Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:05:22

Ale ta modelka Rediala ma bardzo fajną figurę, do prezentowania ciuchów się nadaje :)
wiadomo, że jej wygląd to duża zasługa photo shopa... specjalnie ją tak wystylizowali, ma mocny makijaż, opalone ciało itp..

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:07:53

Cytat
xDzAgax
Ale ta modelka Rediala ma bardzo fajną figurę, do prezentowania ciuchów się nadaje :)
wiadomo, że jej wygląd to duża zasługa photo shopa... specjalnie ją tak wystylizowali, ma mocny makijaż, opalone ciało itp..

figurę ma świetną, tylko że powyżej szyi już nie zachwyca;)

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:09:23

Cytat
Agatt91
ja widziałam "słynną modelkę większości aukcji" bez tipsa :D

Ja tez pamietam to zdjecie ;D
swoja droga, wydaje mi sie ,ze ta jej "STYLIZACJA" przynosi efekty, bo mnostwo ciuchow prezentowanych przez nia widuje na szafa.pl :]
to chyba sila chwytu marketingowego ;D

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:09:56

Zarówno to, ze pani nałożyła ten" nowy, nie używany" strój na goły tyłek jak i jej figura i postawa sa odrażające. Nie plujcie sie, ze nie każdy ma idealna figurę... To prawda i właśnie dlatego niektórzy nie powinni nosić takich rzeczy i robić sobie w nich zdjęć...
A ta solara to przynajmniej ładnie wygląda jak jej się twarz zasłoni, to już coś :P

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:09:58

Ten strój jest ohydny.Tandeta i mega kicz w jednym:/ Już nie wspomnę,że podkreśla niedoskonałości modelki...

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:11:56

ach te baby..... każda ma do powiedzenia swoje 3 grosze, tylko czasami panny wyśmiewają się z innych a same na siebie nie popatrzą ;d
krytyka co po niektórych jak widzę podbudwouje... żenada. Zresztą na szafie to STANDARD, zapomniałam że tutaj same "ideały'' buszują ;] hehe

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:15:41

Tak czy siak normalna fotka, zaden szok , dziewcyzna nie jest gruba, alkem oze hcodzi o to ze zalozyla na siebie ?? :p ehhh dziewczyny;)

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:19:18

Cytat
igulineczka
Tak czy siak normalna fotka, zaden szok , dziewcyzna nie jest gruba, alkem oze hcodzi o to ze zalozyla na siebie ?? :p ehhh dziewczyny;)

dokładnie. ale najwidoczniej nie każdy czyta temat wątku i nie wie, ze nie o krytke figury "modelki" tu chodzi.
jak widac, spora czesc ma problem z czytaniem ze zrozumieniem...

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:21:18

Cytat
beatrx
Cytat
xDzAgax
Ale ta modelka Rediala ma bardzo fajną figurę, do prezentowania ciuchów się nadaje :)
wiadomo, że jej wygląd to duża zasługa photo shopa... specjalnie ją tak wystylizowali, ma mocny makijaż, opalone ciało itp..

figurę ma świetną, tylko że powyżej szyi już nie zachwyca;)

hehe jakby jej założyć worek na głowę do tych zdjęć to nie byłoby tak źle :D

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:24:35

Wklejanie zdjęć z allegro, które chronione są prawami autorskimi to przestępstwo, ten wątek w ogóle powinien zostać zamknięty.

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:25:43

haha No własnie ile z nas wystawia uzywane bikini a niektóre nawet bieliznę ?? :D

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:25:57

nie ma to jak profesjonalne zdjęcia -.- nawet nie chodiz o figurę modelki, ale poza, kompozycja.. ech.

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:28:57

Cytat
sulemir
To jest oblecha , bo nie wiem ile ta panna ma z siebie a ile z photo shopa , plus codzienna solara , tipsy i ..... ja wie co jeszcze . Ciekawa jestem czy ma skończone 15-ście lat lol a jeszcze bardziej chciałabym zobaczyc jej zdjecie bez solary i make up-u hahah



ta pani na zdjęciu jest przerażająca...

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:30:00

też mi się zdaje, że wstawianie tutaj zdjęć z Allegro jakoś specjalnie mądrym posunięciem nie jest ;)
co do stroju (nie do figury!), to może i kicz, każdemu podoba się co innego ;D

skarby allegro

06 cze 2010 - 14:31:08

po 1 strój tragiczny, po 2 nie kupiłabym stroju, gdybym wiedziała że ktoś w nim wcześniej chodził..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ładne czy brzydkie Buziki