Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

gry komputerowe wazne pomozcie

05 gru 2013 - 14:56:10

Jesli już to gram online, bo do gier zapisywalnych na dysku nie nam cierpliwości.
Ostatnio w to: http://dogry.pl/11-legends poza tym masę innych dostępnych na fejsach i innych takich. Ale to z przerwami

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

gry komputerowe wazne pomozcie

06 mar 2014 - 12:39:07

Ja również nie mam cierpliwości do gier zapisywanych na dysku.
Obecnie też przerzuciłam się na gry w trybie online. Przepadam na przykład za Farmeramą gdzie jesteśmy rolnikiem i dbamy o własne gospodarstwo. Może i brzmi to banalnie ale naprawdę potrafi człowieka wciągnąć ;)
Tutaj możecie sobie przeczytać recenzję o tym w jakie to gry farmerskie warto jest sobie pograć ;)
Jest kilka fajnych pozycji, które powinny przypaść do gustu i młodszym i starszym ;)

gry komputerowe wazne pomozcie

06 mar 2014 - 12:49:32

CALL OF DUTY.! Mogłabym grać bez przerwy.!
Oprócz tego Far Cry, GTA, Postal :D

gry komputerowe wazne pomozcie

06 mar 2014 - 12:55:37

Nie garm (no może czasem w teris), ale mój mąż dużo czasu spedza grając. Jak pół roku temu załapał bakcyla na Minecrafta, to nie moge go od laptopa odciągnąć.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

gry komputerowe wazne pomozcie

05 kwi 2014 - 11:33:49

Ja też zazwyczaj nie gram ale dzisiaj trafiłam na http://dogry.pl/anno-online i chcę tą grę wypróbować przez weekend. Zwykle to mój narzeczony gra w rybki na fb lub nk:) W dzieciństwie zawsze grałam w simsy, były najlepsze:)

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

gry komputerowe wazne pomozcie

05 kwi 2014 - 11:41:52

ja gram w LOL'a :)

gry komputerowe wazne pomozcie

09 kwi 2014 - 11:31:19

Cześć!

Ja Wam polecam gierkę Farm Frenzy.

Jeżeli nie jesteście zaznajomione z grami, z tym działem, a chcecie sobie umilić czas, to polecam Wam!

Mamy własną farmę i naszym zadaniem jest oczywiście bogactwo :)

Sprawdzajcie! :D

gry komputerowe wazne pomozcie

09 kwi 2014 - 11:40:09

Chyba nie pomogę ;-) Z gier, w które grałam najbardziej lubiłam Super Mario ;-D Obecnie mam zainstalowane krzyżówki, sudoku, Milionerów, Wisielca i tyle.
Zapomniałam o jednej grze, w której kiedyś się zatraciłam - Travian :-D

Jeśli chodzi o upodobania rodziny, to siostra i brat uzależnieni są od Call Of Duty. Do mnie gra ta nie przemawia. Mąż grywał w Settlersy, Gladiatusa - czy jakoś tak i jakąś farmę miał. Przerzucił się jednak na Angry Birds Go!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 11:49 przez Senara.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO TO ?