Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Prostownica tytanowa

2 minuty temu

transport i spedycja

46 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 67 68 69 70 71 ... 73 74 -->

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

25 cze 2013 - 23:24:30

Cytat
sylwi25
Dziewczyny mam do Was prośbę. Ostatnio ogłądałam teledysk, w którym dziewczyna miała świetny kolor szminki, ale nie zerknełam na tytuł i teraz nie mogę jej odnależć mimo, że szukałam chyba z pol godziny w google. Mianowicie piosenkę spiewał czarny mężczyzna, dość dobrze zbudowany, to było w jakimś ciepłym kraju, śpiewał bez koszulki, w białych spodniach. Słowa które pamiętam z refrenu to miss you babe. Pomóżcie:)





jestem pewną,że to ta:)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

03 lip 2013 - 21:28:00

Dziewczyny, dziś usłyszałam fragment piosenki, która wydaje się być w moich "klimatach", ale nie mogę jej znaleźć... Zapamiętałam tylko słowa: "bez ciebie nie ma mnie, bez ciebie jest mi źle". Śpiewa to jakaś kobietka o ciepłym głosie. Pomocy :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

07 lip 2013 - 22:08:09

Poszukuję piosenki, nie wiem jak się nazywa wykonawca, tytuł jest trzy wyrazowy (chyba) z wyrazem love czy coś podobnego. Jest po angielsku. na teledysku śpiewa młody mężczyzna, około 20 kilku lat. Ma jasną karnację i ciemne włosy, trochę jak małe afro, podniesione do góry. Ma koszulkę z dwoma guziczkami, jest na plaży z blondynką (krótkie włosy, do połowy szyi). On ją obejmuje i śpiewa coś, że będzie z nią na zawsze. Na plaży stoją, jest raczej jasno czyli za dnia. Piosenka chyba z lat 80, kojarzy ktoś ?

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

07 lip 2013 - 22:26:24

ChocolatePenguin może to ?


JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

22 lip 2013 - 20:05:45

Szukam piosenki do filmu Dear John (I wciąż ją kocham), w refrenie śpiewał chór, teledysk ze scenami filmu - mam w głowie nutę ale nie mogę znaleźć :(
POMOCY!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

22 lip 2013 - 20:09:32

http://en.wikipedia.org/wiki/Dear_John_%282010_film%29 tu masz soundtrack. google, youtube i jedziesz po tytułach.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

24 lip 2013 - 18:12:19

Kochane :D znacie ta piosenke :
http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/101076

prosze pomozcie :P

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

30 lip 2013 - 22:55:32

a coś typu "wdowa- niegrzeczna" ?

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

02 sie 2013 - 21:50:27

spiewa ja dziewczyna
w tekscie jest cos takiego: nie bedzie idealnej pary z nas, i mendelsona marsz...
a na koniec spiwa:are you need is love
pomocy


edit:znalazłam!
urszula-miłosc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 21:53 przez EwkaP.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

04 sie 2013 - 11:28:56

Cytat
mucho_morek
Dziewczyny, dziś usłyszałam fragment piosenki, która wydaje się być w moich "klimatach", ale nie mogę jej znaleźć... Zapamiętałam tylko słowa: "bez ciebie nie ma mnie, bez ciebie jest mi źle". Śpiewa to jakaś kobietka o ciepłym głosie. Pomocy :)

Dziś znowu usłyszałam tę piosenkę, zapisałam więcej słów i znalazłam. Gdyby ktoś potrzebował...



JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

22 sie 2013 - 20:20:15

Pomóżcie ! Jak nazywa sie piosenka podczas której cos tam jechali pociągiem, jest śpiewana po francusku, chyba o miłości :) Z fimu nie wiem jakiego, śpiewa kobieta, napiszę jak śpiewa mniej więcej, francuskiego nie znam :D coś tam tak głosno jeffe! Żupi je :D Prosze o pomoc, jest piękna...:)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

26 sie 2013 - 18:57:39






Co to za piosenka w tle?

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

26 sie 2013 - 19:05:16

Cytat
Oposek





Co to za piosenka w tle?




JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

26 sie 2013 - 21:39:21

Dziękuję:)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

10 wrz 2013 - 21:52:11

Dziewczyny może będę dziwna ale poszukuję tekstu piosenki : " ja pod twoim oknem trzy godziny moknę..." a najlepiej filmu z wesela z tą piosenką byłam w dzieciństwie na weselu i była taka zabawa z tą nutą ale za nic nie mogę znaleźć żadnego filmu z wesela z tym kawałkiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

film o przyjaźni, która przeradza się w miłość