Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 18:53:29

AnetaRoksana -> dzięki za zaproszenie :) Kiedyś byłam maniaczką Switchfoot ;) Widzę, że słuchasz teraz Beiruta, ja znam jego "Nantes" :)
Co do Tiersena - podoba mi się i OST do Amelii i do Goodbye Lenin i inne, nie-soundtrackowe też :)

Cytat
_encepence_
hardcore, metalcore, deathcore, punk, rap
schizma, hatebreed, all shall perish, biała gorączka, borixon, fisz
ostatnio ulubiony kawałek - borixon 'napiłbym się z tobą wódki dziś feat. Liroy" xd
borixon - "sprawdź, to działa"
słyszałam tylko tą jedną jego piosenkę, ale wystarczy - nie mam do niego ani krzty szacunku...

"Niektóre sprawy są na czarno,
Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała"

wtf...???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-30 18:58 przez AprilSky.

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 19:01:02

hehe, Beirut leci u mnie dokładnie od 2 dni, z polecenia znajomych (:

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 19:06:06

hmmm...ciekawy wątek :)))
Głównie rock i to polski...COMA, HappySad, Myslovitz, czasami miękko Tomek Makowiecki...a przy "dobrej pogodzie" to trochę gotyk...i niezapomniany na zawsze CLOSTERKELLER :))

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 19:23:48

Co do piosenek:

Pink Floyd - Wish You Were Here
Hey & Chylińska (unplugged) - Angelene
Alice in Chains - Nutshell
Jose Gonzales - Heartbeats

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 20:31:03

up up

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 21:59:15

Trip hop
poczawszy od Massive Attack

ale i Pergolezi i Stabat Mater..

a niekiedy i Metallica nawet

muzyka filmowa z - filmow wong kar wai

Mykietyna

folkowa muzyke celtycka goralska albo kurdyjska......

Wasza ulubiona muzyka

30 lis 2008 - 22:04:07

Angelene jest dobra w wykonaniu PJ Harvej, spodoba ci sie......

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 00:52:52

Cytat
AprilSky
AnetaRoksana -> dzięki za zaproszenie :) Kiedyś byłam maniaczką Switchfoot ;) Widzę, że słuchasz teraz Beiruta, ja znam jego "Nantes" :)
Co do Tiersena - podoba mi się i OST do Amelii i do Goodbye Lenin i inne, nie-soundtrackowe też :)

Cytat
_encepence_
hardcore, metalcore, deathcore, punk, rap
schizma, hatebreed, all shall perish, biała gorączka, borixon, fisz
ostatnio ulubiony kawałek - borixon 'napiłbym się z tobą wódki dziś feat. Liroy" xd
borixon - "sprawdź, to działa"
słyszałam tylko tą jedną jego piosenkę, ale wystarczy - nie mam do niego ani krzty szacunku...

"Niektóre sprawy są na czarno,
Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała"

wtf...???

ale generalnie w piosence chodzi o to ze będąc białym masz mniejszą możliwosc robienia dobrego rapu, a on jest biały i idzie mu to dobrze. jest dumny, że osiągnał cos w rapie bedąc białasem.

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 06:47:07

Cytat
beretos
Angelene jest dobra w wykonaniu PJ Harvej, spodoba ci sie......
Wiem, znam, podoba mi się ;)

Cytat
_encepence_
ale generalnie w piosence chodzi o to ze będąc białym masz mniejszą możliwosc robienia dobrego rapu, a on jest biały i idzie mu to dobrze. jest dumny, że osiągnał cos w rapie bedąc białasem.
Aha, o to chodzi... Cóż, i tak nie robi na mnie dobrego wrażenia. ;>

