Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 16:56:10

Witam,
Jako że jest dziś Dzień Matki, chętnie poznałabym jakie są wasze relacje z matkami lub z córkami
i jak te relacje wpłyneły na wasze teraźniejsze stosunki z córkami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 16:58 przez szafiarenka456.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 16:57:59

ja z moja mama mam idealny kontak jestesmy jak njalepsze przyjaciolki..czasami sie klucimy wiadomo ale zawsze ktoras reke wyciaga i jest ok;)

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:02:02

kontakt z mamą zawsze miałam i mam świetny, bardzo sie kochamy, zawsze sie troszczyła o mnie, ufała mi i pozwalała na wszystko, zawsze mogłam na nią liczyc, nigdy sie na niej nie zawiodłam. Wiadomo czasami sie zdarzy jakas sprzeczka, ale zaraz sie godzimy... Mam z nia tak swietny kontakt, że az ciezko mi sobie wyobrazic jak to bedzie jak sie wyprowadze i nie bede jej miała blisko na codzien, by moc w kazdej chwili pogadac :P

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:03:59

Ja z moją mamą kochamy się tylko na odległość.
A tak na co dzień to się nie lubimy. Moja matka nie lubi się ze swoją matką. I moja babka nie lubi się z moją prababką. Podejrzewam, że ja ze swoją córką też nie będziemy w dobrych stosunkach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 17:07 przez AgataBatycka.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:04:45

Ja na szczęście też mam super kontakt z mamą:) Mogę z nią porozmawiać o wszystkim i też jest dla mnie jak przyjaciółka.
Jestem jej bardzo wdzięczna za to jak mnie wychowała i choć jak byłam dzieckiem to często mnie wkurzała to teraz wiem że robiła to dla mojego dobra. Mimo że mamy różne charaktery i czasem zdarza się nam pokłócić to zaraz sie godzimy bo inaczej nie potrafimy:)

Cytat
soso
kontakt z mamą zawsze miałam i mam świetny, bardzo sie kochamy, zawsze sie troszczyła o mnie, ufała mi i pozwalała na wszystko, zawsze mogłam na nią liczyc, nigdy sie na niej nie zawiodłam. Wiadomo czasami sie zdarzy jakas sprzeczka, ale zaraz sie godzimy... Mam z nia tak swietny kontakt, że az ciezko mi sobie wyobrazic jak to bedzie jak sie wyprowadze i nie bede jej miała blisko na codzien, by moc w kazdej chwili pogadac :P
No właśnie też się tego obawiam jak to będzie jak się wyprowadzę ale staram się na razie o tym nie mysleć tylko cieszyć się tym jak jest teraz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 17:07 przez anetkam1989.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:14:21

mam beznadziejny kontakt z matką. Tak paskudny, że staram się jak najrzadziej z nia rozmawiać.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:15:20

Cytat
oryginal
mam beznadziejny kontakt z matką. Tak paskudny, że staram się jak najrzadziej z nia rozmawiać.

To tak jak u mnie. Z tym, że przez telefon się jako tako dogadujemy.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:17:05

Z mamą kontakt mam świetny. Mogę z nią porozmawiać o wszystkim. Pomimo, że nie zawsze jej słuchałam, nie zawsze się z nią zgadzałam (np. co do ubioru, malowania się w gimnazjum), ona zawsze mnie akceptowała. Nigdy jej nie kłamałam, bo nie miałam takiej potrzeby. Teraz wiem, że we wszystkim, co kiedyś mi mówiła, miała rację. :) Myslę, że najważniejsza w rodzinie jest szczerość, zrozumienie i rozmowy o wszystkim. U nas tak właśnie jest :)

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:17:15

Mój kontakt z mamą można nazwać jako poprawny, zawsze miałam lepszy kontakt z ojcem.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:27:43

mam wrażenie że odkąd wyprowadziłam sie z domu, matka zaczęła mnie traktować jak własne dziecko, bo wcześniej czułam się bardziej jak problematyczny przedmiot
teraz nasze relacje są poprawne, dzwonię do niej 2 - 3 razy w miesiącu, odwiedzam 2 - 3 razy w roku i tyle w zupełności wystarczy

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:30:48

Cytat
agatka3151
ja z moja mama mam idealny kontak jestesmy jak njalepsze przyjaciolki..czasami sie klucimy wiadomo ale zawsze ktoras reke wyciaga i jest ok;)

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:31:45

Ja mam bardzo dobre kontakty z Mamą. Mamy zupełnie inne charatery, czasem się kłócimy, ale to nie zmienia fakty, że jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie. Jestem Jej wdzięczna za tyle rzeczy... To na Niej mogę polegać w każdej trudnej dla mnie sytuacji. Dzięki Niej jestem tym kim jestem :)

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:33:36

Mam bardzo dobry kontakt z mama, bardzo duzo mi pomaga, chociaz czasami sie klocimy bo obudwie mamy ciezkie charaktery to potrafimy sie dogadac;) teraz niedlugo ja zostane mamuska i mam nadzieje ze bede miala taki dobry kontakt z moja corcia jak teraz ja ze swoja mama;)

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:36:03

a ja po krótce powiem ze moja matka ze mną nie rozmawia i wyrzuciła mnie z domu. nie myślałam ze takiej rodziny się doczekam, ze zostanę sama, bez tak ważnej osoby w moim życiu którą uważałam za najważniejszą a której po prostu znudziło się bycie matką i dostałam wiele bolesnych słów na drogę.. nie rozumiem i nie mam siły rozumieć. chciała bym mieć matkę której mogła bym pomagać, mogły byśmy się wspierać ale nie mam.. i nikomu tego nie życzę. lepiej nie mieć matki wcale niż mieć, widzieć ja i czuć ból.

Relacje matka-córka

26 maj 2012 - 17:37:35

Moja mama to moja przyjaciółka, tylko do niej mam pełne zaufanie i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, tak samo ona na mnie.Kontakt mamy ze sobą świetny. Mogę z nią porozmawiać o wszystkim. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Jest dla mnie wszystkim!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 17:40 przez fashion_time.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Troje dzieci