Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 14:59:17

dziewczyny pomóżcie . bylam dzis u kosmetyczki zeby wyregulować sobie brwi . z racji tego ze mam czarne farbowane wlosy kosmetyczka doradzila mi zebym zrobila sobie hennę. i dalam sie namowic bo rzeczywiscie brwi naturalne mialam za jasne do oich czarnych wlosow. jak zobaczylam sie w lustreko myslalam ze zawalu dostane! SZOK wygladam tak sztucznie ze nie wiem jak z domu wyjde. co zrobic zeby ja zmyc . macie jakies sposoby blagam o pomoc

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:02:12

nie wiem ale podbijam ;)

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:02:21

Ponoc popiół z papierosów pomaga, ale sama nie stosowałam więc nie wiem czy działa na pewno. Weź wacik, namocz w ciepłej wodzie z mydłem i delikatnie pocieraj brwi, powinno pomóc:) Z reszta nie denerwuj sie:D Może to byc dla Ciebie teraz szok, gdy masz mocno zarysowane brwi gdy wczesniej miałas jasne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-08 15:02 przez edytka86.

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:02:37

szampon na wacik i jazda;] robię tak w salonie jak za mocno wyjdzie..nie przejmuj się ;] ja se taki myk zrobiłam na sylwestra hahah;D na fotkach wyglądam jak wampir..2-3 mycia twarzy i samo zejdzie troszkę i będzie ok..nie rób henny ciągle bo brwi Ci wyjaśnieją..tak samo rzęsy..to woda 3% ale jednak robi swoje.

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:05:23

mi kosmetyczka doradziła, abym sobie lekko kremem do demakijażu przejeżdżała jak będą za mocne ;)

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:08:17

najlepiej spirytusem przetrzyj kilka razy, albo zrób lekki peeling:)

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:10:04

po paru dniach zejdzie ;)

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:10:57

Cytat
edytka86
Ponoc popiół z papierosów pomaga, ale sama nie stosowałam więc nie wiem czy działa na pewno. Weź wacik, namocz w ciepłej wodzie z mydłem i delikatnie pocieraj brwi, powinno pomóc:) Z reszta nie denerwuj sie:D Może to byc dla Ciebie teraz szok, gdy masz mocno zarysowane brwi gdy wczesniej miałas jasne:)

nie ponoć !napewno pomaga próbowałam

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:11:49

sama chętnie się dowiem

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:11:52

Cytat
Judzia19
(...) Nie rób henny ciągle, bo brwi Ci wyjaśniają... tak samo rzęsy.. to woda 3%, ale jednak robi swoje.
Jak to?! Pierwsze słyszę. Kosmetyczka mnie przed tym nie uprzedziła, chociaż reguluję brwi co 1,5 miesiąca od dwóch lat i przy okazji zawsze proszę o nałożenie henny (brąz z czernią) i na szczęście jeszcze nie zauważyłam, że brwi są jaśniejsze. Judzia19, napisz coś więcej o tym.

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:14:12

Dodaj zdjęcie, może przesadzasz.
Myj mydłem i natłuszczaj kremem - szybko Ci zejdzie :)

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:14:47

za dwa dni Ci zejdzie to ze skory, stanie sie blade..;)) tez pierwszy raz bylam przerazona a teraz ciagle robie takie ciemne :D:D:D bo i tak szybko to schodzi...

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:16:16

NIC NIE RÓB! Umyjesz buzię dzisiaj do spania, jutro rano i już zbledną- ja tak mam po hennie, że na początku wyglądam jak czarownica, a na drugi dzień jest juz ok.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:18:51

sprobuj moze ze zmywaczem do paznokci... ja nim zmywam farbe do wlosow z ciala

jak zmyc henne. wyszla za ciemna

08 cze 2011 - 15:22:51

Nałóż na noc tłusty krem lub wazelinę i nie trzyj na siłę. Dzień, dwa i będą dobre. Przy tych upałach z porów skórnych wyjdzie barwnik i zostanie tylko na brwiach.
Zobaczysz, będzie dobrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż Jessicy Alby - usta - ja chcę TAKIE!!!