Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Stylizacje

18 sie 2009 - 08:06:31

Naprawdę świetnie wyglądają odmienione Panie:)

zweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 5/5

Stylizacje

03 wrz 2009 - 14:07:58

Na pewno wyglądają lepiej niż przedtem, ale jak na porady stylistki to słabo. Poprostu przedtem miały na sobie worki a teraz ubrania, ale stylistka nie dobrała im nic czego nie doradziłaby koleżanka.

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:42:23

mam pytanie.. do jakich szkol trzeba sie wybrac na styliste? jest akas zaocznie we wroclawiu ? prosze o odp na priv

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:44:06

świetne szczególnie 3

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:45:47

Cytat
Ajjc
Cytat
coodaq
Tutaj znajdziecie przykładowe stylizacje Anny Rutkowskiej - co o nich sądzicie? Jak się Wam podobają te metamorfozy? Może chcecie zapytać "dlaczego tak a nie inaczej"? Piszcie śmiało;)

wszystkie sa super:) stylistka wykonuje kawal dobrej roboty! podziwiam i doceniam, z checia bym oddala sie w jej rece:) swoja droga chyba sie skusze na zakupy;)
nie masz potrzeby bo ty też wyglądasz świetnie

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:47:52

ciekawe gdzie można znalezć kogoś takiego kto dokona twojej przemiany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-06 12:49 przez sanset2.

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:50:32

Cytat
titina
Mnie się nie podobają te stylizacje.
To jest nas dwie.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:51:39

dziewczyny ok stylizacje zwlaszcza druga!! ale pierwsza do mnie nie przemawia-wydaje mi sie ze na pierwszej fotce dziewczynie ladniej w tych dlugich wlosach---za bardzo zostsaly sciete i jeszce ten grzybek:/ ala agnieszka z klanu...te fryzury postarzaja i naprawde nieladne wg mnie :]

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Stylizacje

06 wrz 2009 - 12:51:59

super efekt

_____________________________
szukam http://forum.szafa.pl/36/862325/862325.html#msg-862325

Stylizacje

06 wrz 2009 - 13:08:26

Cytat
aniol66
Cytat
titina
Mnie się nie podobają te stylizacje.
To jest nas dwie.
teraz już trzy

1. tylko na drugiej pani widać całą przemianę i to na prawdę bardzo pozytywną :)
2. na pierwszej nie widać praktycznie nic oprócz ochydnej fryzury i postarzającego make-up'u
3. trzacia pani dostała ciuch do załeżenia, który jej w ogóle nie pasuje .. wygląda przez to jakby jej biust upadł po pępek lub w ogóle piersi nie miała ..

Moim zdaniem panie w miare dobrze wyszły tylko i wyłącznie na zdjęciach (+ dla fotografa) bo widać, że foty są bardzo obrobione ..

Stylizacje

06 wrz 2009 - 13:41:02

Pierwsze zdjęcie : Pani po metamorfozie wygląda o wiele starszej, ta bluzka pomniejsza jej biust , fryzura moim zdaniem za krótka .

Drugie : mi się nawet podoba (:

Trzecie: ta sukienka/tunika nie pasuje . Wygląda jakby Pani nie miała piersi

:))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Stylizacje

17 wrz 2009 - 23:17:29

osobiście muszę powiedzieć że stylizację jak najbardziej na plus
ale na moje moje wyczucie dobrego smaku troszkę bym tu zmieniła
choćby pani na ostatniej stylizacji zaproponowano jej strój w którym gubi jej się znikomy biust, jesli jest on mały tym bardziej powinnyśmy go umieć wyeksponować tak aby optycznie powiększyć co jednak tutaj się nie udało
Pani z drugiej stylizacji moim zdaniem fajnie, ale nie udało się zmienić optycznie figury tejże Pani, źle dobrany kolor też swoje robi tak sądzę
Pierwsza bez zastrzeżeń choć do takiej fryzury trzeba mieć konkretne rysy twarzy, które pasują do rzadkości kobiet i chyba i tu nie jest o najlepszy wybór
jednakże to tylko moje osobiste uwagi, cieszę się że mamy tutaj specjalistki od tylu ważnych spraw :) korzystajcie dziewczyny, bo realnie takie porady duuużo kosztują:)

Stylizacje

20 paź 2009 - 14:39:07

jak dla mnie super , choć panią pierwszą krótka fryzura postarzyła.
moim zdaniem wyglądałaby lepiej w długich.

Stylizacje

22 paź 2009 - 17:11:28

Cytat
malaczarna19
Na pewno wyglądają lepiej niż przedtem, ale jak na porady stylistki to słabo. Poprostu przedtem miały na sobie worki a teraz ubrania, ale stylistka nie dobrała im nic czego nie doradziłaby koleżanka.

zgadzam sie z ta wypowiedzia w 100 procentach, od stylistki wymagalabym czegos wiecej takich metamorfoz moglaby dokonac kazda z nas

Stylizacje

03 sty 2010 - 21:24:49

ktore buty bardziej pasuja do tej sukienki??



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.