Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 11:47:20

Hip-hop, rap, rock, pop.. :)

Lady Gaga, Beyonce, Muse, Omarion, Kanye West, Jay-Z, Firma, Hemp Gru.

Piosenki ostatnio :

Lady Gaga - Telephone
Omarion - I get it in

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 11:52:34

1 Misfits 1,905
2 All That Remains 1,611
3 Koniec Świata 1,271
4 Hunter 1,182
5 Seether 1,173
6 Rise Against 981
7 Guano Apes 871
8 Leniwiec 831
9 Bullet For My Valentine 785
10 Never See Tomorrow 765
11 Exilia 746
12 Redrum 733
13 Sum 41 625
14 Michale Graves 536
15 In Flames 456

proszę ;D to tyle jeśli chodzi o zespoły;D

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 11:54:16

R'N'B a ostatnio zakochałam się w muzyce lat 60tych

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 12:02:32

szeroko pojęty ROCK
electro rock

zawsze: IamX, Placebo
ostatnio: Muse, The Dead Weather ...

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 12:07:40

Michael Jackson, The Offspring, Evanescence, Nightwish, Within Temptation,Miley Cyrus, Rihanna, Ashley Tisdale
http://www.lastfm.pl/user/Majkelowaa

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 12:09:12

rihanna hard

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 12:10:34

Cytat
milk007
nie tarwię hh, rapu i tego typu chłamu, ani to ładne, ani wpadające w ucho, no totalna porażka:-/
klasyka to podstawa - michael jackson, queen, phil collins:-) Echhhhh to jest to:-]

też nie lubię, ale toleruję. niektórym się podoba. nie wszyscy muszą słuchać tego co Ty, uważasz za fajne;]


Cytat
Zula-Koszula
Oszalałam ostatnio na punkcie zespołu Yeah Yeah Yeahs i ich nowej płyty "It's blitz"
I panowie z The Baseballs skradli moje serce ;).

o tak! the baseballs są świetni! :D

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 12:54:31

Moje uszy łapią wszystko, zdarza się nawet , że i Dodę ;)
Swego czasu było dużo disco polo to na początku podstawówki, później koniec podst. nu-metal, rock. W końcu w gim dopadło mnie techno, bardziej Benassi, Tiesto.
Teraz zostaje przy ( generalizując) metalu i rocku, gdzie nie pogardzę tez ATB czy wspomnianym wyżej Benassim, ale to rzadko.
Aktualnie głównie Pink Floyd ( A Saucerful Of Secrets, Wish You Were Here , The Dark Side Of The Moon , Pulse itp. )

Limp Bizkit i genialna Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water

Dżem ( Akustycznie, Cegła, Zemsta nietoperzy, Autsajder i Lunatycy )

The Doors i The End, jak i Indian Summer.

Tilt , Perfect, Acid Drinkers, Apocalyptica i Hope vol. II , Chopin i Nokturn Es-dur , Daab i Fala Ludzkich Serc , Elektryczne gitary i Wszystko ch*j , Enya i caribbean blue, now we are free ,
Europe i Open your heart, Iron Maiden i Fear Of The Dark, Afraid To Shoot Strangers, Korpiklaani ( 2003 - Spirit Of The Forest ), Kult i Jeżdzcy, Dom Wschodzącego Słońca, Lady Pank , Led Zeppelin i arcygenialny kawałek Babe Im Gonna Leave You , You Shook Me , Black Dog itd, Linkin Park , Marty Friedman i Night ! , Megadeth i wake up dead ,
Nirvana , Oddział Zamknięty , Republika , Slayer i Angel of death, Slipknot i Wait and bleed, System Of A Down ( Toxicity ) , The Rolling Stones, TSA , Vivaldi ( Cztery pory roku )

To tak ogólnie :)
Ważne to słuchać muzyki, a nie gatunku :]

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:00:29

aaliyah, ciara, beyonce, lady gaga, mariah carey, ostatnio
madonna - revolver moge sluchac caly czas:) a najczesciej
slucham radia zet:) glownie w pracy

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:00:55

Cytat
docia8885
Moje uszy łapią wszystko, zdarza się nawet , że i Dodę ;)
Swego czasu było dużo disco polo to na początku podstawówki, później koniec podst. nu-metal, rock. W końcu w gim dopadło mnie techno, bardziej Benassi, Tiesto.
Teraz zostaje przy ( generalizując) metalu i rocku, gdzie nie pogardzę tez ATB czy wspomnianym wyżej Benassim, ale to rzadko.
Aktualnie głównie Pink Floyd ( A Saucerful Of Secrets, Wish You Were Here , The Dark Side Of The Moon , Pulse itp. )

Limp Bizkit i genialna Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water

Dżem ( Akustycznie, Cegła, Zemsta nietoperzy, Autsajder i Lunatycy )

The Doors i The End, jak i Indian Summer.

