Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

14 minut temu

dieta organizacja

29 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gry komputerowe wazne pomozcie

03 sty 2013 - 00:23:15

Nienawidzę tych głupich fb gierek, mam już chyba wszystkie poblokowane, żeby nie dostawać zaproszeń :D

Gram w diablo 2, przez jakiś czas jarałam się też strasznie nfs. Więcej grzechów nie pamiętam

gry komputerowe wazne pomozcie

03 sty 2013 - 00:25:09

Heroes of Might and Magic (szczególnie I, V, VI) :-))

gry komputerowe wazne pomozcie

03 sty 2013 - 00:25:34

Cytat
Sonia2310
World of Tanks !! serce wciągnął mnie moj brat a ja mojego mężczyzne ! do matury sie uczyć nie mozną :<


ja też to kocham ;D mnie mój chłopak wciągnął i teraz gramy razem :D

gry komputerowe wazne pomozcie

03 sty 2013 - 18:32:57

Moze ktos wiecej? dzieki za odpowiedzi dziewczyny:)

gry komputerowe wazne pomozcie

28 sty 2013 - 08:50:31

Gram w gry MMORPG. Moje ulubione to WoW, Aion, Last Chaos,Forsaken World, a teraz czekam na darmową Tere :)
Gram tez w Simsy 2 (TS3 mi się nie podobają).
W tych grach podoba mi się,że mogę WSZYSTKO :P Mogę nurkowac, latać i walczyć! Robić to czego nie można w realnym życiu. Uwielbiam grac magami!

gry komputerowe wazne pomozcie

28 sty 2013 - 08:58:02

Nie gram :)

gry komputerowe wazne pomozcie

03 lut 2013 - 23:18:07

Wow, Simsy i Don't Starve a z przeglądarkowych to MyFreeZoo :P

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 21:48:31

ja obecnie gram w LoL-a jak już ktoś tu pisał;)

kiedyś grałam przez 2 lata w jedne mmo rpg - Last Chaos, trochę życia na tym zmarnowałam :D ale popsuli tą grę w pewnym momencie, wszyscy starzy gracze zaczęli się zawijać, więc ja też zakończyłam swoją przygodę z LC

a i jeszcze sporo grałam w Allods, ale jak był tylko serwer zagraniczny, niedawno zrobili polski serwer, znów zaczęłam grać, ale już mnie tak nie wkręciło, wolałam w LoL-a pyknąć:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 21:52 przez pauli05.

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 21:55:02

gothic 1 i 2, simsy wszystkie, fallout 2, need for speed, heroes 3, GTA ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 22:01 przez plisia22.

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 21:58:24

ja gram zazwyczaj w te śmieszne z reklam co ci w przeglądarce wyskakują. ostatnio w farmę, totalnie z nudów ;) ale zabawa przednia.

mój narzeczony w GTA najczęściej, siostra w LOL'a.

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 22:01:48

Uwielbiam Heroes III !! Gram od 10 lat (jak nie więcej:P) i nigdy mi się nie znudzi serce

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 22:01:48

Ja gram w World of Warcraft, strasznie pochłaniająca czas gra. Trzeba opłacać abonament- miesięcznie 60zł, ale poznajesz ludzi z całego świata i z nimi rozmawiasz. Dzięki grze nauczyłam się angielskiego na maturze miałam 85% (miałabym więcej gdyby nie zapytali jak przetłumaczyć pytania: kiedy są wybory do senatu i ilu posłów jest w sejmie ;/) cały czas mam styczność z tym językiem co jest mega plusem!! Gracze z całej Polski urządzają spotkania "na piwko", poznałam świetnych ludzi mających takie same zainteresowania.

Cytat
Jowitka32
Gram w gry MMORPG. Moje ulubione to WoW, Aion, Last Chaos,Forsaken World, a teraz czekam na darmową Tere :)
Gram tez w Simsy 2 (TS3 mi się nie podobają).
W tych grach podoba mi się,że mogę WSZYSTKO :P Mogę nurkowac, latać i walczyć! Robić to czego nie można w realnym życiu. Uwielbiam grac magami!

Grałam w Tere :) nie opłaca się!! Grafa ekstra, ale bossy pobugowane i trzeba długo czekać aż się zrespią. Na wyższym poziomie ciężko jakieś party na bossa sklecić, gra spoko mimo małych minusów ale gra za mało osób :(

Przerzuciłam się na oryginalnego WoW'a :D wcześniej 7lat na privach :D

Jeśli lubisz mmo tonapewno znasz Lineage2 :D mega gierka, uwielbiam ale też tylko privy ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 22:04 przez LovelyFlo.

gry komputerowe wazne pomozcie

28 lut 2013 - 22:04:38

Gram z moim facetem na ps3 w Little big planet, genialna gierka i czasami na xboxie 360 coś na kinecta ;)

gry komputerowe wazne pomozcie

01 maj 2013 - 20:09:11

Najczęściej gry z gatunku jRPG (serie typu Final Fantasy, Suikoden, Breath of Fire, Wild Arms, Chrono i wieeele innych), ewentualnie Poin'n'Click (Atlantis), lub jakieś strategie (Heroes of Might and Magic). No i Wiedźmin jako jedyne cRPG, jakie mi podeszło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 20:09 przez trifet.

gry komputerowe wazne pomozcie

03 maj 2013 - 15:17:01

Ja kiedyś lubiłam grać w Need For Speed oraz RollerCoaster Tycoon :) niestety teraz mam za mało czasu na takie rzeczy ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skąd się biorą dzieci ?!