021 - 07:19:35

Mam podobny problem. NIe podoba mi się jak zrobiła mi ja kosmetyczka Jak powinno się ją zmyc?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

14 wrz 2021 - 10:15:51

Mi na ogół mocny płyn do demakijażu pomaga, ale weź pod uwagę, ze ta henna ci bardzo szybko się rozjaśni sama z siebie, ja robię sobie w domu i muszę robić co tydzień, bo mam naturalnie jasne brwi.

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

26 paź 2021 - 15:38:06

Oj współczuje. Ja to miałam zawsze straszne problemy z henną. A to za ciemna, a to nic nie było następnym razem widać. Do tego miałam wrażenie że rozjaśnia mi brwi. Dlatego w koncu zdecydowałam się na makijaż permanentny u Magdaleny Bąk. Pani Magda to najlepsza linergistka w Warszawie i zrobiła mi idealne brwi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż Jessicy Alby - usta - ja chcę TAKIE!!!