Tilt , Perfect, Acid Drinkers, Apocalyptica i Hope vol. II , Chopin i Nokturn Es-dur , Daab i Fala Ludzkich Serc , Elektryczne gitary i Wszystko ch*j , Enya i caribbean blue, now we are free ,
Europe i Open your heart, Iron Maiden i Fear Of The Dark, Afraid To Shoot Strangers, Korpiklaani ( 2003 - Spirit Of The Forest ), Kult i Jeżdzcy, Dom Wschodzącego Słońca, Lady Pank , Led Zeppelin i arcygenialny kawałek Babe Im Gonna Leave You , You Shook Me , Black Dog itd, Linkin Park , Marty Friedman i Night ! , Megadeth i wake up dead ,
Nirvana , Oddział Zamknięty , Republika , Slayer i Angel of death, Slipknot i Wait and bleed, System Of A Down ( Toxicity ) , The Rolling Stones, TSA , Vivaldi ( Cztery pory roku )

To tak ogólnie :)
Ważne to słuchać muzyki, a nie gatunku :]

apocalyptica! korpiklaani! kult! nirvana! slipknot (wait & bleed serce)! soad! serce hihi, już Cię lubię :D

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:02:40

Głównie reggae,ragga,ska i punk. Do tego odrobinka rocka,ale tylko alternatywnego. Pozdrawiam wszyskich namuzykowanych ;)

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:07:06

SKA, reggae, rock
ulubione to happysad, Wydra i Carpe Diem, Strachy na lachy, Za zu zi, Dżem

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:13:51

Cytat
anka18812
SKA, reggae, rock
ulubione to happysad, Wydra i Carpe Diem, Strachy na lachy, Za zu zi, Dżem


a happysad "stary" czy "nowy"? ;p

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:21:30

hip-hop .. peja, pezet, eldo, pih..

Wasza ulubiona muzyka

13 lut 2010 - 13:28:47

Cytat
sariel
Cytat
docia8885
Moje uszy łapią wszystko, zdarza się nawet , że i Dodę ;)
Swego czasu było dużo disco polo to na początku podstawówki, później koniec podst. nu-metal, rock. W końcu w gim dopadło mnie techno, bardziej Benassi, Tiesto.
Teraz zostaje przy ( generalizując) metalu i rocku, gdzie nie pogardzę tez ATB czy wspomnianym wyżej Benassim, ale to rzadko.
Aktualnie głównie Pink Floyd ( A Saucerful Of Secrets, Wish You Were Here , The Dark Side Of The Moon , Pulse itp. )

Limp Bizkit i genialna Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water

Dżem ( Akustycznie, Cegła, Zemsta nietoperzy, Autsajder i Lunatycy )

The Doors i The End, jak i Indian Summer.

Tilt , Perfect, Acid Drinkers, Apocalyptica i Hope vol. II , Chopin i Nokturn Es-dur , Daab i Fala Ludzkich Serc , Elektryczne gitary i Wszystko ch*j , Enya i caribbean blue, now we are free ,
Europe i Open your heart, Iron Maiden i Fear Of The Dark, Afraid To Shoot Strangers, Korpiklaani ( 2003 - Spirit Of The Forest ), Kult i Jeżdzcy, Dom Wschodzącego Słońca, Lady Pank , Led Zeppelin i arcygenialny kawałek Babe Im Gonna Leave You , You Shook Me , Black Dog itd, Linkin Park , Marty Friedman i Night ! , Megadeth i wake up dead ,
Nirvana , Oddział Zamknięty , Republika , Slayer i Angel of death, Slipknot i Wait and bleed, System Of A Down ( Toxicity ) , The Rolling Stones, TSA , Vivaldi ( Cztery pory roku )

To tak ogólnie :)
Ważne to słuchać muzyki, a nie gatunku :]

apocalyptica! korpiklaani! kult! nirvana! slipknot (wait & bleed serce)! soad! serce hihi, już Cię lubię :D

heheh ;> z tego co mi wiadomo, to bardzo możliwe, że Korpiklaani znów będzie na Woodzie, jeśli byłas w 2009 to jestem pewna, ze bawiłas sie zajebiscie,a jak nie to polecam ... Przednio, chociaż z własnej głupoty nieco zawaliłam ten koncert, ale jak wspomniałam, mam nadzieje, ze znów będą i tym razem złapie koszulkę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z piosenek.. ;)