Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny odświeżam wątek, bo półrocznej przerwie od rzęs chce je sobie zrobić od nowa:D

Czy możecie mi polecić jakąś Panią z dojazdem na terenie Rzeszowa w granicach 100-150 za uzupełnienie? Miałam jedną dziewczynę do której jeździłam koło alei wyzwolenia, ale unikam jej teraz jak ognia. Dajcie jakieś info na priv

Ja byłam u takiej dziewczyny w Rzeszowie, niedaleko mc donalda przy ul. lwowskiej. Zapłaciłam śmieszne pieniądze bo 85 zł a naprawde byłam meeega zadowolona. Rzęsy ponad miesiąc mi sie trzymały,. mam jej nr gg, 6806479.

Karolina a masz może jej e mail lub najlepiej komórkę? Nie używam gg.

Ponownie zapraszam do siebie
http://lillyann-studio.blogspot.com/p/galeria-rzes.html

Teraz jedyne 120 zł

Pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 21:38 przez mokruch.

mozesz dac namiary na te rzęsy? tzn tą Panią

Cytat
olenka110891
mozesz dac namiary na te rzęsy? tzn tą Panią
te za 85

zakladaj jak chcesz ale po zdjeciu połowa twoich wypadnie razem ze sztucznymi. Moim zdaniem nie jest to warte zachodu. Lepiej zainwestowac w dobra odzywke do rzes.One naprawde działaja!! sztuczne ulatuja a rzesy po zdjeciu to jakis żal. zastanow sie dwa razy zanim sie zdecydujesz

Ja przedłużam rzęsy od ponad roku za 1 razem miałam 3 tyg efekt rewelacyjny , potem już trzymały się do 3 miesięcy , i chodzę co 3 miechy uzupełniać ,nie trzeba malować :d i wygoda fajnie wstać rano i do lustra zobaczyć nie robiąc nic i mieć długie ładne gęste rzęsy JA POLECAM !!!!bo ja bez nich to masakra !!!!szybko oczka pomaluję i gotowe :D polecam ,

Tylko teraz w Lilly Ann Studi Przedłużaniei zagęszczanie rzęs metodą
1:1 - 89 zł
2:1 - 189 zł
3:1 - 230 zł
Zapraszam serdecznie
Promocja trwa do końca marca

tel. 728876409

http://lillyann-studio.blogspot.com/


metoda 2:1





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 22:05 przez mokruch.

W gabinecie kosmetycznym "Urok" na Sikorskiego robi pani kosmetolog w cenie 100zł polecam!!!!

Enzooo jest najlepsze w Rzeszowie :) świetna obsługa klienta. Jestem stała klientką i jestem bardzo zadowolona z tego studia. Maja świetne promocje :) z kartą stałego klietna masz nawet do 30% zniżki na wszystko. Oczywiście mówię o Enzo na ul.Kopernika. I like it :* a Enzo koło ul.Okrzei jest bardzo słabe. Pozdrawiam.

Cytat
kasia10015
hej!! nie polecam,mialam i ciezko sie malowalo, 3 tyg i wszystkie wypadly:((


Tych rzęs się nie maluję ! OMG ! ;o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tłuste powieki