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 07:06:03

uu, ze mną różnie bywa. niby słucham pokrewnych gatunków muzyki i mam ten mój gust mniej więcej ukierunkowany, ale bywa, że posłucham sobie pojedynczych piosenek pop czy r'n'b. myślę, że to wszystko zależy od nastroju. ale ogólnie, jestem zagorzałą wielbicielką polskiego reggae, ragga, ska, rocksteady, emcore, screamo, grange, metal, rock, alternatywa, zdarza się blues bądź (polski!) jazz, poezja śpiewana (chociaż rzadko; słucham jak jestem lekko przybita), punk (rzadko, ale się zdarza, słucham, jak jestem na maksa zła albo czymś podekscytowana), soundsystem (ale tylko dobry!), j-rock i wiele, wiele innych. a zespoły? uu, dużo tego będzie, ale postaram się streścić: Vavamuffin, Marika, Natural Dread Killaz, East West Rockers, Cała Góra Barwinków, Dreadsquad, Habakuk, Nefre, Paraliż Band, The Toasters, Skalariak, Czesław Niemen, B'z, D'espairsRay, Dir en grey, The gazettE, Nirvana, Korn, Limp Bizkit, Within Temptation, Thursday, Armor For Sleep, Panic! at the disco (oj, zdarza się, bo niektóre piosenki mają urocze xd), Coma, Happysad, Emanuel, Hey, Makowiecki Band, Modest Mouse, Jimmy Eat World, Billy Talent, Arctic Monekys (za godzinę z Alexem dałabym się pociąć xd), Radiohead, Three Days Grace, Hariasen, Placebo, Pogodno, The Kooks, Coldplay, Farben Lehre, Kuśka Brothers, Enter Shikari, Yellow Card, Kaliber 44 (wyjątek!), Foo Fighters, Akurat, The Offspring, Gorillaz, Zabili Mi Żółwia, Alesana, Escape The Fate, no, na dzisiaj sobie tylko tyle przypominam xd.

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 08:33:30

Cytat
eSeczka
A ja słucham sąsiada.

dobre :)))

ja słucham rocka i j-rocka

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 09:50:26

ja słucham hip-hopu i szyderapu i trochę psychorapu (kaliber44) i tego co mi wpadnie w ucho :D np. to co leci w radiu

Abradab- Raz dwa raz dwa
Abradab- Szukam Cię pod swój rytm
Abradab- zielona eminencja
Kaliber 44- Film

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 10:12:54

Nio do Myslovitz Kaliber 44 mam duzy respect pomimo ze nie przepadam za polskimi artystami oni zawwsze moim zdaniem maja klase nie jest to kolejny "rozowy" zespol. Ja w tym roku powrocilam do amerykanskieczo czarnego rapu :) Odczepic sie nie moge od Lil Wayna Ale osoatnio podsluchuje pit bulla z lil johnem w kawalku Crazy poprawia mi nastroj :)
generalnie teraz to jest moj top
Lady Gaga - Just Dance
Pitt Bull feat. Lil John - Crazy
Gym Class Heros - Cookie Jar
Ludacris feat. Chris Brown - I know what them girls like
Daddy YanKke - Pose
T.I- whatever u like

Strasznie mi szkoda ze w poslce jest tyle utalentowanych mlodych ludzi a tym czasem kroluje doda...to takie pierwsze wrazenie po odgladaniu mam talemt (program moze nie najwyszym poziomi ale pokazuje ze wsrod polakow jest tyle perelek) dziewczyna z mam talen ktora slicznie spiewa 2 razy byla w szansie na sukces i co? I nikt ja nie wypromowal...Naprawde wsord nas jest tyle niesamowitych lduzi tym czasem nitk nie umie tego wykorzystac.

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 12:34:49

hm, owszem, jest wielu ludzi, którzy naprawdę mogą coś osiągnąć, ale wszystkie te osoby żyją w cieniu wypacykowanej Dody... wielka szkoda!

Wasza ulubiona muzyka

01 gru 2008 - 13:02:07

głownie trance-electro-remixy :) co do wykonawców => dj Antoine, Klaas, Steve Murano,John Dahlback, Randy Katana,Alchemist Project, dj Kris, Tiesto.

a piosenki ktore ostatnio kocham to:
lady gaga & flo-rida - "starstruck"
Sash Feat. Stunt - Raindrops ,Encore Une Fois (Fonzerelli Remix)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpiękniejsze smutne piosenki