Ostrzeżenia dla użytkowniczki kajametrowska:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (13-11-2013 23:46) Spam.
Co powiecie o tych zestawach http://www.modnawo.pl/wygodne-i-ladne-pizamy/ ?? Podobają wam się?
moderator (05-03-2014 19:22) Spam.
Angry Birds to jedna z moich ulubionych zręcznościówek :) Generalnie nie lubię strzelanek, wyścigów i innych typowo męskich gier. Preferuję raczej zręcznościówki, logiczne, strategie lub przygodowe. Jedną z lepszych gier w które ostatnio miałam okazje grać na swoim telefonie to Runaway: A Road Adventure. Dobrze dopracowana grafika, fabuła oraz filmy przerywnikowe sprawiają, że niesamowicie wciąga. Fajną grą na pograniczu przygodówki, łamigłówki i strategii jest również Victorian Mysteries. Chodzi w niej o to, aby na podstawie szczątkowych informacji rozwikłać zagadkę zniknięcia diamentu i wskazać złodzieja. Mogłabym wymienić jeszcze kilka tytułów, ale lepiej będzie jeżeli wejdziesz na [b]yourapps.info/gry-na-telefon[/b] i znajdziesz coś co Ci najbardziej będzie odpowiadało :)
moderator (17-06-2014 19:16) Spam.
Co się dodaje ? Bo z tego co czytam w przypadku Love & Desire: http://www.feromarket.pl/desire-dla-niej.php to zawierają związki w postaci prawdziwych hormonów tak więc dlatego są takie skuteczne. Ja również jakiś czas temu się na nie skusiłam , głównie z powodu pozytywnych opinii w sieci ponieważ dość o nich szumnie i nie żałuję. Faktycznie są takie skuteczne jak obiecuje producent. Działanie bardzo mi się spodobało ponieważ naprawdę mężczyźni je komplementują.
moderator (09-07-2014 14:34) Spam.
Ja również jestem zdania, że taki związek nie jest ,,normalny". Wasze relacje nie są takie jakie powinny być . Niemniej jesteście już ze sobą sporo czasu. Na pewno oprócz złych chwil były również te dobre tak więc może nie powinniście tego wszystkiego przekreślać? Zastanawiałaś się może nad tym aby skorzystać z terapii dla par? My z mężem również swego czasu przechodziliśmy poważny kryzys. Po 5 latach małżeństwa . W końcu uznaliśmy,że taka pomoc może być dla nas ostatnią deską ratunku. Chodziliśmy tutaj: http://www.sensity.pl/oferta-terapeutyczna/terapia-par-malzenstw/ . Terapia pokazała nam,że mieliśmy zupełnie inne oczekiwania. Wreszcie zaczęliśmy ze sobą rozmawiać.
moderator (12-07-2014 04:28) Spam.
Generalnie na Kosie jest temperatura 30 stopni. ALe jednak odczuwasz 20 stopni albo 25 w zależności od tego jak wieje wiatr. Wyspa jest dość mała i z każdej strony otoczona przez wodę tak więc jednak odczuwanie temperatury jest inne. No i ta morska bryza. Niemniej jest tam naprawdę przyjemnie. Wypoczywaliśmy tam z mężem jakiś czas temu i dobrze wspominam wakacje. Jeśli byłabyś ciekawa to tutaj jest zestawienie ciekawych zabytków: http://greckiewycieczki.pl/kos/ , które warto jest tam zobaczyć.
moderator (20-12-2017 09:12) Spam.
Jeżeli mieszkanie jest w dobrej cenie, to nie ma się nad czym zastanawiać. Zaleta to przede wszystkim bezproblemowe wnoszenie zakupów i innych ciężkich przedmiotów. Zauważysz ten komfort, jeżeli będziesz musiała wnosić wózek :) Zimą jest chłodniej, ale latem jest przyjemniej. Jeżeli dobrze zabezpieczysz mieszkanie, to nikt Ci nie wejdzie :) Możesz zainwestować w system antywłamaniowy. Nie jest drogi.Wynika że jego koszt to około 1100 zł (+ koszt montażu). To mniej niż jakieś profesjonalne drzwi, a skuteczność duużo większa.

Zamknij to okno