Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Parka Clockhouse

03 kwi 2013 - 19:44:36

Witajcie.
Chciałabym się poradzić, ponieważ szukam od dłuższego czasu styl..
Wiadomo trzeba przejść przez kilka dróg, aby znaleźć to w czym dobrze sie czujemy i w czym dobrze wygladamy.
Wydaje mi się, że znalazłam swój styl, ale chce się poradzić co do zakupy kurtki.

Ostatnio baardzo spodobały mi się parki. Od razu przyznam, że lubię ciemne kolory.. szary, granatowy, czarny itd. :)

No i znalazłam na tym portalu parkę. Głównie zarejestrowałam się tu bo koleżanka powiedziała, że można znaleźć fajne i tanie rzeczy :)

Parka jest koloru grafitowego, akurat taki rozmiar jaki ja noszę. No i wydaje mi się, że 55zł z wysyłką za kurtkę to nie jest dużo tym bardziej, że na innym portalu bardzo znanym parki są naprawde drogie. A na nową kurtkę ze sklepu to niestety mnie nie stać.

Co sądzicie o niej? Z góry dziękuję bardzo za pomoc


Parka Clockhouse

03 kwi 2013 - 19:47:02

Bardzo fajna :) mam podobna super się w niej czuje :) tyle ze ja kupiłam ja za 2zł w sh:)

Parka Clockhouse

03 kwi 2013 - 19:47:48

bardzo ładna i jeszcze za taką cenę... Ja bym kupiła :)

Parka Clockhouse

03 kwi 2013 - 19:48:04

jest super! bierz!
ja swoją kupiłam w sh za... 10 zł! później znalazłam identyczną na allegro za 149,99zł, haha XD

Parka Clockhouse

03 kwi 2013 - 19:48:32

No co Ty? Super! :) Też chciałabym taką tanią ustrzelić w sh tym bardziej za taką cenę. Niestety nie potrafie tak szukać..:P Pochwal się swoją :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się Wam podoba ta ramoneska?