Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:19:16

Witam wszystkich:) Właśnie niedawno dowiedziałam się,że po raz trzeci zostanę mamą.Na początku byłam przerażona,bo mam już dwoje dzieci chłopca i dziewczynkę i nie planowaliśmy już z mężem więcej.A tu organizm zrobił mi niespodziankę.Teraz powoli przyzwyczajam się do tej myśli.I jak tak patrzę po różnych forach w internecie,to mam wrażenie,że posiadanie trojga dzieci to teraz rzadkość ale znowu jak patrzę na ludzi z mojej okolicy to jest trochę tych rodzin co mają troje dzieci lub właśnie spodziewają się trzeciego.Może są tu na forum mamy trójki dzieci albo takie jak ja,które własnie spodziewają się trzeciego.Jestem ciekawa czy była to świadoma decyzja czy przypadek?

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:24:28

Moja mama w lutym urodziła czwarte dziecko. Ma dwoje (mnie i siostrę) z pierwszwgo małżeństwa i dwóch synów z drugiego. Sama też chciałabym mieć tak jak ona 2 dziewczynki i 2 chłopców. Jestem w pierwszej ciąży więc jeszcze wszystko przede mną:)

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:28:37

Ja jestem mamą jednego dziecka,ale na pewno chciałabym mieć jeszcze chociaż jedno.
Znam wiele rodzin które mają po 3,4 dzieci i bardzo dobrze sobie radzą.
Zdrówka życzę:)

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:31:08

zaraz mnie pewnie zjada, ale ja nie rozumiem, jak matka 2 dzieci nie planujac zachodzi w ciaze? kobieta ktora ma dzieci potrafi wpasc, dziwne dla mnie, ale to na szczescie nie moja sprawa, ja mam jedno i mi wystarczy maksymalnie dwojka, ale to po 30 ;]

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:31:37

Też znam dużo takich rodzin. Jeżeli sytuacja mi pozwoli, również chcę mieć trójkę. ;)

zdrówka, zdrowka!:)

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:32:19

Ja właśnie jestem w drugiej ciąży,miałam mnóstwo obaw,ale teraz już się "oswoiłam" z tą nową sytuacją:)
Powiem szczerze,że nie chciałabym mieć trójki-za dużo jak dla mnie (głównie jeśli chodzi o finanse).
Ale na pewno sobie poradzisz!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 11:33 przez Hooney_M.

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:33:53

zgadzam się poniekąd z wypowiedzią SŁODKIEJISTOTKI

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:34:16

Hooney_M Jak się czujesz?:) Na kiedy masz termin?

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:34:25

ja mam wrażenie(mam nadzieję,że nie mylne;)),że w moim przypadku wpadka nie wchodzi w grę,bo o córkę to staraliśmy się prawie rok,dopiero jak zaczęłam brać kwas foliowy przez 3 miechy i obserwować dni płodne to się udało

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:34:28

ja mam jedno dziecko synka-2lata
I nie chce mieć już więcej dzieci
no chyba że się przydarzy :)

Ale tobie gratuluję i życzę zdrówka Tobie i malentwu :)

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:36:34

Cytat
czerwona_mona
Hooney_M Jak się czujesz?:) Na kiedy masz termin?

Termin już za miesiąc:) Na szczęście wszystko w porządku,czuję się w miarę dobrze,chociaż te ostatnie upały trochę dały w kość:)
No i dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu,że będzie chłopczyk:) Teraz trwa batalia o imię :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 11:37 przez Hooney_M.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 1/5

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:36:55

gratuluję ;) a ja wogóle nie czuje potrzeby posiadania dzieci i nie wiem czy kiedys się to zmieni

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:37:45

Ja mam dwóch synów 12 i 15 lat i zdecydowałam się na 3 dziecko,jestem już w piątym miesiącu i strasznie się cieszę,długo dojrzewałam do tej decyzji,ale wreszcie się zdecydowałam i nawet nie było tak łatwo zajść w ciążę ,zajęło nam to 4 miesiące.

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:38:29

Moja mama ma nas trójkę :) Siostrę urodziła mając 23 lata, brata 25 a mnie mając 33, każde z dzieci było planowane,mnie urodziła trochę późno ale stwierdziła,że jak nie teraz to już wcale no i jestem :P Choć wiem,że nie było łatwo,jednak 3 dzieci to i dużo roboty i też dużo wydatków,jak ja się urodziłam to kruucho było :( Ale teraz moja mama ma 51 lat, moje rodzeństwo już dawno na swoim a ja jej zostałam jeszcze,tak to już dawno byłaby sama, więc to w sumie jest jakiś plus. Ale ja tam bym 3 dzieci nie chciała mieć, najlepiej 1 albo ewentualnie 2,nie więcej.

Troje dzieci

22 cze 2012 - 11:39:58

ja mam dwójke chłopaków i czasami marzy mi się jeszcze dziewczynka :)
niestety narazie to nie możliwe.,a Tobie gratuluje:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc mama czy to normalne?